Ústí n. L. – Most 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | ROW Rybnik – Karviná 1:0 (kon.)
Táborsko – Slavia 1:3 (kon.) | Katowice – Třinec 2:0 (kon.) | Líšeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Kolín – Pardubice 0:3 (kon.) | Brno – Ingolstadt 0:2 (kon.) | Miedź – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Aue – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Olympiakos 1:0 (kon.)
FC Erzgebirge Aue
2:1 (1:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Středa 15.07.2015, 18:00Přípravný zápas

Ze saského Aue se s vámi loučím, na hlavním stadionu třetiligového německého celku odehrálo Ústí nad Labem přípravné utkání ve velmi dobré atmosféře. (19:48:28)

Erzgebirge Aue nakonec otočilo vývoj utkání a svou převahu ve druhém poločase přetavilo ve vítěznou branku na 2:1 z kopačky Yildize. Ústí hrálo velmi dobře v první půli, ale po přestávce jej domácí zatlačili do defenzivy a vygradovala z toho branka.

90

89
    Úsí hraje s míčem na polovině hřiště.

87
    Aue nakonec otáčí vývoj utkání, je pravdou, že ve druhé půli mělo hodně gólových příležitostí.

87
    Aue právě vstřelilo branku!
    Střídající HAKKI YILDIZ využil svého důrazu ve vápně a zblízka doslova proboural míč do sítě – 2:1.

83
    Domácí ale mají opticky navrch a podnikají další útočné výpady.

82
    Ústí uklidňuje hru ve středu pole.

80
    Faul Novotného přerušil hru.

79
    Aue ve druhé půli spálilo už spoustu šancí.

78
    Jeden z hráčů Aue teď využil nepřesné rozehrávky Army, běžel sám na bránu, blafákem se zbavil gólmana, ale pak trefil tyč!

77
    Zacharda kryl další ránu, ústecký gólman hraje skvělý zápas.

76
    Jeden z ústeckých fotbalistů je ošetřován na trávníku. Hra je přerušena.

75
    Zacharda boxuje míč po dalším trestném kopu.

74
    Kouč Aue podnikl další dvě střídání, domácí postupně posílají na hřiště druhou jedenáctku.

73
    Aue po standardce bude kopat roh.

72
    Po kombinaci Smoly s Veverkou z toho byla jen nedůrazná střela.

70
    Nadále sledujeme velmi pěkné utkání, obzvláště domácí Aue se velmi slušně rozehrálo.