Hr. Králové – Sparta | 0:3 (kon.) | | | Ostrava – Plzeň | 0:2 (kon.) | | | Liberec – Brno | 1:0 (kon.) |
Žižkov – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) | | | Kolín – Most | 3:1 (kon.) |
Burnley – Tottenham | 0:0 (kon.) | | | Sunderland – Newcastle | 1:0 (kon.) |
Real Madrid – Granada | 9:1 (kon.) | | | Valencia – Villarreal | 0:0 (kon.) | | | Getafe – La Coruňa | 2:1 (kon.) |
Celta Vigo – Barcelona | 0:1 (kon.) |
Augsburg – Schalke | 0:0 (kon.) | | | Hertha – Paderborn | 2:0 (kon.) |
Bordeaux – Lens | 2:1 (kon.) | | | Nantes – Caen | 1:2 (kon.) | | | Marseille – PSG | 2:3 (kon.) |
Slovan Bratislava – Trenčín | 1:3 (kon.) |
Třinec – Znojmo | 2:1 (kon.) | | | Jablonec – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) | | | Táborsko – Liberec | 1:6 (kon.) |
Admira Praha – Domažlice | 2:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Chrudim | 0:1 (kon.) | | | Benešov – Králův Dvůr | 0:0 (2:3 po pen.) |
Louňovice – Meteor | 4:0 (kon.) |
Slovácko B – Prostějov | 2:3 (kon.) | | | Olomouc B – Hlučín | 4:1 (kon.) | | | Opava B – Líšeň | 1:3 (kon.) |
Zlín B – Uničov | 6:2 (kon.) | | | Zábřeh – Třebíč | 2:0 (kon.) |
Trnava B – Šamorín | 1:0 (kon.) | | | Sereď – Bardejov | 1:1 (kon.) | | | Pohronie – Nové Mesto n/V | 0:0 (odl.) |
Lok. Košice – Bodva Moldava | 1:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – MFK Košice B | 0:0 (odl.) |
Utrecht – Ajax | 1:1 (kon.) | | | Alkmaar – Feyenoord | 1:4 (kon.) | | | Excelsior – Den Haag | 2:3 (kon.) |
Cambuur – GA Eagles | 1:0 (kon.) |
Mechelen – Waasland-Beveren | 4:1 (kon.) | | | Gent – Kortrijk | 2:0 (kon.) |
Ried – Sturm Graz | 1:2 (kon.) |
Zenit – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) | | | Ural – Rostov | 0:1 (kon.) | | | Ufa – Groznyj | 0:1 (kon.) |
Arsenal Tula – Torpedo Moskva | 1:3 (kon.) |
HFK Olomouc "B" – V. Losiny | 0:1 (kon.) |
Benátky n/J – Náchod | 0:0 (7:6 po pen.) |
konec
FC Lokomotíva Košice
1:0
(0:0)
FK Bodva Moldava nad Bodvou
Lukáš Pancurák
Branky:
56. Labun
Rozhodčí: Chmura – Bobko, Poracký
Diváci:
Karty: 2. Giertl (LKE), 44. Šuľák (LKE), 59. Petričko (LKE) – 21. Lukáč (MOL), 31. Dzvonka (MOL), 44. Mensah (MOL), 88. Brza (MOL) 66. Mensah (MOL)
Neproměněná penalta:
FC Lokomotíva Košice:
Giertl – Kolek, Horváth, Pavol Šuľák, Cmarko, Hloušek (K), Petričko, Zajac, Ruskovský, Labun, Vilkovský
Náhradníci: Kovalik – Cuprišin, Konkoľ, Peter Šuľák, Mrynski, Kinský
Trenér:
FK Bodva Moldava nad Bodvou: Brza – Lukáč, Rudiuk, Chukwuebuka, Keresteš, Porvaz, Halčišák, Dzvonka, Kalugin, Ribár, Mensah
Náhradníci: Filakovský, Szeles, Czingely, Kompuš, Balázs
Trenér:
Náhradníci: Kovalik – Cuprišin, Konkoľ, Peter Šuľák, Mrynski, Kinský
Trenér:
FK Bodva Moldava nad Bodvou: Brza – Lukáč, Rudiuk, Chukwuebuka, Keresteš, Porvaz, Halčišák, Dzvonka, Kalugin, Ribár, Mensah
Náhradníci: Filakovský, Szeles, Czingely, Kompuš, Balázs
Trenér:
Rozhodčí: Chmura – Bobko, Poracký
Diváci:
S konštatovaním, že Lokomotíva dnes vyhrala zaslúžene a v nadstavbovej časti si pripíše dôležité tri body sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok sviatočného dňa. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (17:29:18)
A Brza teraz nervózne vykopáva loptu z vlastnej bránky! Po centri do stredu bránky sa hlavou presadil najlepší strelec Lokomotívy TOMÁŠ LABUN, ktorý rozjasal domáce tribúny.
Druhý polčas sa začne približne o 16:40.
FC Lokomotíva Košice: Giertl – Kolek, Horváth, Pavol Šuľák, Cmarko, Hloušek (K), Petričko, Zajac, Ruskovský, Labun, Vilkovský
Náhradníci: Kovalik – Cuprišin, Konkoľ, Peter Šuľák, Mrynski, Kinský
FK Bodva Moldava nad Bodvou: Brza – Lukáč, Rudiuk, Chukwuebuka, Keresteš, Porvaz, Halčišák, Dzvonka, Kalugin, Ribár, Mensah
Náhradníci: Filakovský, Szeles, Czingely, Kompuš, Balázs
Rozhodca: Chmura – Bobko, Poracký.
Lokomotíva a Moldava sa už v doterajšom priebehu aktuálnej sezóny dvakrát stretli. V základnej časti prinieslo ich vzájomné meranie síl prvýkrát už piate kolo, keď na domácom trávniku triumfovali Košičania tesne 2:1. Druhý duel sa uskutočnil na pôde Moldavy, kde si oba celky v 16. kole body po remíze 1:1 rozdelili.
Zápasy v jarnej časti:
FC Lokomotíva Košice:
22. kolo Bardejov – Lokomotíva 3:3
21. kolo Lokomotíva – Prešov 1:1
20. kolo Košice B – Lokomotíva 3:3
19. kolo Lokomotíva – Michalovce 1:0
FK Bodva Moldava nad Bodvou:
22. kolo Prešov – Moldava 5:0
21. kolo Moldava – Košice B 1:3
20. kolo Michalovce – Moldava 4:0
19. kolo Moldava – D. Kubín 1:1
Zápas sa v Družstevnej pri Hornáde začne o 15.30. Ak sa ho nemôžete osobne zúčastniť, pozývame vás k jeho sledovaniu prostredníctvom nášho podrobného textového prenosu.