Honduras – Panama 1:1 (kon.) | USA – Haiti 1:0 (kon.)
Honduras
1:1 (0:1)
Panama
Sobota 11.07.2015, 00:10 • Gillette Stadium (Foxborough, Massachusetts) • CONCACAF Gold Cup • Skupina A

Zápas mezi Hondurasem a Panamou skončil nerozhodně. Reprezentanti Panamy neudrželi jednobrankové vedení z úvodní půle a v 81. minutě inkasovali z dorážky po pokutovém kopu. Honduras ve druhém poločase vstřelil ještě další dva góly, ty však pokaždé kvůli ofsajdovému postavení střílejícího hráče nebyly uznány. Do tabulky si tak oba týmy připíší bod. (02:23:06)

90+7

90+6
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Luis Henriquez (Panama).

90+5
    Na opačné straně se útočného faulu dopustili hráči Panamy, míč pro Honduras.
    90+4. Gól z ofsajdu

90+4
    Fotbalisté Hondurasu v závěru utkání vstřelili branku, která ale z důvodu ofsajdového postavení neplatí! Radost reprezentantů této země tak byla předčasná.

90+2
    Hraje se ze strany na stranu, mužstva se střídají v držení míče.

90
    Žlutou kartu dostává Jaime Penedo (Panama).

90
    Hlavní arbitr nastavil druhý poločas o šest minut!

88
    Hra se v závěru utkání přesunula do středu hracího pole, týmy se snaží vybojovat míč.

87
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Alberto Quintero, přichází Gabriel Torres.

86
    Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Bryan Acosta, přichází Romell Quioto.

85
    Přímý střelecký pokus však trefil pouze dobře postavenou bránící zeď.

85
    Panama bude mít možnost vzít si své vedení zpět, a to po standardní situaci v blízkosti vápna.

85
    Žlutou kartu dostává Luis Henriquez (Panama).

84
    Žlutou kartu dostává Jorge Claros (Honduras).
    81. Andy NAJAR - 1:1

81
    Honduras právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil ANDY NAJAR, ale Penedo jej vychytal. Míč se však od břevna odrazil zpět k Najarovi, který už si s dorážkou věděl rady a vstřelení branky oslavil akrobatickým způsobem.