Ried – Rheindorf Altach 4:1 (kon.)
SV Guntamatic Ried
4:1 (3:0)
SC Rheindorf Altach
Úterý 19.05.2015, 19:00 • Keine Sorgen Arena (Ried Im Innkreis) • Rakouská Bundesliga

Už naposledy v utkání zazněl hvizd hlavního arbitra, který zápas ukončil. Domácí v něm zvítězili zejména zásluhou vynikající úvodní půle, během níž vsítili tři branky. Po změně stran sice hosté dokázali snížit, avšak prakticky vzápětí jim Ried opět odskočil na rozdíl tří branek. Lví podíl na vítězství SV Josko Ried má Thomas Fröschl, jenž zkompletoval hattrick. (20:54:26)

90+3

90+3
    V závěru zápasu se míč nachází na kopačkách fotbalistů domácího mužstva, kteří kombinují blízko pokutového území.

90+2
    Hráči hostujícího týmu se pokusili zaútočit pomocí dlouhého nákopu, míč ovšem odvrátila zkonzolidovaná obrana soupeře.

90
    Hlavní arbitr ve druhém poločase nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Lainer, přichází Mayr.

87
    Do konce zápasu zbývá už jen několik minut, fotbalisté i příznivci Joska Ried si utkání náležitě užívají.

86
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Murg, přichází Baumgartner.

85
    Nevydařená akce byla k vidění také na opačné straně hřiště, kde od své svatyně provede odkop Brandner.

84
    Hosté se standardní situací nenaložili vůbec úspěšně, obrana Joska Ried centrovaný míč odvrátila do bezpečí.

83
    Zřejmě za nesportovní chování dostává karetní trest žluté barvy Harald Pichler (SV Josko Ried).

81
    Před námi je závěrečná desetiminutovka a o vítězi utkání je už prakticky rozhodnuto, hosté se sice snaží porážku zmírnit, ale zatím se jim to příliš nedaří.

80
    Utkání se už víceméně jen dohrává, domácí si hlídají pohodlný náskok a v poklidu kombinují na polovině hřiště.

78
    Žlutou kartu právě za předchozí faul dostává Roth (SC Rheindorf Altach).

77
    Po souboji o míč se na hrací ploše ocitli oba soupeři, hra je proto přerušena. Hlavní arbitr kontroluje jejich zdravotní stav.

75
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Aigner, přichází Schreiner.

74
    Hosté podnikli útočný výpad po levé straně, odkud do šestnáctky přilétl centr, následná rána byla zblokována na roh.
    Thomas MURG - 4:1