Vyšehrad – Písek 0:1 (kon.) | Břeclav – Znojmo 0:3 (kon.) | Vlašim – Kolín 3:0 (kon.)
Prostějov – Frýdek-Místek 4:6 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
0:1 (0:0)
FC Písek
Úterý 21.07.2015, 17:00Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další přátelské zápasy a my budeme sledovat duel mezi Vyšehradem a Pískem.

Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Sestavy obou celků budou doplněny později.

1

2
    Oba celky se vydaly dopředu, ale z úvodních útoků nic nebylo.

3
    Vyšehrad se usadil na polovině svého soupeře, ale z tlaku nic nevytěžil a na první šanci si tak ještě musíme počkat.

4
    Další akce domácích už střelou skončila, ale té scházela přesnost.

6
    Oba celky se stále tlačí dopředu. Nyní se po rychlé akci dostal do zakončení jeden z domácích borců, ale jeho rána nebyla přesná.

9
    Domácí celek je zatím jasně lepší. Hraje se hlavně na polovině Písku, který ale odolává a drží nerozhodný stav.

10
    Nyní už musel hostující brankář zasahovat, ale zvládl to a stav zápasu se tedy nemění.

13
    Stále se hraje hlavně na polovině Písku. Domácí se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se jim zatím nedaří podle představ.

15
    Nyní se dopředu vydali i hosté, ale jejich akce velmi rychle skončila.

18
    Hostující celek vybojoval míč a hned se vydal dopředu. Celá akce ale skončila nepřesnou střelou.

20
    Je za námi úvodních dvacet minutek a na branku stále čekáme. Aktivnější je Vyšehrad, ale Písek zatím odolává.

21
    Písek vybojoval svůj první rohový kop.

22
    Vyšehrad se ale ubránil a je u míče.

25
    Tempo hry malinko opadlo. Hraje se především uprostřed hrací plochy a na úvodní branku stále čekáme.

27
    Rohový kop pro domácí Slavoj.

28
    Z rohu nic nebylo, ale domácí pokračovali ve svém snažení. Nakonec ale vše skončilo nezdarem.

30
    Hra se trochu vyrovnala. O něco aktivnější jsou stále domácí, ale hostující zadáci zatím hrají na výbornou.

33
    Písek dlouho kombinoval a nakonec vybojoval alespoň rohový kop.

34
    Ale ani ze svého druhého rohu hosté nic nevytěžili a u míče jsou domácí, kteří nikam nepospíchají.

35
    Nakonec se Vyšehrad vydal dopředu a domácí se dostali i do zakončení, ale střelecký pokus nebyl nebezpečný.

36
    Jeden z domácích hráčů vyfasoval žlutou kartu.

38
    Ani další Vyšehradu k ničemu nevedla a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.

40
    Ani tentokrát to nevyšlo. Domácí hráč dokázal vystřelit, ale zařízení netrefil.

43
    Domácí to ještě zkouší, ale hostující celek zatím dobře brání a nutno dodat, že v některých momentech měl i štěstí.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

45

První poločas je za námi. Branku jsme neviděli a Vyšehrad tak hraje s Pískem 0:0. Ve druhém poločase tak bude stále o co hrát.

Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

46

48
    Domácí začali aktivně a hned vybojovali rohový kop.

49
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a na první branku si tak ještě musíme počkat.

52
    Domácí jsou stále aktivnější, ale směrem dopředu se jim zatím nedaří podle představ. Hlavně tedy ve finální fázi to vázne.

55
    Domácí to zkouší všemi možnými způsoby, ale žádný se zatím neujal a Písek drží cennou remízu.

57
    Jeden z domácích borců se dostal ke střele, ale té opět scházela přesnost a nic z toho nebylo.

61
    Nyní to vypadalo pro domácí nadějně, ale nakonec celá akce skončila jen dalším nepřesným pokusem.

65
    Hosté se vydali do rychlého brejku, ale ten skončil nepřesným centrem.

70
    Je před námi posledních 20 minut, tak uvidíme, co se ještě na hřišti stane. Je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

78
    Písek právě vstřelil branku!
    Tak to je velká rána pro domácí celek, protože z ničeho nic jdou hosté do vedení. Střelce branky doplníme později.

81
    Domácí bojují, ale směrem dopředu je to dnes trápení a vypadá to, že Písek vybojuje cennou výhru.

85
    Domácí zahrávali rohový kop, ale z něho nic nevytěžili.

87
    Další roh pro hosty, ale ani z něho nic nebylo.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

90

Je konec. Vyšehrad byl v zápase lepší, aktivnější, ale prosadit se nedokázal. Naopak Písek se jednou prosadil a vybojoval cenné vítězství, možná i trochu překvapivé.

To je z mé strany vše, hezký večer. (18:47:45)