Setúbal – Boavista 2:2 (kon.) | União Madeira – Marítimo 2:1 (kon.) | Moreirense – Arouca 0:2 (kon.)
Braga – Nacional 2:1 (kon.) | Benfica – Estoril 4:0 (kon.)
SC Braga
2:1 (1:1)
CD Nacional
Neděle 16.08.2015, 19:15 • Estádio AXA (Braga) • Portugalská Primeira Liga • 1. kolo

Do nového soutěžního ročníku portugalské nejvyšší soutěže vstoupili úspěšněji fotbalisté Bragy, kteří před vlastními příznivci zdolali CD Nacional. Vítězství se ovšem nerodilo lehce, když už po necelých dvou minutách otevřel skóre Tiquinho. Domácí však vzápětí dokázali vyrovnat gólem Santose, který se prosadil z pokutového kopu, a v 80. minutě přisoudil tři body Braze střídající Román. (21:13:41)

90+4

90+3
    V samotném závěru přišlo po autovém vhazování ještě jedno zakončení hostí, hlavičkový pokus z hranice malého vápna však mířil jen do středu brány, kde se nacházel připravený Kritsjuk.

90+2
    Ještě vám dlužíme informaci o nastavené době hry, která činí tři minuty.

90+1
    Hráči Bragy se odhodlali k centru zleva, ten byl ovšem příliš přetažený a míč skončil v zámezí.

90
    S míčem navíc kombinují fotbalisté Sportingu, kteří krátkými přihrávkami šetří cenné vteřiny.

89
    Čas se hostujícímu celku neúprosně krátí a příliš už ho nezbývá.

87
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Alan.

86
    Na straně domácího celku se chystá poslední střídání, kdo z hráčů se podívá do hry však zatím není jasné.

85
    Po uvedení míče do hry se však domácí fotbalisté provinili útočným faulem a o míč přišli.

84
    Spoting Club Braga vybojoval rohový kop.

82
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostává Vukčević (SC Braga).

81
    Hosté si o inkasování branky dlouho koledovali a v závěru zápasu budou muset dohánět jednobrankovou ztrátu.
    80. Joan ROMÁN - 2:1

80
    Braga právě vstřelila branku!
    Braga otáčí nepříznivý vývoj a poprvé v zápase se ujímá vedení! Střídající JOAN ROMÁN pronikl až do pokutového území, kde obehrál několik protihráčů a poté chladnokrevně zakončil.

79
    Po centru z levé strany přilétl míč na hlavu Stojiljkoviće, který zakončoval z pozice penaltového puntíku těsně vedle tyče.

77
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Washington Santana, přichází Edgar Abreu.

76
    Sporting Braga je v posledních minutách nebezpečnějším celkem, Nacional však i díky skvěle chytajícímu brankáři drží nerozhodné skóre.