Kajrat – CZ Bělehrad | 2:1 (kon.) | | | Dacia Kišiněv – Renova | 4:1 (kon.) | | | Sutjeska – Debrecín | 2:0 (kon.) |
Keşla FK – Laçi | 0:0 (kon.) | | | Elfsborg – Lahti | 5:0 (kon.) | | | Ulisses – Birkirkara | 1:3 (kon.) |
Cchinvali – Botoşani | 1:3 (kon.) | | | Jūrmala – Budućnost Podgorica | 0:0 (kon.) | | | Dudelange – UC Dublin | 2:1 (kon.) |
Qäbälä – Dinamo Tbilisi | 2:0 (kon.) | | | Kalju – Aktobe | 0:0 (kon.) | | | Žodino – Kukësi | 0:0 (kon.) |
Omonia Nikósie – Dinamo Bt. | 2:0 (kon.) | | | Soligorsk – Glenavon | 3:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Sillamäe Kalev | 6:2 (kon.) |
Apollon Limassol – Saxan | 2:0 (kon.) | | | AIK Stockholm – VPS | 4:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Europa | 3:0 (kon.) |
Beroe – Atlantas | 3:1 (kon.) | | | Odd – Šeriff Tiraspol | 0:0 (kon.) | | | Beitar Jeruzalém – Ordabasy | 2:1 (kon.) |
Rosenborg – Víkingur | 0:0 (kon.) | | | Randers – Sant Juliá | 3:0 (kon.) | | | Lusitans – West Ham | 0:1 (kon.) |
Zrinjski Mostar – Širak | 2:1 (kon.) | | | Loko Záhřeb – Broughton | 2:2 (kon.) | | | Žilina – Glentoran | 3:0 (kon.) |
Litex – Jelgava | 2:2 (kon.) | | | Vaduz – La Fiorita | 5:1 (kon.) | | | Partizani Tirana – Strømsgodset | 0:1 (kon.) |
Śląsk – Celje | 3:1 (kon.) | | | Runavík – Linfield | 4:3 (kon.) | | | Bala Town – Differdange | 2:1 (kon.) |
FK Rabotnički – Flora | 2:0 (kon.) | | | Trnava – Olimpic | 0:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Kruoja | 8:0 (kon.) |
Mladost Podgorica – Neftçi Baku | 1:1 (kon.) | | | Koper – Víkingur Reykjavík | 2:2 (kon.) | | | Juvenes/Dogana – Brøndby | 0:2 (kon.) |
Ferencváros – GA Eagles | 4:1 (kon.) | | | Čukarički – Domžale | 0:0 (kon.) | | | Vojvodina – MTK Budapešť | 3:1 (kon.) |
St Patrick´s – Skonto FC | 0:2 (kon.) | | | Valletta – Newtown | 1:2 (kon.) | | | Aberdeen – Škendija | 0:0 (kon.) |
HB Tórshavn – Riteriai | 1:4 (kon.) | | | St. Johnstone – Alaškert | 2:1 (kon.) | | | Željezničar Sarajevo – Balzan | 1:0 (kon.) |
Hafnarfjördur – Seinäjoki | 1:0 (kon.) | | | Reykjavík – Cork City | 2:1 (po pr.) |
Ukrajina – Francie | 1:3 (kon.) | | | Řecko – Rakousko | 0:0 (kon.) |
Kostarika – Jamajka | 2:2 (kon.) | | | Salvador – Kanada | 0:0 (kon.) |
konec
KF Partizani Tirana
0:1
(0:0)
Strømsgodset IF
89
|
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Kalari, přichází Bylykbaši.
|
|
87
|
Střídání v týmu Strømsgodset IF: ze hřiště odchází Ogunjimi, přichází Sørum.
|
|
84
|
Střídání v týmu Strømsgodset IF: ze hřiště odchází Abu, přichází Jradi.
|
|
77
|
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Plaku, přichází Trashi.
|
|
61
|
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Mazrekaj, přichází Nedzipi.
|
|
58
|
Střídání v týmu Strømsgodset IF: ze hřiště odchází Kastrati, přichází Vaagan Moen.
|
Branky:
90+4. Moen
Rozhodčí: Stieler – Henschel, Ittrich
Diváci:
Karty: 35. Kastrati (PTZ), 59. Batha (PTZ) – 45+2. Wikheim (SIF), 55. Rønning (SIF), 86. Ogunjimi (SIF)
Neproměněná penalta:
KF Partizani Tirana:
Hoxha – Kalari, Vrapi, Bicaj, Fejzullahu – Mazrekaj, Batha, Vila, Fazliu – Plaku, Račič
Náhradníci: Xhika – Trashi, Tafili, Nedzipi, Krasniqi, Ibrahimi, Bylykbaši
Trenér:
Strømsgodset IF: Pettersen – Vilsvik, Madsen, Valsvik, Hamoud – Ronnig Ovenstad, Abu, Fossum – Kastrati, Ogunjimi, Wikheim
Náhradníci: Thomas – Sorum, Nguen, Moen, Jradi, Hoibraten, Hanin
Trenér:
Náhradníci: Xhika – Trashi, Tafili, Nedzipi, Krasniqi, Ibrahimi, Bylykbaši
Trenér:
Strømsgodset IF: Pettersen – Vilsvik, Madsen, Valsvik, Hamoud – Ronnig Ovenstad, Abu, Fossum – Kastrati, Ogunjimi, Wikheim
Náhradníci: Thomas – Sorum, Nguen, Moen, Jradi, Hoibraten, Hanin
Trenér:
Rozhodčí: Stieler – Henschel, Ittrich
Diváci:
Jan Marčík
@@_jmarcik