Olomouc – Zlín 3:5 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:5 (kon.)
HC Olomouc
3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
Berani Zlín
Čtvrtek 06.08.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Přípravné zápasy staršího dorostu

Sledovali jsem vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Týmy své vyložené šance proměňovaly a více se do příležitostí dostával Zlín, hlavně v závěrečné třetině, kdy také dvěma brankami rozhodl. Olomouc už poté nic nevymyslela a tak si připisuje první porážku v přípravě. (14:04:04)

59:43
    V samotném závěru střílel Podlaha (OLO) do připraveného zlínského gólmana.

57:40
    Olomoucké střely v přesilovce šli daleko od brány, hosté se v pohodě ubránili.

56:55
    Sirota (ZLN) dokázal ujet ze zlínského obranného pásma a zakončit. Jeho střelu vyrazil Galuška pouze před Bainara (ZLN), ten však nabídutou šancí pohrdl a bránu netrefil.

55:50
    Na dvě minuty si šel sednout zlínský Kočica.

55:26
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínští si z levé strany předali až před bránu, kde zakončoval do prázdné brány ŠTASTNÝ. Asistence: Bainar.

54:30
    Dravým průnikem se prezentoval navrátilec z trestné lavice Podlaha (OLO). Jeho střelu gólman skryl.

52:20
    Skrumáž před svou bránou hasil Galuška.

52:00
    Na dvě minuty byl vyloučen domácí Podlaha (OLO)

Do přečíslení se dostali hosté ze Zlína. Před bránu nebezpečně centroval Kotek (ZLN), Bainarovi (ZLN) se však nepodařilo puk trefit do brány.

50:59
    Rozehrávku kohoutů sebral v jejich obranné třetině Štastný (ZLN), ke střele se však zlínští neproracovali.

50:30
    Kouhoutům se nedaří dostat do útočného pásma, jejich rozehrávku zlínský tým zachytává na své obranné modré čáře.

48:47
    Za držení byl vyloučen hráč Dvořáček (ZLN) na dvě minuty.

47:50
    Bekhendem se snažil překonat hostujícího brankáře Spatharis (OLO), ten však skryl jeho střelu ve výstroji.

46:38
    Domácí nebyli schopni odklidit puk před gólmanem a GHARIBIAR se svými dorážkami uspěl. Bez Asistence.

45:03
    Před bránu nahazoval Podlaha (OLO) a těsně před gólmanem Šimonů (ZLN) se snažil tečovat Skopal, puk jen těsně minul.

43:20
    Do šance se dostal Wolf (OLO). Jeho střela z mezikruží se však neujala. Hra se přelává ze strany na stranu bez větší šance.

40:40
    Křížnou střelou se prezentoval Gharibar (ZLN). Zlínští jsou v náporu od prvních sekund třetí třetiny.

Tomáš Pavlica

Branky a nahrávky: 8. Zabloudil (Říčka), 24. Podlaha (Janečko), 27. Janečko (Wolf) – 5. Chytil (Václavek), 10. Václavek (Gharibiar), 27. Dvořáček, 47. Gharibiar, 56. Štastný (Bainar)

HC Olomouc: T. Urban, (od 30. Galuška) – Beutl, Rutář, Krejčí, Dajčar, Murla, Holiš, Štreit, Vuk – Říčka, Zabloudil, M. Urban, Stražišar, Pěcha, Adolf, Wolf, Řečínský, Janečko, Skopal, Podlaha, Spatharis
    Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Padrnos, Sirotka, Budil, Jenáček, Fridrich, Gaba, Klauda, Marek – Gharibar, Chytil, Václavek, Bainar, Štastný, Kotek, Hefoka, Kočica, Dvořáček, Blažek, Čechmánek, Klápek