Astana – Maribor 3:1 (kon.) | Fola – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | FCSB – Trenčín 2:3 (kon.)
Fehérvár – New Saints 1:1 (po pr.) | Dundalk – BATE 0:0 (kon.) | Rudar – Karabach 0:1 (kon.)
Lech Poznaň – FK Sarajevo 1:0 (kon.) | Stjarnan – Celtic 1:4 (kon.)
FC Astana
3:1 (2:1)
NK Maribor
Středa 22.07.2015, 16:00 • Astana Arena, Astana (kapacita: 30.254 diváků) • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (17:59:20)

Rohové kopy: 2 – 6

Loginovskij odkopl míč od své branky a přesně v tu chvíli hlavní sudí Jaccottet odpískal konec dnešního utkání, ve kterém se domácím povedlo zvrátit nepříznivě se vyvíjející osud druhého předkola proti Mariboru a po výsledku 3:1 postupují do další fáze kvalifikace o Ligu Mistrů! Ve třetím předkole se Astana střetne s finským mistrem HJK Helsinki.

90+4

90+4
    Po centru z pravé strany je ale domácí gólman Loginovskij faulován a tak se zdá být o osudu utkání rozhodnuto!

90+4
    Nakrátko domácí rozehráli, ale rychle přišli o míč a musí rychle zpět. Hosté mají asi poslední možnost.

90+3
    Domácí se blíží k postupu, nyní vybojovali standardní situaci až u rohového praporku. Přijde rozehrání nakrátko a pak jen zdržování.

90+3
    Začíná třetí nastavená minuta a přesně na jejím počátku letí balon za autovou čáru po velice nepřesné přihrávce Šulera. Domácí se dostanou k míči.

90+2
    Hráči Astany dobře drží míč u pravé postranní čáry a navíc v těsné blízkosti hostující branky.

90+1
    Tak ještě čtyř minuty se bude hrát ve druhém poločase. Pro hosty tak málo, pro domácí ještě tolik času.

90
    Míč léta sem a tam přes pokutové území domácích, jenže hosté se stále nedokáží prosadit a jediným gólem rozhodnout o svém postupu. Naopak domácí od dalšího předkola dělí již jen nastavený čas!

89
    Roh přímé nebezpečí pro domácí nepřinesl, bránit se však budou muset i nadále. Fialoví jsou nastěhováni zdá se již natrvalo před Loginovským.

88
    Loginovskij vyrazil povedený pokus jednoho z hostujících hráčů alespoň na roh.

87
    Domácím se zatím daří rozrážet útoky soupeře a balon při první příležitosti posílají až k vápnu Mariboru. Slovinci tak často musí začít akci až od Handanoviće.

86
    Viler posílal centr z pravého rohu šestnáctky na vzdálenější tyč, Tavares se však k hlavičce nedostal.

85
    Slovinci jsou v posledních minutách hry pevně nastěhováni v okolí domácí šestnáctky, jenže Kazaši se zatím velice statečně brání.

84
    Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Patrick Twumasi, přichází Abzal Bejsebekov.