Havlíčkův Brod – Letňany 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 3:5 (kon.)
Mountfield HK
3:5 (1:3, 1:1, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Středa 19.08.2015, 17:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • Přípravné zápasy mladšího dorostu

58:09
    Za hrubost je vyloučen Jan Kotyza (LIB). Domácí mají jednu z posledních možností korigovat stav!

52:53
    Liberečtí opět faulují a dvě minuty odpyká Luboš Dospěl za napadení.

51:53
    David Aubrecht z Liberce si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

49:10
    Na trestnou lavici putují společně Jan Kotyza (LIB) a Daniel Vaňát (HKM). Oba menší trest – hrubost. Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

41:00
    Jen co se Hradec dostal do plného počtu, už je znovu oslaben. Na trestnou lavici míří Jan Krištof za podražení.

38:54
    Na trestnou lavici putuje hradecký Vojtěch Síla. Dvě minuty za podražení.

36:12
    Hradec konečně svírá svého soupeře a plyne z toho další vyloučení hostí! Za sevření kotouče odsedí dvě minuty Jan Kotyza a Hradec hraje více jak minutu v dvojnásobné početní výhodě!

35:49
    Za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká trest Matěj Hájek (LIB).

33:16
    Jan Krištof si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení. Následuje přesilová hra Liberce.

28:07
    Na trestnou lavici putuje hostující Virág za hrubost. Dvouminutová přesilovka Hradce. Podaří se domácím snížit náskok Libereckých?

15:32
    Prvním vyloučeným dnešního zápasu je hostující Kotyza, který se provinil vysokou holí.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 18. Poppel (Vaňát), 37. V. Síla (M. Síla, Voňka), 53. Poppel (Myška) – 8. Hájek, 9. Charvát (Šír), 10. Hájek (Šafařovský), 35. Šír (Ira), 50. Dospěl (Ira)

Mountfield HK: Ševců (32. Novotný) – Myška, Voňka, Krištof, Řehák, Kašpar, Junek, Duben – V. Síla, Šlaicher, Jakubec "C", M. Síla, Hladík, Růta, Vaňát, Nedomlel, Müller, Soukup, Poppel. Trenér: Karel Soudek.
    Bílí Tygři Liberec: Novák (32. Zajíček) – Charvát, Juráň, Ira, Nikolič, Aubrecht, Adamec, Mojžíšek, Bartoš, Zeman – Kotyza, Šír, Bitman "C", Hájek, Šafařovský, Dospěl, Virág, Vomáčka, Liška, Dupal, Křepelka. Trenér: Milan Plodek.