Plzeň – Slovácko 2:2 (kon.) | Sparta – Zlín 3:0 (kon.)
2:2 (1:1)
1.FC Slovácko
Neděle 09.08.2015, 18:00 • Doosan Arena, Plzeň • Synot liga • 3. kolo

90+1
    V první ze čtyř nastavených minut hosté naposledy střídají. Jiřího Valentu nahradí na poslední minuty Jakub Prajza.

89
    Brankář Milan Heča otálel s výkopem a dostává žlutou kartu za zdržování.

86
    Heča teď drží svůj tým ve hře. Proti Vaňkovi a dorážejícímu Ďurišovi vytáhl dva fantastické zákroky!
    75. Michal ĎURIŠ - 2:2

75
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak střídání vyšlo i Miroslavu Koubkovi! MICHAL ĎURIŠ se po centru od rohového praporku a prodloužení jednoho ze spoluhráčů dostal ke střele, která skončila až za brankářem Hečou – 2:2.

73
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Hořava, přichází Michal Ďuriš.
    73. Vlastimil DANÍČEK - 1:2

73
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Tak tohle střídání Svatopluku Habancovi vyšlo naprosto perfektně! Po delší době se Slovácko vydalo na útočnou polovinu, žádnou šanci si sice hosté nevytvořili, VLASTIMIL DANÍČEK se ale rozhodl zkusit štěstí střelou ze střední vzdálenosti a trefil se parádně do pravého dolního rohu branky – 1:2.

70
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jaroslav Diviš, přichází Vlastimil Daníček.

64
    Ještě v téže minutě mohl navíc skórovat Tomáš Hořava, ke kterému prošla přihrávka přes celé vápno. Z ideální pozice ale plzeňský záložník trefil jen prostředek branky, tedy prostor, který opanoval brankář Heča.

61
    Vůch se teď pokusil z ostrého úhlu překvapit brankáře Heču střelou do horní poloviny branky, ten byl ale připravený a vyráží na další roh.

57
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Filip Hlúpik, přichází Tomáš Rada.

55
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jan Kovařík, přichází Egon Vůch.

54
    Kovařík se snažil levačkou obstřelit zeď, což se mu sice podařilo, mezi tři tyče ale balon nezamířil.
    53. Červená karta

53
    Červenou kartu dostává Stanislav Hofmann (1.FC Slovácko).

49
    Jan Kovařík se dostal do dobré šance, ve vápně byl sám s balonem, dostal se už ale příliš blízko k brankář Hečovi, kterého nedokázal prostřelit.
    45+2. Libor DOŠEK - 1:1

45+2
    Hosté v druhé minutě nastavené prvního poločasu srovnávají! Po standardní situaci vyrazil Kozáčik míč jen před sebe a LIBOR DOŠEK z dorážky srovnává!

45+1
    Z dálky pálil Vaněk, který poslal míč přesně na spojnici tyčí!

42
    Plzni se nepovedlo udržet míč a Slovácko se rázem dostalo do brejkové příležitosti tří proti jednomu. Celou akci pro Plzeň zachránil Kozáčik, který vyběhl a dokázal odehrát dlouhý pas na nabíhajícího Valentu.

37
    Domácí pokračovali v útočném snažení, které ale faulem téměř u rohového praporku utnul Valenta.

35
    Do zakončení se dostal po rohovém kopu Vaněk, ale Heča stál na správném místě a jeho pokus vyrazil!
    21. Tomáš HOŘAVA - 1:0

21
    Tak to byla fotbalová nádhera. Už to vypadalo, že další akce Plzně skončí neúspěchem, ale odražený míč dostal dvacet metrů od branky na kopačky TOMÁŠ HOŘAVA a ranou z první poslal míč k tyči!

19
    Domácí měli obrovskou možnost na otevření skóre! Po centru Kovaříka z levé strany se k míči dral Holenda, ale Košút mu nedovolil ideálně zakončit a míč skončil těsně vedle!

12
    Plzeň předvedla hodně zajímavou kombinaci po průniku na pravé straně, jenže v rozhodující chvíli přišla ještě přihrávka na Limberský, který už nečekal, že jej Kopic bude zkoušet najít.

4
    Do nadějné pozice se probojoval Jan Kopic, který se ocitl tváří v tvář Hečovi, ale ten dokázal jeho pokus vyrazit na roh.

Jakub Vais

Marek Kratochvíl

Branky: 21. Hořava, 75. Ďuriš (Procházka) – 45+2. Došek, 73. Daníček (Šumulikoski)

Karty:   37. Valenta (SLO), 89. Heča (SLO)   53. Hofmann (SLO)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 19:4.
    FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Rajtoral, Procházka, Baránek, Limberský (C) – Hořava (73. Ďuriš), Vaněk – Kopic, Kolář, Kovařík (55. Vůch) – Holenda.
    Náhradníci: Bolek – Hejda, Petržela, Ďuriš, Hrošovský, Vůch, Mahmutovič.

1.FC Slovácko: Heča – Chvátal, Hofmann, Košút, Reinberk – Šumulikoski – Hlúpik (57. T. Rada), Diviš (70. Daníček), Valenta (90+1. Prajza), Havlík – Došek (C).
    Náhradníci: Daněk – T. Rada, Kovář, Daníček, Prajza, Sadílek.

Rozhodčí: J. Jílek – I. Nádvorník, J. Kříž