Slavia – K. Vary 3:6 (kon.) | Litoměřice – Kobra 2:4 (kon.)
Středa 19.08.2015, 19:00 • Kalich Aréna • Přípravné zápasy juniorů

57:05
    Kobra právě vstřelila branku!
    Autorem branky je HÁNA. Asistence: Bašta.

56:39
    Rozdělení trestů vypadá následovně: Ransdorf (LTM) hrubost – 2+2 minuty, Petrov (KOB) hrubost – 2 minuty.

51:57
    JAKUB KRASL využil nepřehledné situace před brankou a způsobem mně záhadným dorazil puk do litoměřické sítě. Asistence: Petr Novák

47:21
    Hráči obou týmu jsou čím dál agresivnější, na dvě minuty jde na trestnou opět Filip Šikner (LTM).

46:25
    Šťastného střela trefila tyčku litoměřické brány!

44:50
    Sýkora se dostal úniku velmi podobnému tomu na konci druhé třetiny! Tentokrát byl však Haupt lepší.

42:55
    Kobra má šanci se opět dostat do vedení, na dvě minuty jde na trestnou lavici Bejček.

39:55
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Fantastická akce domácích! ONDŘEJ SÝKORA vyjel do útočného pásma, překonal tři obránce a v úniku střelou do horní části branky vyrovnal utkání! Asistence: Filip Šikner

34:10
    Šikner v závěru přesilovky měl před sebou kompletně prázdnou branku, nedokázal si však včas zpracovat přihrávku!

32:10
    Kobra jde do tří, s Horníčkem si jde popovídat Sovík.

31:07
    Vyloučení Kobry Praha, Horníček jde na 2 minuty za hákování.

26:10
    Další vyloučení Kobry, tentokrát jde za vysokou hůl ven na 2 minuty Štastný.

23:49
    Stadion bude mít šanci vyrovnat, na trestnou lavici putuje Jaroš (KOB) za držení.

18:24
    Kobra jde do vedení! Pražané kompletně rozložili litoměřickou obranu a JAKUB KRASL se střelou zblízka postaral o otočení skóre. Asistence: Petr Novák

13:02
    Tenhle rychlý výpad ale zafungoval! DANIEL PETROV vyjel z rohu přímo před Březnu a rychlou střelou do růžku srovnal stav utkání na 1:1. Bez asistence.

09:15
    Přesilovku si vyzkouší také domácí, na dvě minuty jde zahřát trestnou lavici hostů Sládek (hákování).

06:03
    Máme tu vyloučení domácích, menší trest za hrubost si odsedí Vít Neruda (LTM).

04:47
    Tlak domácích se vyplatil! Z bezprostřední blízkosti dotlačil puk za Houptova záda LUKÁŠ RANSDORF. Asistence: Ondřej Sýkora

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 5. Ransdorf (Sýkora), 40. Sýkora (Šikner) – 14. Petrov, 19. Krasl (Novák), 52. Krasl (Novák), 58. Hána (Bašta)

HC Stadion Litoměřice: Března (od 41. Damašek) – Zedek, Novotný, Melichar, Šikner, Kejmar, Spišák – Vilček, Neruda, Vyštejn, Domský, Sýkora, Ransdorf, Hazucha, Sadil, Bejček
    HC Kobra Praha: Houpt (Vojíř) – Sekera, Jaroš, Hodoňský, Horníček, Hofman, Bašta – Krasl, Sovík, Šťastný, Jobek, Zmeškal, Hána, Petrov, Verner, Sládek, Pechar, Novák