Bohem. Pr. – Čáslav 4:0 (kon.) | Chrudim – Benešov 3:3 (4:2 po pen.) | Vltavín – Zápy 2:1 (4:2 po pen.)
Králův Dvůr – Domažlice 3:2 (4:3 po pen.)
po penal. (4:2)
Loko Vltavín
2:1 (0:1)
SK Zápy
Sobota 25.04.2015, 10:15 • U průhonu Praha 7, Praha • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Dobrý den, vítám Vás u sledování onlajn přenosu z České fotbalové ligy. V tomto zápase přivítá domácí Loko Vltavín tým SK Zápasy.

Loko Vltavín se nachází na desátem místě s 36 body. Na osmé místo ztrácí jen díky horšímu skóre. V minulém utkání vyhrál Vltavín 2:0 nad Admirou Praha.

SK Zápy jsou na místě osmém s 37 body, což dodává utkání na důležitosti, protože střed tabulky je opravdu těsný. V předchozím utkání přemohly Zápy doma Králův Dvůr 4:2, čímž se na něj dotáhlo na rozdíl tří bodů.

Loko Vltavín: Havránek – Láncz, Uvíra, Macháček, Podzimek, Mařík, Krolop, Turák, Zelenka, Dvořák (K), Hodas.
    Náhradníci: Horák, Pozníček, Dobiáš, Komárek, Hlaváč.

SK Zápy: Bojčuk – Baloun, Doležal, Hakl, Snop, Petržílka, Kovařík, Lukashov, Putz, Svoboda, Pavlík
    Náhradníci: Jemelík, Šmejkal, Kalivoda, Glasnovič, Jelínek, Šejvl, Doležal.

1

1
    Úvodního výkopu se ujal domácí celek, který se hned dostal pod tlak.

3
    Zatím se bojuje u pravé lajny hřiště, ale tento prostop je dost přehuštěný.

8
    Zápa budou kopat přímý kop ze zajímavé vzdálenosti od domácí branky

13
    Aktivnějším týmem je zatím domácí Vltavín, ale Zápy dobře brání.

15
    Vltavín bude kopat přímý kop proti brance hostů. Brankáře Záp musí vyhlásil plnou pohotovost, protože míč je nějakých 25 metrů od branky.

16
    Standardní situace Vltavína zůstane nevyužita. Střela šla vysoko nad branku.

19
    Domácí celek zahrával rohový kop, ale ten skončil pouze v náruči připraveného brankáře hostů.

23
    Vltavín je stále aktivnějším celkem. Zápy od začátku utkání tahají za kratší konec a spíše brání.

26
    Útok hostů byl zastaven za pomoci nedovoleného zákroku, takže Zápy budou zahravát přímý kop z poloviny hřiště.

30
    Stoper Doležal dobře zastavil útok domácího Dvořáka, kterého navíc donutil faulovat.

33
    Domácí rozhjíždí svůj další útok po pravé straně.

33
    Útok domácích byl zastaven odkopem míče do zámezí.

35
    Dalším útočným faulem se prezentoval domácí Vltavín.

37
    Zápy mohli jít do rychlého protiútoku, ale jejich hráč byl zastaven taktickým faulem.

40
    Hra se poněkud uklidnila a odehrává se především kolem poloviny hřiště.

42
    Zápy právě vstřelily branku!
    VÁCLAV SVOBODA dostal přihrávku do běhu a na hranici velkého vápna vypáil na vzdálenější tyč. Na jeho střelecký pokus brankář Havránek nedostáhl, takže v závěru prvního poločasu jdou Zápy do vedení.
    Václav SVOBODA - 0:1

43
    Poslední vzájemný zápas hostily Zápy, které vyhrály 1:0. Bude se tento výsledek opakovat i dnes?

45

Hlavní rozhodčí ukončil první poločas, který skončil lépe pro hostující Zápy. Hosté se dostali do vedení v závěrečných minutách, kdy je poslal do vedení Václav Svoboda.

Druhý poločas začne přibližně v 11:17.

Oba týmy jsou již na hrací ploše, takže druhý poločas může začít.

46

46
    Oba celky mají úplně stejnou formu, kdy z posledních pěti zápasů vyhrály dvě utkání. (V-P-P-P-V)

49
    Druhý poločas začal trochu opatrněji. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by nějak mohla poznamenat další průběh utkání.

51
    Stejně jako v prvním poločase, tak i ve druhém jsou aktivnější domácí, kteří zatím zrazuje koncová část útoku.

53
    Vltavín je silnějším týmem na míči, což domácí předvádí i v útočné fázy.

55
    Do dalšího rychlého protiútoku se dostaly Zápy, ale Svoboda tentokrát svého útoku nevyužil.

56
    Pro centrovaný míč Vltavína do pokutového území si došel brankář hostů.

57
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Turak, přichází Dobiáš.

57
    Domácí rozehráli svůj rohový kop na krátkou vzdálenost, čímž překvapili obranu Záp, ale pro následný centr do pokutového území si opět došel brankář.

60
    Brankář Havránek se svým výkopen snažil oslovit spoluhráče v útoku, ale po špatném zpracování míče se ho ve středu hřiště ujímají hosté.

63
    Ve stoprocentní šanci se objevil útočící hráč domácího Vltavína, který stál v tváří tvář bránkáři hostů, který však předvedl skvělý zákrok a střelu domácho hráče vyrazil na tyč.

65
    Domácí jsou stále aktivnější. Dočkají se kýžené branky?

68
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Lukashov, přichází Glasnovič.

71
    Nepřesná střela domácích zamířila do zámezí. Brankář hostů při následném rozehrání takticky zdržuje hru.

72
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Podzimek.

73
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Jelínek, přichází Jemelík.

75
    Zápy se po delší době vydaly na útočnou polovinu hřiště, kde budou chtít jistě ohrozit domácí branku.

77
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pozníček, přichází Horák.

80
    Domácím pomalu ale jistě dochází čas na kýžené vyrovnání. Loko Vltavín je aktivnější po celý zápas, ale dobýt branku Záp se jim nedaří.

82
    Vltavín zamkl Zápy v jejich pokutovém území. Domácí tým trpělivě drží míč a vyčkává na svou šanci.

84
    Útok domácího Vltavína zastavuje ofsajdové postavení po nepřesném přenesení hry.

84
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Kovařík, přichází Baloun.

86
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Domácí Vltavín vyrovnává na 1:1 a domácí publikum bouří. Po načechraném centru se do míče hlavou opřel MARTIN UVÍRA, který míč nasměřoval přesně pod břevno.
    Martin UVÍRA - 1:1

88
    Domácí Loko se ještě v závěru utkání dostalo pod menší tlak, ale jejich obrana odolává.

90
    Je tu konec devadesáti minut, které o vítězi nerozhodli, takže budou následovat penalty.