Č. Budějovice – Ostrava 1:1 (kon.) | Liberec – Příbram 2:3 (kon.) | Plzeň – Jablonec 4:2 (kon.)
Dukla Praha – Varnsdorf 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:3 (kon.)
Slavia – Brno 2:4 (kon.) | Znojmo – Teplice 3:0 (kon.) | Třinec – Táborsko 2:4 (kon.)

87
    Zápas se nám chýlí ke konci a byť se Teplice ještě snaží, utkání se spíše dohrává.

82
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Sokol, přichází Dobrovolný.

81
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Bogner, přichází Landšperský.

80
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází D. Procházka, přichází Schettl.

78
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází R. Hířbek, přichází Z. Hříbek.

76
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Už to vypadalo, že KUBILAY YILMAZ prováhá správný moment na zakončení, ale nakonec tomu tak nebylo a znojemský útočník kompletuje hattrick!

71
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Levai, přichází Krejčí.

70
    Znojemský brankář drží nyní drží svůj tým. Teď lapil velkou šanci střídajícího Výborného.

64
    Daniel Procházka šel na bránu z levé strany a proti jeho střele předvedl brankář Konvalina skvělý zákrok, když míč vytáhl konečky prstů mimo bránu.

61
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Stibor, přichází Batelka.

59
    Teplice se snaží být aktivní, ale k ohrožení Konvalinovy branky se nemohou dostat.

55
    Teď mělo Znojmo štěstí. Polostřela ze strany skončila jen těsně vedle brány.

53
    Sokol se dostal ke střele a jeho přízemní střela jen těsně minula tyč!

50
    Přímý kop pro Znojmo. Nepožitek mířil dobře, ale Lipš předvedl skvělý zákrok.

48
    Pokud v první půli bylo počasí opravdu nepříznivé, v druhé půli je to ještě o hodně horší. V přestávce tu dokonce padaly i kroupy.

46
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Uhlíř, přichází Výborný.

46

45

41
    Teplice mohly kontrovat. Strada ale v pádu trefil jen vybíhajícího Konvalinu.

38
    Žlutou kartu dostává Alaca (FK Teplice).

36
    Po pasu z levé strany se ve vápně vytvořil závar. K míči se dostal KUBILAY YILMAZ, položil si brankáře a pak ho padáčkem pohodlně překonal.

32
    Hosté neřeší rychlé protiútoky dobře. Nyní měli další možnost zakončení, které šlo ale vysoko nad.

28
    Levai měl prostor ke střele, vymýšlel ale ještě rozehrávku, což nebyl dobrý nápad.

25
    Pas z pravé strany dolétl do vápna k Bognerovi. Ten střílel z halfvoleje, ale vysoko nad bránu.

21
    Uhlíř se hnal z levé strany na bránu, zakončení mu však vůbec nevyšlo.

18
    Teplice měly rychlý protiútok, ale nevyřešily ho vůbec dobře.

16
    Kodeš vyslal jedovku zpoza vápna, Konvalina byl na místě. Teplice mohly dorážet, ale vítr to celé zhatil.

15
    Hosté se zatím nemohou příliš dostat do ofenzivy. Mají to ale těžké, musí zdolávat vedle obrany soupeře i protivítr.

10
    Domácí jdou do vedení. KUBILAY YILMAZ vypálil ze střední vzdálenosti a mohl se radovat z gólu. Míč šel pod břevno, brankář Lipš si na něj sice sáhl, ale gólu nezabránil.

9
    Momentálně je to opravdu větrná loterie. Levai nyní mohl jít do šance, ale vítr mu míč odfoukl do zámezí.

6
    K už tak špatným podmínkám se přidává ještě poprchávání, navíc vítr ještě sílí.

5
    Levai to zkusil na zadní tyč, bylo to ale zhruba o dva metry vedle.

4
    V úvodních minutách se nic zajímavého neděje. Sokol se ve vápně dral k míči, ale dříve byl u něj brankář Lipš.

2
    V Šatově fouká opravdu silný vítr. Úvodní los vyhrálo Znojmo a bude mít v první půli výhodu, bude hrát s větrem.