Zruč n/S – Tango Brno 1:0 (kon.) | Sparta – Vysoké Mýto 4:1 (kon.)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Středa 15.04.2015, 20:00Play off 1. futsal ligy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu ze čtvrtfinále play off, ve kterém se nám představí AC Sparta Praha a Nejzbach Vysoké Mýto.

Protože poslední utkání vyhrála Sparta 4:6 po prodloužení, uvidíme dnes rozhodující klání, které rozhodne o semifinalistovi play off české nejvyšší futsalové soutěže.

00:01

00:26
    Míč do zápasu uvedla Sparta. Její první útočná akce končí příliš rychlou přihrávkou.

01:24
    Sparťané mají míč na kopačkách. Hosté zatím zvládají defenzivní taktiku dobře.

02:09
    První střelu utkání předvedli hráči Vysokého Mýta. Brankář Sparty jej spolehlivě chytá.

03:11
    První zákrok po střele do středu branky si připisuje i brankář Vysokého Mýta.

04:16
    Sparťané nyní několikrát srazili míč do zámezí. Hopsté nakonec pálí vedle.

05:12
    A máme zde po jednom faulku na obou stranách.

05:27
    Sparta právě vstřelila branku!
    Brejkovou situaci dokonale zhodnotil Vodecký, který našel na vzdálenější tyči MARTINA DLOUHÉHO. Ten střelou do prázdné brány otevírá skóre utkání. Asistence: Igor Vodecký.
    Martin DLOUHÝ - 1:0

06:42
    Sparťané si na polovině došli pro faul.

07:17
    Sparťané opět proměňují brejkovou situaci, když Holeček v deseti metrové vzdálenosti od branky našel na druhém křídle MARTINA SOPA, který zprvní prostřelil Gerčáka. Asistence: Michal Holeček.
    Martin SOP - 2:0

08:39
    Třetí faul proti Spartě. Tvrdou ránu z přímého kopu kryje domácí gólman.

09:42
    Domácí mají míč na kopačkách. Sparťanská defenziva je pevná.

10:42
    Viděli jsme další brejk Sparty. Ten byl tentokráte zakončený rukou útočícího hráče.

11:14
    Žlutou kartu vidí hráč hostujícího celku Münzberger.

12:21
    Sparťané obětavě brání. Uvidíme ale druhý rohový kop hostí.

12:46
    Gerčák se nyní vyznamenal Robinzonádou v bráně.

13:36
    Iniciativu převzali domácí. Tlak je ale spíš platonický, do šancí se totiž nedostávají.

14:49
    Sparťanská narážečka se zastavila na třetím soupeři. U míče je Vysoké Mýto.

15:38
    Hra se začíná půřelévat ze strany na stranu. Útoky však končí u nepřesné přihrávky.

16:32
    Třetím faulem zatavilo Mýto další atak Pražanů. Uvidíme přímý kop.

16:46
    Po signálu domácích končí míč několik metrů nad brankou.

17:22
    Petr Tichý vidí žlutou kartu.

17:45
    Rychlý brajk domácích končí střelou vedle branky.

18:08
    Hosté se odhodlali ke hře bez brankáře.

18:41
    Po krásné akci končí míč po střele z bezprostřední blízkosti na tyči sparťanské klece.

19:21
    Rychlý protiútok a zřejmě střelu do prázdné branky zastavil Gerčák nedovoleně a vidí za to žlutý kartónek.

19:21
    Oddechový čas pro domácí.

20:00

Domácí futsalisté využili dvě brejkové příležitosti a díky tomu ovládli první poločas. Do druhého tedy budou nastupovat za přijatelného stavu 2:0.

Druhý poločas začne přibližně v 21:00.

20:01

20:31
    Míč do hry uvedli hosté, ale hned se dopustili útočného faulu.

22:00
    Sparťané si vynutili tlak. Míče se ale právě ujímají hosté.

22:02
    Míč stále ovládají hosté. Jejich snažení zdárně přerušuje Sparta odkopy do autů.

23:03
    Vím, že se ve futsala toho dá změnit mnoho během pár sekund, ale pokud toto vedení Sparta neudrží, nezaslouží si postoupit. Tříbrankový náskok jim právě střelou z cca 9 metrů do horní poloviny branky zajistil IGOR VODECKÝ. Asistence: Petr Zapletal.
    Igor VODECKÝ - 3:0

25:02
    Sparťané opět zaměstnali hostujícího brankáře.

25:52
    Sparťanská obrana dobře vytlačila střelce ve žluté ze střeleckého úhlu.

26:29
    Hráči Nejzbachu jsou na míči.

26:37
    Opět vidíme jejich power play.

27:06
    Sparťanský pokus o střelu přes celé hřiště do prázdné branky končí na břevně.

27:31
    Faul domácích. Power play Mýta pokračuje.

28:22
    Rychlý brajk zastavil brankář Mýta na půlce hřiště.

29:06
    Sparťané se zmocnili míče a drží jej na kopačkách a šetří tak čas.

29:48
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Tak hosté se přeci jen dočkali. První branku střlí LUKÁŠ HANČ, který zužitkoval Semrádovu přihrávku. Asistence: Miroslav Semrád.
    Lukáš HANČ - 3:1

30:33
    Hosté jsou opět u míče a vyvíjejí tlak.

31:52
    Další power play hostujícího celku.

32:37
    Hosté zastavili před prázdnou brankou nebezpečný výpad Sparťanů.

33:38
    Opět se hraje před brankou Sparty.

34:03
    Přímý kop pro Mýto byl rozehrán na krátkou vzdálenost.

34:42
    PAVEL STEJSKAL prošel sám přes hřiště a přes jednoho bránícího hráče trefuje prázdnou branku. Asistence: Michal Holeček.
    Pavel STEJSKAL - 4:1

35:44
    Power play Vysokého Mýta pokračuje. Do konce zápasu už jiný obrázek těžko uvidíme.

36:14
    Po dlouhém výhozu Vozára se k míči dostávají opězt hosté.

37:33
    Hosté se velmi těžce dostávají přes obranný val Sparty,

37:46
    Nyní si navíc pomohli útočným faulem.

37:54
    Další faul a o chvilku později další. Oba dva celkem zbytečné. Za ten druhý vidí Formánek žlutou kartu.

38:24
    Žlutí jsou opět na míči a budou zahrávat rohový kop.

38:53

39:23
    Domácí se pokusili udržet balon na kopačkách. To se jim ovšem nepodařilo a útočí opět hosté.

39:53
    Tak ještě uvidíme přímý kop v podání hostujícího celku.

39:55
    Míč ještě trefil z přímého kopu tyč. To je ale vše, co se dnes také stane.

Sparťané využili náskoku z prvního poločasu a ve druhé půli už hru jen kontrolovali. Zaslouží si tak po dnešním vítězství postup mezi nejlepší čtyři celky sezóny. To je pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u sledování dalších onlajn přenosů. (21:37:48)
    Sparta slaví postup do semifinále.

Otto Slabý

Branky: 6. Dlouhý (Vodecký), 8. Sop (Holeček), 24. Vodecký (Zapletal), 35. Stejskal (Holeček) – 30. Hanč (Samrád)

Karty:   18. Tichý (SPA) – 12. Münzberger (VMY), 20. Gerčák (VMY), 38. Formánek (VMY)

Sparta Praha: Vozár Mario