Širak – AIK Stockholm 0:2 (kon.) | Alaškert – Kajrat 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Černo More 4:0 (kon.)
Debrecín – Skonto FC 9:2 (kon.) | Keşla FK – Hafnarfjördur 2:2 (po pr.) | Jūrmala – Vojvodina 1:1 (kon.)
Omonia Nikósie – Jagiellonia 1:0 (kon.) | Qäbälä – Čukarički 2:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Ferencváros 2:0 (kon.)
Kalju – Vaduz 0:2 (kon.) | Brøndby – Beroe 0:0 (kon.) | Rosenborg – Reykjavík 3:0 (kon.)
Botoşani – Legia 0:3 (kon.) | PAOK – Loko Záhřeb 6:0 (kon.) | UC Dublin – Slovan Bratislava 1:5 (kon.)
Odd – Shamrock 2:1 (kon.) | Göteborg – Śląsk 2:0 (kon.) | Riteriai – Apollon Limassol 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Koper 4:1 (kon.) | Strømsgodset – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Differdange – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Charleroi 1:4 (kon.) | Thun – Beer Ševa 2:1 (kon.) | Žilina – Dacia Kišiněv 4:2 (kon.)
Newtown – Kodaň 1:3 (kon.) | Astra Giurgiu – Inverness Caledonian 0:0 (kon.) | FK Rabotnički – Jelgava 2:0 (kon.)
Wolfsberger – Soligorsk 2:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Kukësi 2:4 (kon.) | Linfield – Trnava 1:3 (kon.)
Aberdeen – Rijeka 2:2 (kon.) | Birkirkara – West Ham 1:0 (3:5 po pen.)
Inter Baku
2:2 (1:0)
FH Hafnarfjördur
Čtvrtek 23.07.2015, 18:00 • Inter Arena • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítáme Vás u odvety druhého předkola Evropské ligy mezi Inter Baku a FH Hafnarfjördur. Výkop je v 18:00. První zápas skončil 2:1 pro Inter.

Hlavní rozhodčí je Kozyk z Ukrajiny a na lajně bude mít pány Alekhina a Shlonchaka rovněž z Ukrajiny.

Inter Baku si v prvním předkola poradil s albánským Laci, který po remízách 1:1 venku a doma 0:0 porazil díky vstřelené brance venku.

FH Hafnarfjördur v prvním kole finské SJK po dvou výhrách 1:0.

Ve třetím předkole čeká na vítěze dvojzápasu španělské Athletic Bilbao!

Inter Baku: Agaev – Huseynov, Kasradze, Khizanishvili, Juanfran – Martins, Bayramov, Kvekveskiri – Seyidov, Hajiyev – Äliyev
    Náhradníci: Lomaia, Abbasov, Abdullayev, Poljak, Qirtimov, Sadigov, Silva Cruz

FH Hafnarfjördur: K. Finnbogason – Hendrickx, Doumbia, Tillen – Palsson, D. Vidarsson (C), P. Vidarsson, B. Vidarsson – Serwy – Valdimarsson, Gudnason
    Náhradníci: K. F. Finnbogason, Bodvarsson, Jonsson, Thorisson, Gudmundsson

Rozhodčí: Kozyk – Alekhin, Shlonchak (všichni UKR).

Který z týmů obdrží první červenou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

1
    Hned v první minutě utkání si připisuje Agaev první úspěšný zákrok proti střele Gudnassona.

3
    Máme zde rohový kop pro domácí.

4
    Z rohového kopu, který rozehrával Kvekveskiri nic nebylo.

7
    Hajiyev střílí mimo.

16
    Ke střele se také dostali hosté z Islandu, ale střela Serwyho jde mimo.

20
    Úvodní dvacetiminutovku uzavřel faulem hostující Palsson.

23
    Zdvižený praporek zastavil v akci Juanfrana.

27
    Ofsajd i na druhé straně.

28
    První rohový kop pro islandský tým.

29
    Serwy ho nerozehrál nejlépe a pro Agaeva to nebylo nebezpečí.

30
    Uvidíme rohový kop domácích.

31
    Stejně jako na druhé straněk, tak i K. Finnbogason může zůstat v klidu.

38
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází B. Vidarsson, přichází K.F. Finnbogason.

