Olomouc – Vítkovice 2:1 (1:0 po s.n.) | Martin – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:1 (kon.)
Sparta – Liberec 3:1 (kon.) | Trnava – Senica 3:4 (kon.) | Kadaň – Most 2:5 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 5:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 4:3 (kon.)
Jihlava – Trenčín 2:5 (kon.) | Slavia – K. Vary 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 4:10 (kon.)
Kladno – Plzeň 5:3 (kon.) | HC Slovan – Zlín 3:2 (1:0 po s.n.)
Banes Motor České Budějovice
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 06.08.2015, 17:30 • Budvar Aréna • Přípravné zápasy

Máme tu závěrečnou sirénu, po které se mohou radovat z vítězství hokejisté domácího Motoru České Budějovice. Jihočeši dnes přehráli extraligového soupeře z Pardubic, který ovšem bojoval až do posledních sekund o vyrovnání. Ode mě je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek večera. (19:46:17)

59:54
    Domácí vyváží puk ze třetiny.

59:28
    Gregorc vypálil od modré čáry do chumlu před branku, ale puk vypadl do rohu hřiště.

59:20
    Pardubice si berou oddechový čas!

59:20
    Blaž Gregorc si udělal výlet až za branku Motoru a nebezpečně nahodil puk před ni. Kůdela si puk pohlídal a hra je přerušena.

59:05
    Dynamo odvolává brankáře a hraje v šesti!

58:15
    Českobudějovičtí si přihrávají v obranném pásmu a je vidět, že chtějí udržet puk na svých hokejkách co nejdéle.

57:36
    Na tresné lavici už dále zůstávají jen Svoboda s Kuchejdou. Ostatním vypršely tresty. Hraje se pět na pět.

55:33
    Tomáš Marcinko, Radoslav Tybor (oba PCE), Jakub Suchánek (CEB) – všichni 2 minuty hrubost. Jakub Svoboda (PCE) a David Kuchejda (CEB) – oba 2+2 minuty za hrubost.

55:33
    Utkání začíná být hodně vyhrocené! Po přerušení hry se strhla velká mela. Z chumlu hráčů nakonec vyjel Jakub Svoboda (PCE), který v souboji jeden na jednoho vyzval Davida Kuchejdu (CEB). Lepší bitkařské dovednosti ukázal borec Dynama, který Kuchejdu svalil na zem. Rozhodčí bude rozdělovat tresty.

54:58
    Patrik Poulíček (PCE) je dnes hodně aktivní a i nyní to byl on, kdo způsobil u branky Motoru rozruch. Vzápětí putuje na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za hrubost. Za to samé je vyloučen také obránce domácího týmu Lukáš Kříž (CEB).

54:25
    Přesilovou hru si tentokrát zahrají Pardubice. Lukáš Bohunický (CEB) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

54:02
    Od modré čáry vypálil Ján Mucha, ale Maxwell neměl zakrytý výhled a s přehledem zasáhnul.

53:00
    Luboš Rob chytil vysokou přihrávu mezi obránci Dynama, ale puk mu příliš utekl a nedostal se tak k lepšímu zakončení.

51:45
    Kuchejda vybídl pěknou přihrávkou k zakončení Josefa Mikysku, který se dostal do obrovské šance! Jeho zajímavý pokus si ale cestu za Maxwella nenašel.

Dnešní utkání v Budvar Aréně sleduje 3200 diváků!

50:47
    Dušan Žovinec pálil od modré, ale jeho pokus nedoletěl na Maxwella.

49:05
    Martin Heřman mohl poslat Motor do dvoubrankového vedení! Českobudějovický útočník se dostal k puku těsně u branku, ale jeho pohotová střela mířila nad branku.