Žižkov – Převýšov 1:0 (kon.) | Jirny – Most 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Kolín 1:3 (kon.)
Štěchovice – Králův Dvůr 0:2 (kon.) | Union 2013 – Tachov 3:2 (kon.) | Čáslav – Benešov 3:1 (kon.)

80
    Další, karetně označeným, je domácí Josef Šimek.

62
    I domácí hráči byli za své počínání potrestáni kartou, tentokrát pouze barvy žluté. Konkrétně se jedná o Aleše Melechovského.

58
    Hosté se na soupeřovu polovinu podívali alespoň při rohovém kopu, z něho však nic zajímavého nevytěžili.

56
    Situace mosteckého Baníku se ještě více komplikuje, Matěj Koudelka totiž vyfasoval červenou kartu! Prudce vrazil do soupeře a za nesportovní chování půjde předčasně do sprch.

55
    Jiří Vondráček obdržel od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

53
    I nadále má domácí tým výrazně navrch, o vítězi tohoto střetnutí je již s největší pravděpodobností rozhodnuto.

48
    Jirny právě vstřelily branku!
    Mostecká likvidace pokračuje i po přestávce, krátce po příchodu z kabin navyšují domácí již na rozdíl tří branek! Do střelecké listiny se zapsal také RADEK BUKAČ – 3:0!

46

Úvodní poločas přinesl mnoho zajímavých situací zejména na domácí straně. Jirny v prvním poločase vyslaly na branku Mostu třináct střel, kopaly šest rohů. Soupeř si vystřelil jednou a rohového kopu se zatím nedočkal.

45

45
    Neskutečný tlak domácího týmu vrcholí druhou vstřelenou brankou! Domácí za posledních pět minut vyslali snad deset střel na branku soupeře, těsně před závěrečným hvizdem dostali balon do sítě Mostu podruhé, raduje se RADIM NEČAS – 2:0!

44
    A znovu musel brankář Divkovič vytáhnout důležitý zákrok, kterým udržel ztrátu pouze jednoho gólu! Podaří se Viktorii ještě v prvním poločase skórovat?

42
    Vstřelená branka Jirny výrazně nakopla, Most v současné době neví, kam dříve skočit.

39
    Domácí si za první poločas vedoucí trefu rozhodně zasloužili! Jirny se tak dostávají po 39 minutách hry do vedení, přesně zamířil TOMÁŠ DUBSKÝ – 1:0!

31
    Postupem času začíná exdruholigový Baník hru srovnávat a mnohem více se zapojuje do kombinace na útočné polovině.

27
    Rázem se domácí dočkali prvního pokusu mezi tři tyče, Divkovič s ním ale neměl sebemenší problém.

24
    Jirny evidentně chtějí napravit výprask z prvního kola, v úvodní polovině poločasu byly jednoznačně lepším týmem, který si hlasitě říká o vstřelení vedoucí branky.