SC Freiburg
Pátek 08.05.2015, 20:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga

Je za námi předehrávka 32. kola Bundesligy.
    V důležitém boji o záchranu nakonec oba týmy berou po bodu.
    Už to vypadalo, že o výsledku rozhodne gól Mehmediho z 25. minuty. Nakonec domácí vyrovnali v poslední minutě po hlavičce Kačara.

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji Vám dobrou noc. (22:26:00)

90+5
    Domácí obrana nedopustila žádný problém a míč posílá daleko do bezpečí.

90+5
    Klaus v poslední nastavené minutě vybojoval standardní situaci v blízkosti pokutového území.

90+4
    Jansen zasáhl kopačkou do hlavy Philippa. Naštěstí pro hostujícího hráče nejde o nic vážného.

90+3
    Na hřišti to jiskří a rozhodčí se snaží hráčům domluvit.

90+1
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby pět minut.
    Gojko KAČAR - 1:1

90
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! GOJKO KAČAR v poslední minutě vyrovnává na 1:1! Kačar se dostal k odraženému balonu a hlavou posílá míč do branky! Hosté protestují, kvůli údajnému faulu na brankáře, z opakovaných záběru je jasné, že k žádnému faulu nedošlo.

89
    Čas se domácím hráčům krátí a mají zde zřejmě poslední možnost jak vyrovnat. Následuje totiž rohový kop.

88
    Míč se dostal až za brankovou čáru a vykopávat bude hostující brankář. Ten s rozehráním moc nepospíchá, což se nelíbí domácím fanouškům.

87
    Poslední střídání na straně domácích. Hřiště opouští Stieber a jeho místo zaujme na zbývající minuty Beister.

86
    Z přímého kopu domácí Bürkiho příliš neohrozili.

85
    Kempf musel zatáhnout za ruční brzdu, kdy neodhadl situaci a Rudņevs mohl běžet sám na brankáře.

83
    Hosté se snaží dohrát zápas v co největší pohodě na polovině soupeře.

82
    Kempf při snaze získat míč fauloval domácího obránce. a daroval tak lacino míč soupeře.

81
    Dá se očekávat s větším náporem domácího týmu. S tímto faktorem přichází také otevřenější obrana, což by mohlo vyhovovat brejkům hostí.

80
    Do konce zápasu nám zbývá zhruba deset minut a hosté stále vedou 1:0.

79
    Petersen mohl po krásném úniku Philippa uklízet míč do prázdné branky nebít dobrého návratu Djouroua, který skluzem zabránil inkasování druhé branky.