Táborsko – Znojmo 4:2 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 0:0 (3:4 po pen.) | Znojmo – Č. Budějovice 0:4 (kon.)
Táborsko – Vlašim 0:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
0:1 (0:1)
FC Graffin Vlašim
Sobota 11.07.2015, 17:30 • Počátky • O Křišťálový pohár • Finále

Vítězem turnaje se stává Graffim Vlašim. Druhé končí Táborsko, třetí je SK Dynamo, na čtvrté příčce skončilo Znojmo. To je ode mě vše, já vám děkuji za pozornost. (18:36:45)

65

64
    Preslův centr skončil v rukavicích Vorla.

62
    Džafič nepřešel přes obránce a fauloval.

60
    Zbývá deset minut do konce zápasu, Táborsku se nedaří přehrát soupeře a vyrovnat.

57
    Hovorkův centr odvrátil stoper Vlašimi zpět.

55
    Vondra první střelou trefil brankáře Tomu, z dorážky netrefil branku vůbec.

53
    Brankář Vlašimi pozdě vyběhl, Presl přes něj přešel, ale zpětná přihrávka na Hovorku branku nepřinesla.

52
    Druhá táborská polovina nedominuje jako v prvním zápase. Vlašim je vyrovnaným soupeřem, ba i dokonce je o něco lepší.

50
    V těsném ofsajdu se nacházel Jan Jícha.

48
    Toma je dnes v obrovské formě! Nyní vychytal Štochla, který si naskočil na rohový kop a hlavičkou nepřekonal táborského brankáře.

46
    Brejcha zakončil brejk střelou, kterou Toma vyrazil na rohový kop.

43
    Na trávníku zůstal ležet Hanzlík, musí být ošetřen.

40
    Presl se pokoušel zakončit, ale byl v ofsajdu.

38
    Táborsko do druhé půle poslalo opět silnější jedenáctku.

36

Sestava Táborska do druhé půle: Toma – Nešický, Šiml, Džafič, Ciferský, Presl, Mráz, Ciku, Hovorka, Hanzlík, Javorek.

35

34
    Rohový kop Táborska skočil faulem Traorého.

Filip Kortus

Branky: 3. Janda

FC SILON Táborsko: 1. poločas: Toma – Navrátil, Rabiňák, Kotrba, Kočí, Froněk, Strnad, Turek, Traoré, Egert, Sladký. 2. poločas: Toma – Nešický, Šiml, Džafič, Ciferský, Presl, Mráz, Ciku, Hovorka, Hanzlík, Javorek.
    FC Graffin Vlašim: Vorel – Brejcha, Nečas (60. Moravec), Průcha, Matějka, Jícha, Janda, Toml, Štochl, Nový, Vondra.