Švýcarsko – Německo 1:0 (kon.) | Rusko – Dánsko 5:2 (kon.) | Švýcarsko – Lotyšsko 1:2 (po pr.)
Slovensko – Norsko 2:3 (kon.) | Švédsko – Kanada 4:6 (kon.)
Minnesota Wild
0:1 (0:1, 0:0, 0:0) Stav série: 0:3
Chicago Blackhawks
Středa 06.05.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Play-off NHL

Děkuji za pozornost, dobrou noc a maturantům hodně štěstí. (04:46:58)

Užijte si další dávku zpomalených záběrů! :) NHL přináší velmi krásné momenty (y)

3. Mikael Granlund (MIN)0+0

Minnesota dnes branku nevstřelila, a tak prohrává v sérii 0:3 na zápasy. Utkání to bylo velmi vyrovnané, odehrálo se v rychlém tempu. O výhře hostů rozhodl gól, který vstřelil Patrick Kane v patnácté minutě.

60:00

59:45
    Postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

59:15
    Crawford kryje další nebezpečnou ránu od modré.

58:45
    Hosté dvakrát netrefili z útočného pásma prázdnou branku.

58:30
    Dubnyk na střídačce, domácí v šesti.

58:00
    Puk ve středním pásmu, Minnesotě už mnoho času nezbývá.

57:20
    Domácí jsou v útočném pásmu, Seabrook ztečoval střelu od modré do ochranné sítě nad brankou. Buly v obranném pásmu hostů. Dubnyk pokukuje po střídačce.

57:00
    Tři minuty do konce třetí třetiny, vyrovnání je jaksi v nedohlednu.

55:30
    Domácí od své vlastní branky se dostávají do útočného pásma, Teravainen znovu posílá puk bezpečně daleko, čas stále běží a pro Wild hoodně rychle.

55:00
    Probíhá posledních pět minut základní hrací doby. Markus Krüger tečoval kotouč těsně před brankářem Crawfordem, který dokázal zareagovat.