Astana – Maribor 3:1 (kon.) | Fola – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | FCSB – Trenčín 2:3 (kon.)
Fehérvár – New Saints 1:1 (po pr.) | Dundalk – BATE 0:0 (kon.) | Rudar – Karabach 0:1 (kon.)
Lech Poznaň – FK Sarajevo 1:0 (kon.) | Stjarnan – Celtic 1:4 (kon.)
Dundalk FC
0:0 (0:0)
BATE Borisov
Středa 22.07.2015, 20:45 • Oriel Park (Dundalk) • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Borisov si do odvetného utkání přivezl jednobrankový náskok a ten se ukázal jako rozhodující. V domácím prostředí totiž Dundalk neskóroval a přestože jsme sledovali ofenzivní fotbal, tak branka dnes nepadla.

BATE Borisov postupuje do 3. předkola Ligy mistrů a v tom se střetne s vítězem zápasu Videoton – The New Saints, kde momentálně probíhá prodloužení.

Z mé strany je to pro dnešek již úplně vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:37:22)

90+3

90+3
    Byrne viděl ještě v závěru zápasu žlutou kartu.

90+3
    Míč se dostal k Rogersovi, ten vykopává hodně daleko.

90+3
    BATE kombinuje na útočné polovině.

90+3
    Dlouho se čeká s rozehrávkou, rozhodčí tak zřejmě ke třem minutám ještě něco přidá.

90+2
    Útočným faulem končí další z akcí, tohle již s domácími nevypadá moc dobře.

90+2
    Rozhodčí nastaví celkem tři minuty, polovina z nastavení je tak již pryč a Dundalk stále potřebuje vstřelit jednu branku.

90+1
    Poslední střídání v zápase, odchází na straně BATE Karnitski a přichází Signevič.

90+1
    Rios nechal loket hodně vysoko a udeřil soupeře, ten bude v pořádku, ale Rios za zákrok vidí žlutou kartu.

90
    Již plyne poslední minuta zápasu, rozhodčí jistě něco nastaví, ale bude to domácím stačit alespoň na náznak šance?

89
    Kdo by očekával závěrečný tlak Dundalku, tak je zřejmě zklamán. BATE výtečně brání a zatím zvládá závěr zápasu.

88
    Massey za tento zákrok navíc vidí žlutou kartu.

88
    Tak to vypadá, že oba hráči budou v pořádku. Již se hraje a rozehrávat budou hosté, kteří se pochopitelně nikam neženou.

87
    Souboj ve středu hřiště odnesli zřejmě oba zúčastnění. Ani jeden z nich se zatím nezvedá, hůře na tom asi bude Massey, který šel skluzem do soupeře, no sám si přivodil zranění.

87
    Po zisku míče ve středu pole to vypadalo, že se domácí dostanou do zajímavého brejku, jenže nakonec vše skončilo dříve než začalo.