Polsko – Gruzie 4:0 (kon.) | Irsko – Skotsko 1:1 (kon.) | Finsko – Maďarsko 0:1 (kon.)
Arménie – Portugalsko 2:3 (kon.) | Gibraltar – Německo 0:7 (kon.) | Faerské ostrovy – Řecko 2:1 (kon.)
Sev. Irsko – Rumunsko 0:0 (kon.) | Dánsko – Srbsko 2:0 (kon.)
Polsko
4:0 (0:0)
Gruzie
Sobota 13.06.2015, 18:00 • Stadion Narodowy (Warszawa) [Kapacita: 58 145] • Kvalifikace ME

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:00:39)

Zákroky brankáře: Giorgi Loria – 5

Zákroky brankáře: Łukasz Fabiański – 3

Dnešní skvělý zápas je za námi. Domácí zcela zaslouženě vítězí 4:0, ale o svůj výsledek se museli bát až do 89.minuty! Ale vezmeme si to vše po pořádku. Skóre utkání dnes otevřel až v 62. minutě Milik krásnou střelou na vzdálenější tyč. V 82. minutě mohl Navalovski vyrovnat, trefil však pouze břevno. Poté už úřadoval jen jeden člověk a to Robert Lewandowski, na 2:0 zvyšoval v 89. minutě a následně v 90+2 a v 90+3 zkompletoval hattrick. Domácí dnes zcela zaslouženě vítězí a připisují si další 3 body do tabulky.

Polsko právě vstřelilo branku!
    To je neuvěřitelné! Domácí dávají další branku! ROBERT LEWANDOWSKI dostal skvělý pas za obranu od Milika a následnou příliš nepovedenou střelou nakonec překonává Loriu potřetí a kompletuje tak v dnešním zápase hattrick.
    Robert LEWANDOWSKI - 3:0

90+2
    Domácí už vedou o tři branky! Błaszczykowski se dostal do úniku po pravé straně, poté poslal skvělý centr do vápna na který si naskočil opět ROBERT LEWANDOWSKI a svou druhou brankou v zápase posílá Polsko do dvoubrankového vedení. Domácí tedy vedou už 3:0.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Domácí střídají. Hřiště opouští Pazdan a místo něj nastupuje Komorowski.
    Robert LEWANDOWSKI - 2:0

89
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení a už je nejspíš rozhodnuto! Milik napřáhl ke střele zhruba z dvaceti metrů, poté si to však rozmyslel a předal do vápna úplně volnému ROBERTU LEWANDOWSKÉMU, a ten už se nemýlil a překonal Loriu střelou k pravé tyči.

88
    Domácí jsou nyní u míče a předávají si ho na vlastní polovině.

88
    Držení míče: 48% – 52%

87
    Daušvili se dostal ke střele z hranice vápna, trefil však pouze jednoho z obránců.

86
    Domácí se nyní vysvobozují z vlastní poloviny pouze dlouhými odkopy.

85
    Krychowiak nyní napřáhl z hranice vápna, Loria však tuto střelu v pohodě chytá.

84
    Domácí nyní chybují ve svých přihrávkách a snadno darují míč svému soupeři.

Martin Penker

Branky: 62. Milik (Mączyński), 89. Lewandowski (Milik), 90+2. Lewandowski (Błaszczykowski), 90+3. Lewandowski (Milik)

Střely na branku: 9:3.
    Polsko: Fabiański – Piszczek, Szukała, Pazdan (90. Komorowski), Rybus – Grosicki (79. Jodłowiec), Krychowiak, Mączyński, Peszko (64. Błaszczykowski) – Milik, Lewandowski (C).
    Náhradníci: Boruc, Szczęsny – Błaszczykowski, Broź, Cionek, Jodłowiec, Kędziora, Komorowski, Kucharczyk, Linetty, Mila, Zieliński.

Gruzie: Loria – Lobžanidze, Kašia, Amisulašvili (C), Dvali, Navalovski – Okriašvili (46. Daušvili), Ananidze, Kobachidze (76. Cchadadze), Kazajšvili – Vacadze (63. Čanturija).
    Náhradníci: Kvaškvadze, Revišvili – Aladašvili, Daušvili, Kenia, Macharadze, Papunašvili, Salukvadze, Totadze, Čanturija, Cincadze, Cchadadze.

Rozhodčí: Kulbakov – Malytin, Maslyanko – Zhuk