Ufa – Rostov 1:2 (kon.) | Dynamo – Saransk 2:2 (kon.) | Groznyj – Kubaň Krasnodar 1:1 (kon.)
FC Ufa
1:2 (0:0)
FK Rostov
Sobota 25.07.2015, 15:00 • Start Stadium. Kapacita: 11581 diváků. • Ruská Premier Liga • 2. kolo

Je dobojováno. Druhý poločas začal pro hosty jako z říše snů, když již po dvaadvaceti vteřinách lovil Jurčenko míč ze sítě po střele Byung-Sooa. Domácím se podařilo vyrovnat z přímého kopu, když se trefil ukrajinský Zinčenko. Domácí vyrovnaný stav nedokázali udržet a tři minuty před koncem základní hrací doby inkasovali z kopačky Bastose, který se trefil po rohovém kopu.
    Rosto si tak připisuje tři body do tabulky za vítězství 2:1 nada Ufou.

90+4
    Pravděpodobně je po nadějích Ufy. Hosté mají k dispozici rohový kop. U praporku budou chtít následně utkání dohrát.

90+3
    Fotbalisté Rostova se s tím nepárají, balón odkopávají od své branky co nejdále.

90+2
    Nyní však měli domácí k dispozici rohový kop, který se jim příliš nepovedl. Od své branky bude odkopávat Džanajev, který s odkopem pochopitelně vůbec nespěchá.

90+1
    Hosté výborně brání a fotbalisty Ufy nepouští vůbec na dostřel branky.

90
    Rozhodčí přidá k odehraným devadesáti minutám další čtyři navíc.

89
    Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, který ovšem nikam se vstáváním nespěchá.

88
    Domácí se snaží rychle přejít na polovinu soupeře, ale to se jim příliš nedaří. Hosté působí dobrým dojmem v obraně.
    87. BASTOS - 1:2

87
    Rostov právě vstřelil branku!
    Hosté si berou své ztracené vedení zpět. Po rohovém kopu následovalo ve vápně několik odrazů. K míči se nakonec dostal BASTOS, který hosty přibližuje třem bodům.

86
    Osipov musel na poslední chvíli hasit nebezpečí, které se valilo na branku Ufy. Hosté budou zahrávat nakonec rohový kop.

85
    Sly fauloval na polovině jednoho z hostujících hráčů. U míče tak zůstanou hráči v červených dresech.

83
    Po další útočné snaze domácích přichází výkop od hostující branky, který provede Džanajev.

82
    Domácí jsou po vstřelené brance pokropeni živou vodou a opět operují před vápnem Rostova, který se nyní pouze brání.

81
    Máme před sebou nějakých jedenáct, dvanáct minut i s nastavením, uvidíme do konce utkání ještě nějakou branku?
    78. Alexandr ZINČENKO - 1:1

78
    Ufa právě vstřelila branku!
    Domácí měli k dispozici standardní situaci ze třiceti metrů. K míči se postavil ALEXANDR ZINČENKO, který nevyslal příliš prudkou ránu, za to velmi přesnou a vyrovnává na 1:1.
    76. Tumasjan nedokázal zamířit mezi tři tyče.