Žižkov – Převýšov 1:0 (kon.) | Jirny – Most 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Kolín 1:3 (kon.)
Štěchovice – Králův Dvůr 0:2 (kon.) | Union 2013 – Tachov 3:2 (kon.) | Čáslav – Benešov 3:1 (kon.)
Union 2013
3:2 (0:2)
FK Tachov
Neděle 16.08.2015, 17:00 • Městský stadion • Česká fotbalová liga • 2. kolo

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dnenšího dne. Nashledanou. (18:49:00)

Rozhodčí nenastavil ani jednu minutu, a tak zápas odlišných poločasů ovládli fotbalisté Unionu. Nový Bydžov byl v druhém poločase mnohem lepším celkem a i se štěstím otočil utkání. Tři body zůstávají tedy doma.

90+1

89
    Po přímém kopu do vápna Unionu se píská faul. Trenér Tachova celou situaci okomentoval slovy "Kdybyste nežalovali, tak jste spadli!"

88
    Hosté byli nachytáni v ofsajdovém postavení. Union nyní již nikam nespěchá. Krutý, ale zasloužený trest pro Tachov.
    87. Ondřej JANOUCH - 3:2

87
    Union 2013 právě vstřelil branku!
    Obrat dokonán! Přímý kop byl zahrán přesně na hlavu ONDŘEJE JANOUCHA, který přesnou hlavičkou dává pravděpodobně rozhodující branku utkání.

86
    A další faul na Union. Tlak vrcholí.

85
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Petr Šácha, přichází Ondřej Stružka.

84
    Následoval přímý kop, který úspěch neslavil. Domácí mají k dispozici rohový kop.

83
    Ošemetná situace ve vápně Tachova, kde jeden z domácích upadl, ale spíše šlo o teatrální pád, než-li o faul.

81
    Hosté vběhli do vápna po pravé straně, a protože jejich střela byla zablokována, následuje rohový kop.

80
    Začala nám poslední desetiminutovka. Rozhodne se v ní, anebo dojde až na penaltový rozstřel?

79
    Hosté jsou v druhém poločase naprosto bezradní a koledují si o třetí branku v jejich síti.

78
    Povedená akce na pravé straně, odkud jeden z hráčů odcentroval do vápna, kde byli domácí svým hlavičkovým pokusem neúspěšní.

78
    Centr do vápna lapil hostující Houdek, který bude v posledních minutách nejspíše pod tlakem.

76
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází František Dvořák, přichází Jakub Kubek.