Brno – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Příbram | 2:3 (kon.) |
Sokolov – Karviná | 1:1 (kon.) | | | Žižkov – Most | 3:1 (kon.) | | | Kolín – Třinec | 1:1 (kon.) |
Varnsdorf – Frýdek-Místek | 1:0 (kon.) |
Manchester City – West Ham | 2:0 (kon.) | | | Newcastle – Tottenham | 1:3 (kon.) |
Aston Villa – Liverpool | 2:1 (kon.) |
Rayo Vallecano – Almería | 2:0 (kon.) | | | Granada – Sevilla | 1:1 (kon.) | | | Villarreal – Cordoba | 0:0 (kon.) |
Eibar – Celta Vigo | 0:1 (kon.) |
W. Brémy – Hamburg | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Schalke | 1:1 (kon.) |
Sassuolo – Turín | 1:1 (kon.) | | | AS Řím – Atalanta BC | 1:1 (kon.) | | | Palermo – Janov | 2:1 (kon.) |
Empoli – Parma | 2:2 (kon.) | | | Chievo – Udinese | 1:1 (kon.) | | | Cagliari – Neapol | 0:3 (kon.) |
Inter – AC Milán | 0:0 (kon.) |
Lille – Bordeaux | 2:0 (kon.) | | | Montpellier – Caen | 1:0 (kon.) | | | Lyon – Saint-Étienne | 2:2 (kon.) |
Žilina – Myjava | 0:1 (kon.) |
Admira Praha – Vltavín | 0:2 (kon.) | | | Vyšehrad – Převýšov | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Čáslav – Domažlice | 1:0 (kon.) |
Zápy – Králův Dvůr | 4:2 (kon.) | | | Benešov – Jirny | 3:1 (kon.) | | | Štěchovice – Chrudim | 0:0 (4:3 po pen.) |
Líšeň – Třebíč | 6:0 (kon.) | | | Orlová – Prostějov | 3:1 (kon.) | | | Slovácko B – Vyškov | 2:1 (kon.) |
Olomouc B – HFK Olomouc | 5:0 (kon.) | | | Opava B – Uničov | 0:2 (kon.) | | | Zlín B – Kroměříž | 1:4 (kon.) |
Zábřeh – Břeclav | 0:0 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Nové Mesto n/V | 0:1 (kon.) | | | Sereď – Michalovce | 0:1 (kon.) | | | Lok. Košice – Trebišov | 6:0 (kon.) |
MFK Košice B – Bodva Moldava | 3:0 (kon.) |
Feyenoord – GA Eagles | 0:1 (kon.) | | | Heracles – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Ajax – Breda | 0:0 (kon.) |
Utrecht – Twente | 1:0 (kon.) |
Club Brugge – Anderlecht | 2:1 (kon.) | | | Kortrijk – Charleroi | 1:1 (kon.) |
FC Ferreira – Moreirense | 0:0 (kon.) | | | Penafiel – Arouca | 0:2 (kon.) | | | Gil Vicente – Rio Ave | 0:0 (kon.) |
Setúbal – Estoril | 1:2 (kon.) | | | Sporting – Boavista | 2:1 (kon.) |
Austria – Wolfsberger | 1:1 (kon.) |
CSKA Moskva – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Groznyj – Dynamo | 0:0 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – Zenit | 0:0 (kon.) |
Liberec – Bohemians 1905 | 1:1 (kon.) |
Benátky n/J – Ústí n/O | 1:0 (kon.) |
konec
FK Admira Praha
0:2
(0:2)
Loko Vltavín
Vltavín dnes na hřišti Admiry předvedl disciplinovaný výkon a zaslouženě si odváží všechny 3 body.
(12:09:32)
|
||
90+4
|
Konec zápasu.
|
|
90
|
Budou se nastavovat 4 minuty.
|
|
84
|
Martin Komárek nahradil Davida Maříka.
|
|
83
|
Matěj Čmejla nahradil Viktora Šimečka.
|
|
80
|
Bohužel musím konstatovat, že fotbalová bída v podání domácích pokračuje. Hosté sice nehrají o moc lépe, ale díky dvěma vstřeleným brankám v úvodním dějství mají nahráno.
|
|
75
|
František Liška nahradil Tomáše Majera.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
74
|
Jakub Dobiáš nahradil Jana Hodase.
|
|
63
|
Hrací plochu opustil Marek Paťha a na jeho místo přišel Štěpán Zahálka.
|
|
60
|
Druhý poločas zatím není moc fotbalový, domácí se sice snaží, ale chybí jim potřebná kvalita v útočné fázi.
|
|
51
|
Po rohu se k míči dostal Kadlec, ale jeho následná střela byla z kategorie nepřesných.
|
|
50
|
David Pozníček nahradil Davida Podzimka.
|
|
48
|
Dnešní utkání sleduje 360 diváků.
|
|
46
|
Domácí lodivod Jan Kostrba se rozhodl oživit hru svého týmu střídáním. Jiří Mošna nahradil Dominika Farkaše.
|
|
46
|
Začal druhý poločas.
|
|
První poločas je minulostí a spokojenější zatím mohou být jednoznačně hosté, kteří vedou o dvě branky. Admira v podstatě za celý poločas nevystřelila na branku a nemůže se tak divit, že v kolonce vstřelených branek svítí nula.
|
||
45
|
První poločas skončil.
|
|
45
|
Dle očekávání Šimeček poslal centr do vápna, ovšem Havránek byl včas venku z brány a míč vyboxoval do bezpečí.
|
|
44
|
Kurek si vymodlil faul na Uvírovi a Šimeček za malou chvíli rozehraje standartní situaci z rohu vápna.
|
Branky:
18. Krolop (pen.), 28. Podzimek
Rozhodčí: Koval – Vlček, Musil
Diváci:
Neproměněná penalta:
FK Admira Praha:
Kučera – Kadlec, Paťha, Sudek, Majer (K), Salašovič, Šimeček, Tenkl, Farkaš, Vosický, Kurek.
Náhradníci: Martinic, Mošna, Čmejla, Zahálka, Liška, Jakimeczko.
Trenér:
Loko Vltavín: Havránek – Láncz, Uvíra, Macháček, Podzimek, Mařík, Krolop, Turák, Zelenka, Dvořák (K), Hodas.
Náhradníci: Horák, Pozníček, Dobiáš, Komárek, Hlaváč.
Trenér:
Náhradníci: Martinic, Mošna, Čmejla, Zahálka, Liška, Jakimeczko.
Trenér:
Loko Vltavín: Havránek – Láncz, Uvíra, Macháček, Podzimek, Mařík, Krolop, Turák, Zelenka, Dvořák (K), Hodas.
Náhradníci: Horák, Pozníček, Dobiáš, Komárek, Hlaváč.
Trenér:
Rozhodčí: Koval – Vlček, Musil
Diváci:
Lukáš Ditrich