Ústí n. L. – Most 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | ROW Rybnik – Karviná 1:0 (kon.)
Táborsko – Slavia 1:3 (kon.) | Katowice – Třinec 2:0 (kon.) | Líšeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Kolín – Pardubice 0:3 (kon.) | Brno – Ingolstadt 0:2 (kon.) | Miedź – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Aue – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Olympiakos 1:0 (kon.)
Miedź Legnica
1:1 (1:0)
FC Hradec Králové
Středa 15.07.2015, 18:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Přípravný zápas

To je ode mne vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:52:50)

Střetnutí je za námi, konečný výsledek je nakonec plichta. Legnice vedla od 12. minuty, kdy se z penalty prosadil Tadas Labukas, Votroci však dokázali odpovědět, konkrétně David Vaněček v 82. minutě.

90+1

90+1
    Gargula rozehrál standardní situaci, branku však minul. Tím nám zápas také skončil.

90
    Zápas už se nám blíží ke konci, míč mají na půli hřiště domácí. Sudí nastavuje jednu minutu.

89
    Súkenník prohrál rychlostní souboj o míč s Gargulou, jenž je ovšem na trávníku o nějakou půl hodinu méně.

88
    Východočeši se z půlky dostali až ke své brance, odkud odkopává balón Ottmar.

87
    Dnešní utkání sleduje 1147 diváků.

86
    Netuším, jestli Švarc nyní nenahrál volnému Vlkanonovi schválně či jestli jej pro jeho menší postavu přehlédl. Jisté však je, že tímto akce Votroků skončila.

84
    Domácí hráči si mohou vzít vedení zpět, mají k dispozici rohový kop.
    82. David VANĚČEK - 1:1

82
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    A je srovnáno. Švarc nalezl Vlkanova, jenž ještě posunul míč k DAVIDU VANĚČKOVI, který z místa, odkud se kope penalta, překonal Budzynskiho.

82
    Votroci mohli jít v přečíslení tři na dva, nahrávka Vobejdy však nebyla úspěšná.

81
    Budzynski bude rozehrávat trestný kop po faulu na sebe samotného.

80
    Švarc střílel asi z pětadvaceti metrů, ovšem střela byla hodně nepřesná.

77
    David Vaněček skóruje, z vyrovnání se však radovat nemůže, protože je mu odpískán ofsajd.

75
    Švarc hledal v malém vápně Petruse, jeho nahrávka je však zblokovaná Ovšem za cenu rohové kopu.