Kajrat – Alaškert 3:0 (kon.) | Jelgava – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | Dacia Kišiněv – Žilina 1:2 (kon.)
Randers – Elfsborg 0:0 (kon.) | Skonto FC – Debrecín 2:2 (kon.) | Soligorsk – Wolfsberger 0:1 (kon.)
Beer Ševa – Thun 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Strømsgodset 1:2 (kon.) | Černo More – Dinamo Minsk 1:1 (kon.)
Apollon Limassol – Riteriai 4:0 (kon.) | Koper – Hajduk Split 3:2 (kon.) | AIK Stockholm – Širak 2:0 (kon.)
Beroe – Brøndby 0:1 (kon.) | Kukësi – Mladost Podgorica 0:1 (kon.) | Charleroi – Beitar Jeruzalém 5:1 (kon.)
Kodaň – Newtown 2:0 (kon.) | Vaduz – Kalju 3:1 (kon.) | Loko Záhřeb – PAOK 2:1 (kon.)
Trabzonspor – Differdange 1:0 (kon.) | Trnava – Linfield 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – UC Dublin 1:0 (kon.)
Ferencváros – Željezničar Sarajevo 0:1 (kon.) | Čukarički – Qäbälä 1:0 (kon.) | Vojvodina – Jūrmala 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Omonia Nikósie 0:0 (kon.) | Śląsk – Göteborg 0:0 (kon.) | West Ham – Birkirkara 1:0 (kon.)
Inverness Caledonian – Astra Giurgiu 0:1 (kon.) | Rijeka – Aberdeen 0:3 (kon.) | Legia – Botoşani 1:0 (kon.)
Shamrock – Odd 0:2 (kon.) | Reykjavík – Rosenborg 0:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Keşla FK 1:2 (kon.)
Vojvodina Novi Sad
3:0 (2:0)
FK Spartaks Jūrmala
Čtvrtek 16.07.2015, 20:30 • Novi Sad • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Utkání je u konce. Domácí zaslouženě vyhrávají a do odvety si vydobyli slibný náskok. To je ode mně vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (22:19:34)

90+1
    89. Romans MICKEVIČS (vl.) - 3:0

89
    Vojvodina právě vstřelila branku!
    Třetí branka v síti hostů, v odvetě to budou mít hráči Jurmaly velmi těžké. Vlastní branku si vstřelil MICKEVIČS.

87
    Centr Stanisavljeviče další branku nepřinesl. Jurmala se snaží něco vymyslet.

86
    Roh pro celek z Novi Sadu.

85
    Pět minut do konce hrací doby, míč je pod kontrolou hráčů Jurmaly. Ti se snaží něco vymyslet směrem dopředu.

83
    Mickevičsův volný přímý kop brankou neskončil. Stav utkání je stálé stejný.

82
    Za tvrdý faul vyfasoval Vasilič žlutou kartu.

81
    Do konce utkání zbývá deset minut a stav se po prvním poločase zatím nezměnil. Nezměnil se ani obraz hry, domácí Vojvodina kontroluje hru.

80
    I Vojvodina má dostřídáno. Odešel Maksimovič, přišel Puškarić.

77
    Poslední střídání v hostujícím týmu. Na plac míří Punculs, odchází Abdultaofik.

76
    Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Mrdaković, přichází Ožegović.

75
    Žlutou kartu dostává Nazarenko (FK Spartaks Jūrmala).

73
    První střídání v týmu Vojvodiny. Na hřiště jde Paločević, odchází Stamenić.

71
    Pro domácí již je vše v pořádku a koloběh pokračuje. Další nebezpečná střela Stanisavljeviče a Kolinko musí vyrážet.

69
    Přímý kop a míč si překvapivě nevzal Stanisavljevič ale Stamenič, který neměl tak přesnou mušku jako jeho spoluhráč.

67
    Faul Ulimbaševse. Míč je v držení Vojvodiny.

66
    Záložník Vivaqua byla nachytán pomezním rozhodčím v ofsajdu. Rozehrávka pro klub z Novi Sad.