Vsetín – Přerov 4:1 (kon.) | Tábor – Kobra 2:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 28.03.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off 2. ligy, skupina Východ

Vsetín v domácím prostředí podruhé porazil přerovské Zubry a vynutil si rozhodující zápas. Ten se odehraje v pondělí na ledě Přerova. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek víkendu. (20:06:49)

60:00

59:59
    Ještě se bude vylučovat, Haloda dvě minuty, ale to už pro dnešní utkání nemá žádný vliv.

59:25
    A Vsetín znovu vyhazuje, tohle utkání už je jeho.

59:00
    Hryciow vyhazuje.

58:34
    Přerov kompletní, zahraje si zkrácenou přesilovku.

58:04
    Na trestnou lavici usedá za vsetínskou stranu Vrba, dvě minuty hrubost a Nedbálek, dvě plus dvě minuty hrubost. Na druhé straně Sakrajda, dvě minuty hrubost. David Šťastný nakonec nafasoval pouze 2+2 minuty, což je hodně mírné od hlavních arbitrů.

58:04
    Na Lapači se opět boxovalo, David Šťastný se pustil do souboje s Nedbálkem a my nyní budeme čekat na rozsudek rozhodčích.

57:59
    Skvělá spolupráce vsetínských mladíků, Hrazdira Slováčkovi, tyč!

57:39
    Vsetínští už se nikam moc neženou a nejspíš chtějí utkání už v klidu dohrát.

56:50
    Hryciow zlomil hokejku a Dostálek s Kudělkou mohli vyrazit do přečíslení, Hryciow však i bez hokejky hrozící brejk zastavil ještě ve středním pásmu.

56:34
    Vsetín si ještě zahraje přesilovou hru, dvě minuty pro Palu za napadení.

55:47
    Lapačem se nese vysoký jalovec, atmosféra dnes dosahuje extraligových kvalit.

55:20
    Hrazdira mohl trestat přerovskou obranu, jedovatá rána z mezikruží končí v lapačce Slováka.

54:55
    Zúbek nyní vybojoval kotouč pro Vaňka, ten promáchl, zanedlouho Kolařík už mohl střílet, ale počkal si na svého kapitán a chtěl mu dopomoct k hattricku, proti byl však Slovák.

54:00
    Vsetín v plném počtu.

53:23
    Ambruz posílá kotouč znovu až za Slováka.

53:13
    Plšek si poprvé sáhl na puk, ale byla to rána Paly, která byla po odpískání ofsajdu.

52:55
    Vsetín vyhazuje.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 3. Vaněk (Zúbek, Kolařík), 6. Hrazdira (Nedbálek), 28. Kolařík (Zúbek, Vaněk), 46. Vaněk (Kolařík) – 14. Šebek (Polák)

VHK ROBE Vsetín: Hromada 50. Plšek – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Báchor, Tichý, Grebenjuk, Haloda – Zúbek, Vaněk, Kolařík, Ambruz, Hrazdira, Slováček, Kubo, Ondráček, Podešva, Vítek, Daněk, Hruška.
    HC ZUBR Přerov: Vojtek 28. Slovák – Pala, Osina, Zbořil, Kudělka, Polák, Janota, Šťastný R., Andrýsek – Goiš, Sedlák, Šťastný D., Popelka, Šebek, Dostálek, Sakrajda, Procházka, Kratochvíl, Málek, Kolář, Školoud.

Rozhodčí: Přikryl, Trombík – Mikler, Ganger