Německo – Švédsko 4:1 (kon.) | Čína – Kamerun 1:0 (kon.) | Brazílie – Austrálie 0:1 (kon.)
Francie – Jižní Korea 3:0 (kon.)
Francie
3:0 (2:0)
Jižní Korea
Neděle 21.06.2015, 22:00 • Olympic Stadium, Montreal • Mistrovství světa - ženy • Osmifinále

Je dobojováno. Francouzky Jižní Koreu zcela přehrály, což se samozřejmě promítlo i ve skóre – 3:0. Definitivní razítko na francouzský postup do čtvrtfinále přidala ve 48. minutě Delieová, poté se utkání dohrávalo spíš už jen z povinnosti. Jihokorejky se s turnajem loučí v osmifinále, zatímco Les Bleues slaví: o postup do semifinále si to v pátek rozdají se silnými Němkami. I tento zápas samozřejmě budete moci sledovat na onlajnech. Z mé strany už je to vše, příště na počtenou! (23:55:15)

90+3

90+2
    Aktivní Hamraouiová to vzala na sebe, ale její pokus nemířil mezi tři tyče.

90+1
    Nakonec nic vážného, Francouzky si v předfinální fázi nerozuměly. Nad základní časový rámec se nastavují tři minuty!

90
    Brankářka Bouhaddiová bez problémů ukryla centr z levé strany do náruče a okamžitě rozehrála na rozběhnutou Dianiovou. Co z toho vzejde?

90
    Pokus Thineyové nemířil mezi tři tyče, Jungmiová bude odkopávat od své svatyně.

89
    Sledujeme festival lehkých ztrát, míč se stěhuje ze strany na stranu. O osudu utkání je již dlouho rozhodnuto, zápas se jen dohrává.

88
    Necibová zkusila štěstí individuální akcí, dokonce se jí povedlo i vystřelit, ale Jungmiová byla na svém místě.

87
    Korejky se ani nesnaží útočit, celý zápas – ať už je stav jakýkoliv – se v podstatě jen brání. Les Bleues postoupí do čtvrtfinále zcela zaslouženě...

85
    Geumminová zbytečně sestřelila Boulleauovou a vidí žlutý kartonek.

84
    Poslední střídání tohoto utkání, dvojnásobnou střelkyni Delieovou za mohutného potlesku nahrazuje Dianiová.

83
    Rychlý protiútok Francouzek, které se za nějakých dvacet sekund dostaly z obranného postavení do útočného, Thomisová navíc posléze vybojovala rohový kop.

81
    Exekuce volného přímého kopu se ujala Heeyoungová, která z nějakých pětadvaceti metrů pouze vyprášila rukavice Bouhaddiové.

80
    Vůbec první žlutá karta pro Francii na celém šampionátu: dostává ji střídající Hamraouiová za faul u postranní čáry.

80
    Do konce zbývá něco málo přes deset minut, Francie neomylně míří do čtvrtfinále světového ženského šampionátu!

78
    Krátce poté střídá i korejský tým, Park Yumiovou nahrazuje Heeyoungová.

77
    Abilyová má pro dnešek odpracováno, její místo zaujme Hamraouiová.

77
    Z následného rohového kopu Jihokorejky nezahrozily, míč je znovu na kopačkách domácích.