40
    Žlutou kartu dostává K.F. Finnbogason (FH Hafnarfjördur).

Inter Baku právě vstřelil branku!
    Těsně před poločasem posílá ABBAS HUSEYNOV domácí Inter do vedení! Asistence: Nika Kvekveskiri.
    45+1. Abbas HUSEYNOV - 1:0

45+2

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

V právě skončeném poločase jsme viděli jedinou branku domácího Huseynova, který tak přiblížil Inter k postupu. Druhý poločas začne zhruba v 19:03.

46

47
    Hafnarfjördur právě vstřelil branku!
    Hosté po trefě THORARINNA VALDIMARSSONA vyrovnájí ihned po začátku druhého poločasu a postup pro ně ještě není ztracený! Asistence: Atli Gudnason.
    47. Thorarinn VALDIMARSSON - 1:1

52
    A máme zde výsledek, který by posunul zápas do prodloužení. Gól vstřelil KRISTIJAN FLOKI FINNBOGASON. Asistence: Ati Gudnason.
    52. Kristijan Floki FINNBOGASON - 1:2

55
    Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Martins, přichází Mirsahib.

55
    Tak to je velký problém pro Islanďany... K.F. Finnbogason vidí po druhé žluté červenou kartu.

56
    Žlutou kartu dostává Jonsson (FH Hafnarfjördur).

60
    Na hřišti to teď pořádně vře a začínají přibývat fauly.

62
    V ofsajdu se ocitl Hajiyev.

68
    Pro změnu ofsajd Gudnasona na druhé straně.

72
    Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Seyidov, přichází Poljak.

73

75
    Gólman "Hafanů" si připisuje zákrok proti střele Hajiyeva.

78
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Tillen, přichází Bodvarsson.

79
    Žlutou kartu dostává Palsson (FH Hafnarfjördur).

Rohový kop domácích rozehrál Kvekviskiri, ale žádný nebezpečí to pro hosty nebylo.

84
    Žlutou kartu dostává Valdimarsson (FH Hafnarfjördur).

87
    Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Huseynov, přichází Qirtimov.

90+2
    Žlutou kartu dostává P.Vidarsson (FH Hafnarfjördur).

90+3
    Druhý poločas skončil.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Uvidíme prodloužení! Islandský tým vyhrál 2:1, stejným výsledkem jako minulý týden prohrál. Prodloužení začne cca v 19:55.

91
    Začal první poločas prodloužení.

91
    Tak penalty neuvidíme! V první minutě prodloužení srovnal RAUF ALIYEV. Bez asistence.
    91. Rauf ALIYEV - 2:2

92
    Rohový kop pro Inter.

97
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Gudnason, přichází Gudmundsson.

97
    Hostující gólman vyráží střelu Poljaka na roh.

98
    Juanfran míří mimo.

101
    Žlutou kartu dostává Aliyev (Inter Baku).

První poločas prodloužení skončil.

106
    Začalo druhé prodloužení.

108
    Rohový kop hostů rozehrál Serwy, ale Agaev může zůstat v klidu.

111
    Po dalším rohovém kopu se dostal ke střele Doumbia, který ale branku minul.

112
    Žlutou kartu dostává Agayev (Inter Baku).

114
    Hajiyev v ofsajdu.

117
    P.Vidarrson chtěl strhnout vedení na hostující stranu, ale domácí gólman byl svým zákrokem proti.

118
    Hajjyev opět v ofsajdu.

119
    Další ofsajd pro domácí.

119
    Série ofsajdů pokračuje. Tentokrát odmávaný a odpískaný ofsajd Palssona.

120+1

Leč těsně, ale přece postupuje Inter Baku, který dokázal vsítit v prodloužení tolik tížený gól. Ve 3. předkola se Inter Baku utká se španělským Bilbaem!

To je od nás vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás u dalšího onlajnu. (20:31:29)