Dánsko – Bělorusko 1:5 (kon.) | Švýcarsko – Německo 1:0 (kon.) | Slovensko – Slovinsko 3:1 (kon.)
Rakousko – Francie 0:2 (kon.)
Švýcarsko
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Německo
Úterý 05.05.2015, 16:15Mistrovství světa • Skupina A

59:02
    Nyní je hra přerušena. Dvě minuty dostává Nikolai Goc, provinil se podražením.

57:45
    Další pochybení rozhodčích? Timo Pielmeier dostává dvě minuty za podražení.

52:42
    Další komplikace pro německé hokejisty. Patrick Hager dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    Denis HOLLENSTEIN - 1:0

52:15
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Ve třiapadesáté minutě se konečně dočkáváme první branky utkání! Puk před branku dostal DENIS HOLLENSTEIN, který udělal Pielmeierovi efektivní kličku a zasunul za jeho záda! Asistence: Damien Brunner, Kevin Romy

39:24
    Vyloučen je švýcarský útočník Damien Brunner.

32:23
    Dvě minuty za držení hole dostává Nikolai Goc. Následuje přesilovka Švýcarska. Dočkáme se konečně nějaké branky?

32:21
    Výborná souhra hokejistů Švýcarska! Puk se dostal až před branku, kde stál Bieber. Jeho pokus skvěle chytil Pielmeier!

29:16
    Ve velké šanci byli nyní švýcaré. Mark Streit vyslal jedovatou střelu, následné snažení před brankou skončilo střelou Romyho mimo.

24:40
    Přesilovku si zahrají i švýcaré. Německo dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

22:57
    Brent Raedeke ujížděl do protiútoku a v ideální čas dával puk na hokejku Marcuse Kinka, který černou gumu nezasáhl!

19:55
    Švýcarsko hrálo v šesti. Následuje přesilová hra pro Německo. Na trestnou lavici míří Reto Suri.

15:41
    Thomas Oppenheimer je první vyloučeným německým hráčem v tomto utkání.

09:07
    Kevin Romy ujížděl do protiútoku a následně našel volného Damiena Brunnera, jenž střelou na zadní tyč netrefuje branku!