Švýcarsko U19 – Německo U19 6:1 (kon.) | Česko U19 – Slovensko U19 2:3 (po pr.)
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
Slovensko U19
Pátek 07.08.2015, 18:00 • SD ARÉNA, Chomutov • Summer Hockey Challenge

61:07
    Slovensko U19 právě vstřelilo branku! Druhý bod pro slovenskou reprezentaci vystřelil MATĚJ MORAVČÍK. Bez asistence.

59:19
    Česko U-19 právě vstřelilo branku!
    Výhoda proměněna a halou zní Vysoký jalovec od Maxim Turbulenc! ŠIMON STRÁNSKÝ se dostal k odraženému kotouči a už pak neměl problém ho dostat do odkryté části branky. Asistence: David Tomášek a Dominik Rudl.

58:22
    Skvělá možnost pro české barvy. Dvě minuty dostává slovenský zadák Oliver Košecký. Promění národní celek tuto výhodu ve vyrovnávací branku?

50:36
    Vyloučenými hráči jsou David Tomášek (CZE) a Adrian Sloboda (SVK). Oba hráči dostávají dvouminutové tresty za hrubost. Vhazuje se před brankářem Húskou.

49:01
    Slovensko U19 právě vstřelilo branku! Domácí zadák vytvořil velkou chybu! K puku se dostal BORIS SÁDECKÝ, jenž na několikrát překonal brankáře Růžičku. V jednu chvíli se již zdálo, že český brankář má kotouč pod kontrolou, ale bohužel tomu tak nebylo. Asistence: Dominik Briestenský.

46:57
    Patrik Koch (SVK) v rohu hrací plochy podrazil pronikajícího českého hráče a dostává za to menší dvouminutový trest.

35:40
    Michal Kovárčík dostal výbornou přihrávku před branku, odkud se mu nepovedlo v krásné pozici skórovat!

33:18
    Aleš Furch našel před brankou volného Rudla, který svým pokusem neprostřelil brankáře!

32:20
    Radim Zohorna dostal skvělou přihrávku do jízdy a hnal se osamocen směrem na Húsku. Akci zakončil bekhendem, ale branku se mu trefit nepovedlo!

29:12
    Přesilovka pro český celek. Dvě minuty dostává Jozef Klenko.

27:09
    Slovensko U19 právě vstřelilo branku! Reprezentace Slovenska si připisuje první branku na turnaji v Chomutově a zároveň vyrovnává na průběžných 1:1. MATÚŠ SUKEL´dostal nahrávku do mezikruží a přesnou střelou překonal Růžičku. Asistence: Patrik Koch a Adrian Sloboda.

25:51
    Česká lavička si nepohlídala střídání a na ledě bylo v jednu chvíli pět hráčů. Slováci si tedy zkusí přesilovku o dva muže. Trest odsedí Aleš Furch.

24:32
    Počet hráčů se nám srovná. Dvě minuty inkasuje Radek Koblížek.

22:50
    Dominik Briestenský (SVK) – dvě minuty za vražení na hrazení.

11:40
    I Slováci si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Luboš Adam.

08:57
    Čeští hokejisté ujeli 2 na 1. Individuální akci zakončil FILIP DVOŘÁK střelou mezi nohy brankáře Húsky. Asistence: Jan Dufek a Jan Walter.

06:20
    Slovenský celek si zahraje ve třech. Dvě minuty za hákování dostává Adam Holešinský.

04:48
    Máme tu první vyloučení federálního derby. Na trestnou lavici již míří slovenský útočník Boris Sádecký, který se provinil nedovoleným bráněním.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 9. Dvořák (Dufek, Walter), 60. Stránský (Tomášek, Rudl) – 28. Sukel´ (Koch, Sloboda), 50. Sádecký (Briestenský), 62. Moravčík

Česko U19: J. Růžička – Krenželok "A", Rudl, Adam, Adámek "A", Walter, Pýcha, Kalina – Koblížek, Tomášek "C", Suchý – Stránský, Kovařčík, Ollender – Dymáček, Dvořák, Dufek – Zohorna, Furch, Anděl – Krliš. Trenér: David Bruk.
    Slovensko U19: Húska -Ivanič, Koch, Košecký, Meliško, Sloboda, Jendrol´, Moravčík, Kuzmin – Briestenský, Sukel´ "C", Hrušík – Milý, Holešinský, Galis – Klenko, Surový "A", Tatár – Halama, Šiška "A", Sadecký. Trenér: Ernest Bokroš.

Rozhodčí: Hodek, Pražák – Lhotský, Svoboda.