Sparta – Riga 6:1 (kon.) | Třinec – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Vítkovice – Minsk 4:2 (kon.)
K. Vary – Blues 4:3 (1:0 po s.n.) | Sparta – Vítkovice 7:3 (kon.) | Třinec – K. Vary 8:6 (kon.)
Riga – Minsk 2:7 (kon.) | CSKA Moskva – Blues 9:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
Espoo Blues
Pátek 07.08.2015, 11:15 • WERK ARENA • President Cup

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
    Autorem vítězné branky je DOMINIK ŠEDIVÝ.

Ve třetí třetině už gól nepadl a protože je skóre po základní hrací době nerozhodné, budou následovat samostatné nájezdy k určení vítěze.

59:37
    Holub vyloučen na dvě minuty za podražení.

56:20
    Laaksonen vyloučen za hru vysokou holí.

49:01
    Na ledové ploše zůstal ležet Šik a protože si dle sudích počínal Rautiala nedovoleně, je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Karlovarský útočník je již v pořádku na střídačce.

46:48
    Počet hráčů na ledě se na třicet pět sekund vyrovná, poté bude hrát přesilovku Energie. Räihä je vyloučen za vražení na hrazení.

45:23
    Jílek je rozhodčím vyloučen na dvě minuty za hru s nedovolenou výstrojí.

36:23
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je znovu vyrovnáno. Novotný předložil puk před prázdnou branku na hůl MICHALA MAYDLA a ten už neměl problém trefit. Asistence: David Novotný.

35:10
    Espoo právě vstřelilo branku!
    DANIEL MAKIÄHO dokázal využít závaru v karlovarském brankovišti a zvednout kotouč pod horní tyč, čím vrací vedení na stranu Blues. Asistence: Pyry Puolakka, Eelis Laaksonen.

30:44
    Teď už je ale vyrovnáno. Až před finského gólmana se protáhl TOMÁŠ JÍLEK a dokázal dostat puk do sítě. Bez asistence.

26:14
    Doubek vyloučen na dvě minuty za podražení.

23:46
    Lindroos oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za podražení.

20:23
    Šedivý vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

20:21
    Gól Energie nemůže být uznán pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

19:29
    Na trestnou lavici míří Laaksonen, kde si odpyká dvě minuty za podražení.

15:49
    Torppa vyjel z branky a holí dostal kotouč z dosahu Hudečky, protože ale jeho spoluhráč Keinänen fauloval, bude hrát Energie přesilovku.

12:58
    Keinänen střílel z mezikruží nepřesně, ale domácí následně faulovali a dvě minuty si tak míří odpykat Holub.

07:03
    No a o necelých deset sekund později už Espoo vede, po přihrávce Holma se prosadil PYRO PUOLAKKA. Asistence: Holm.

06:54
    Blues se dostali do přečíslení tři na dva, z čehož udělal Laaksonen přihrávkou situaci dva na jednoho a následně Jungara předložil kotouč před branku DANIELI MÄKIAHO a ten už se nemýlil. Asistence: Jungara, Laaksonen.

02:54
    A domácí přesilovou hru využívají. Torppa se sice v brankovišti hodně snažil, ale nakonec se dostal mimo branku a do odkryté klece už bez problému zamířil JIŘÍ HUDEČKA. Asistence: Vít Jiskra.

01:31
    Puolakka podrazil jednoho z karlovarských hráčů a odpyká si tak dvě minuty za pád pod nohy.

00:25
    Do úniku se dostal Pištěk, finský gólman jej ale dokázal vychytat.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 3. Hudečka (Jiskra), 31. Jílek, 37. Maydl (Novotný), rozh. náj. Šedivý – 7. Mäkiaho (Jungara, Laaksonen), 8. Puolakka (Holm), 36. Makiäho (Puolakka, Laaksonen)