Schalke – Paderborn 1:0 (kon.) | Leverkusen – Hoffenheim 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 2:1 (kon.)
Mohuč – Kolín nad Rýnem 2:0 (kon.) | Augsburg – Hannover 1:2 (kon.) | Hertha – Frankfurt 0:0 (kon.)
W. Brémy – Mönchengladbach 0:2 (kon.) | Freiburg – Bayern 2:1 (kon.) | Stuttgart – Hamburg 2:1 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
2:0 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 16.05.2015, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Německá Bundesliga
    Fotbalisté Mohuče se rozloučili se svými fanoušky vítězstvím 2:0 nad Kolínem.

Fotbalisté Mainzu dvěma zásahy ve druhém poločase udolali Kolín 2:0 a přeskočili tak svého dnešního soupeře v tabulce. Po přestávce se hrál v Coface Areně velmi dobrý fotbal. Už ve 47. minutě otevřel skóre Ja-Čeol Ku, kterému připravil míč pohotovým sklepnutím Okazaki. Poté si i Kozlové vytvořili šance, v jednom případě jim rozhodčí zřejmě i odepřel pokutový kop, ale vyrovnání se nedočkali. Naopak, v 82. minutě zpečetil výhru celku trenéra Martina Schmidta střídající Jairo Samperio. (17:26:29)

90+2

90+2
    Po střetu Halfara s Pakem budou rozehrávat hosté.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    Trestný kop zahrával hostující Marcel Risse. Jeho střela se mezi tyče nevměstnala.

88
    Mohlo to být už 3:0! Malli však zamířil těsně vedle hostující brány.

87
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: obrovský aplaus vyprovází z trávníku Nikolče Noveského. Kapitán Mohuče se totiž loučí se svým milovaným klubem a tohle je jeho poslední zápas před domácím publikem. Nahrazuje ho Sami Allagui.

84
    Žlutou kartu dostává Mërgim Mavraj (1. FC Köln).
    Samperio Bustara Jairo - 2:0

82
    Mainz právě vstřelil branku!
    Domácí zaskočili soupeře rychlým rozehráním standardní situace! Míče se ujal Bengtsson, který s ním z pravé strany prošel až do zakončení. Jeho přízemní střelu Kessler vyrazil pouze k JAIROVI SAMPERIOVI a hráč, který byl na hřišti něco přes minutu, ho napálil pod břevno – 2:0.

81
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Ja-Čeol Ku, přichází Samperio Bustara Jairo.

81
    Malli se zbavil krásnou kličkou Mavraje. Poté si chtěl narazit míč s Okazakim, ale k zakončení se již nedostal. Nicméně akce, které domácí fanoušci s chutí zatleskali.

80
    Pokud dnes Mohuč zvítězí, přeskočí svého dnešního soupeře v bundesligové tabulce.

79
    Další roh Kolína, domácí obrana odvrací.

79
    Po rohovém kopu zasáhl dobře domácí brankář Karius, který míč vyboxoval ze své šestnáctky.