Everton – Manchester Utd. 3:0 (kon.) | Arsenal – Chelsea 0:0 (kon.)
Neděle 26.04.2015, 17:00 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League

Já Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (19:04:39)
    Fotbalisté Chelsea jsou za remízový bod určitě rádi!

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 11:5.
    Rohy: 6:2. Fauly: 17:11.

Utkání sledovalo 60 066 diváků.

Dnešní londýnské derby je u konce. Ani jednomu z týmů se nepodařilo vstřelit branku, a tak se oba týmy rozchází smírně 0:0! V prvním poločase měli více ze hry domácí, kteří si však žádnou velkou šanci nepřipravili. Největší šanci v prvním poločase měl Ramires, který však proti domácímu brankáři osamocen neuspěl. Ve druhé půli se obraz hry vyrovnal a jedinou vážnou šanci, jsme viděli v nastavení, kdy za velkého tlaku domácích netrefil Özil v dobré pozici přihrávku Monreala. Oba týmy si tak připisují po bodu, což je voda na mlýn především pro hosty, kteří se tak znovu přiblížili titulu.

90+5

90+5
    Ramires se nadechl k velkému sprintu, kterého zastavil jen za cenu žluté karty Monreal.

90+3
    Hosté ještě naposledy střídají. Hřiště opouští Willian, kterého nahrazuje Cuadrado.

90+3
    Cazorla ztratil míč a následně musel faulovat, za což si vysloužil žlutou kartu.

90+2
    Domácí teď hosty svírají na obranné polovině, ale ti se zatím skvěle brání náporu Arsenalu.

90+1
    Obrovská šance domácích v závěru! Monreal pronikl do pokutového území, odkud poslal přihrávku na volného Özila, který však míč vůbec netrefil a velkou šanci tak neproměnil.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty!

90
    Za pískotu domácích fanoušků a následného potlesku opouští hřiště Fàbregas, kterého na závěr utkání nahrazuje Zouma.

89
    Hazard si troufl na další útočný výlet, který zastavil až faulem Ramsey, který za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

88
    Hosté už nikam nepospíchají, v závěrečných minutách se budou soustředit především na dobrou obrannou fázi hry.

87
    Welbeck fauloval Terryho a hostující obrana si tak alespoň na malou chvíli oddechne.

86
    Přihrávka na Drogbu, kterou vyslal Fàbregas, byla příliš dlouhá a končí až u kopaček domácího brankáře Ospiny.