Minnesota – Calgary 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 2:5 (kon.) | Edmonton – Dallas 4:0 (kon.)
Washington – Nashville 3:4 (kon.) | Boston – NY Rangers 4:2 (kon.) | Philadelphia – San Jose 2:3 (1:2 po s.n.)
NY Islanders – Anaheim 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 3:2 (kon.) | Detroit – Tampa 4:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 28.03.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off 2. ligy, skupina Východ

59:59
    Ještě se bude vylučovat, Haloda dvě minuty, ale to už pro dnešní utkání nemá žádný vliv.

58:04
    Na trestnou lavici usedá za vsetínskou stranu Vrba, dvě minuty hrubost a Nedbálek, dvě plus dvě minuty hrubost. Na druhé straně Sakrajda, dvě minuty hrubost. David Šťastný nakonec nafasoval pouze 2+2 minuty, což je hodně mírné od hlavních arbitrů.

58:04
    Na Lapači se opět boxovalo, David Šťastný se pustil do souboje s Nedbálkem a my nyní budeme čekat na rozsudek rozhodčích.

57:59
    Skvělá spolupráce vsetínských mladíků, Hrazdira Slováčkovi, tyč!

56:34
    Vsetín si ještě zahraje přesilovou hru, dvě minuty pro Palu za napadení.

52:00
    Přerov si zahraje přesilovou hru, dvě minuty pro Daňka za hru vysokou holí.

50:00
    Nakonec to nepůjde. Brankář Hromada odstupuje z utkání a jeho místo zaujme Lukáš Plšek.
    Daniel VANĚK - 4:1

Celé utkání můžete sledovat zde.

45:22
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Tak tohle byla lahůdka v podání vsetínského kapitána DANIELA VAŇKA, ten měl možnost v přečíslení dva na jednoho předložit kotouč Vítkovi, ale nakonec se prosadil sám bekhendovou kličkou. Asistence: Jan Kolařík.

41:05
    Zdálo se, že Vaněk půjde do protiútoku, ale Kudělka kotouč zachytil, dostal se přímo před Hromadu, vsetínský brankář však předvedl skvělý zákrok!

40:29
    Na Lapači znovu zvoní tyč, tentokrát ji trefil Kudělka!

Dnešní utkání sleduje 4398 platících diváků, jedná se o rekord v návštěvnosti letošní sezony 2. ligy.

38:55
    Znovu budeme svědky početní výhody, zahraje si ji Přerov. Počínání agilního Popelky zastavil Tichý podražením.

36:18
    Ve druhé třetině se s vyloučeními roztrhl pytel, za hrubost si dvě minuty odsedí Pala.

33:09
    Nyní se karta obrací, dvě minuty pro vsetínského Báchora za sekání.

31:34
    Valaši nyní zatápějí přerovské obraně, Vaněk servíroval kotouč Kolaříkovi, ten zakončil, ale skvělý Slovák svůj tým podržel.

30:39
    Máme tady další vyloučení, Goiš se provinil sekáním a přesilovou hru si zahraje opět Vsetín.

29:45
    Vsetín nyní zachránila dobře postavena tyč! Střelu měl na svědomí Goiš.

28:26
    Vrba nyní podcenil počínání přerovského Dostálka a musel si pomoci faulem. Bude se tedy hrát ve čtyrech a to celkem 73 vteřin.

27:39
    A ještě jsme svědky vyloučení, Vojtek před svým odchodem stihl sekat a Vsetín znovu bude hrát v početní výhodě.

27:39
    Přerov střídá brankáře, Vojtkovo místo zaujme Jiří Slovák.
    Jan KOLAŘÍK - 3:1

27:39
    Elitní formace Valachů se podruhé v zápase prosazuje. Vojtek první pokus Kolaříka sice zlikvidoval, ale kotouč ještě vybojoval Vaněk, předložil Zúbkovi, ten jej poslal k tyči JANU KOLAŘÍKOVI a vsetínský snajpr se už napodruhé nemýlil. Asistence: František Zúbek, Daniel Vaněk.

25:20
    Nyní si přesilovou hru zahrají domácí, přerovská střídačka totiž poslal do hry o jednoho muže navíc, čehož si rozhodčí včas všimli.

23:13
    Přerovští nyní zatopili v předbrankovém prostoru Vsetína, někteří hráči už zvedali ruce, ale kotouč zůstal před brankovou čárou. Vítek následně ostřel zakročil proti Sedlákovi a dostává dvě minuty za hrubost.
    David ŠEBEK - 2:1

13:06
    Přerov právě vstřelil branku!
    Stejně jako v minulém utkání na Lapači, se i nyní prosazuje DAVID ŠEBEK, s kotoučem se dostal přímo před brankáře Hromadu a střelou nad lapačku dává důležitou kontaktní branku Přerova. Asistence: Jiří Polák.

11:09
    Hrazdira ujížděl v přečíslení dva na jednoho, předložil kotouč Slováčkovi, ten okamžitě vypálil, ale brankář Vojtek nyní podržel svůj tým skvělým zákrokem!

06:00
    Přerovský David Šťastný se prokličkoval skrz vsetínskou obranu, zakončení mu znemožnil faul Tesaříka, Přerov si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání.
    David HRAZDIRA - 2:0

05:03
    Valaši pokračuji ve skvělém nástupu! Po buly se kotouč dostal na modrou čáru na hůl Nedbálka ten jej nahodil na Vojtka, který pouze vyrazil na DAVIDA HRAZDIRU a mladý útočník Vsetína zavěsil pod horní tyč. Asistence: Michal Nedbálek.
    Daniel VANĚK - 1:0

02:44
    Domácí jdou do vedení! Vsetínské první formaci se podařilo usadit v útočném pásmu a Zúbek zpoza branky přihrál sjíždějícímu DANIELU VAŇKOVI, jenž z první propálil Vojtka. Asistence: František Zúbek, Jan Kolařík.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 3. Vaněk (Zúbek, Kolařík), 6. Hrazdira (Nedbálek), 28. Kolařík (Zúbek, Vaněk), 46. Vaněk (Kolařík) – 14. Šebek (Polák)

VHK ROBE Vsetín: Hromada 50. Plšek – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Báchor, Tichý, Grebenjuk, Haloda – Zúbek, Vaněk, Kolařík, Ambruz, Hrazdira, Slováček, Kubo, Ondráček, Podešva, Vítek, Daněk, Hruška.
    HC ZUBR Přerov: Vojtek 28. Slovák – Pala, Osina, Zbořil, Kudělka, Polák, Janota, Šťastný R., Andrýsek – Goiš, Sedlák, Šťastný D., Popelka, Šebek, Dostálek, Sakrajda, Procházka, Kratochvíl, Málek, Kolář, Školoud.

Rozhodčí: Přikryl, Trombík – Mikler, Ganger