PZ Kladno – Ústí n/L 3:2 (1:0 po s.n.) | Litoměřice – Děčín 6:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
PZ Kladno
3:2 (0:2, 0:0, 2:0 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 26.08.2015, 12:20 • ČEZ stadion, Kladno • Přípravné zápasy mladšího dorostu • Přátelské utkání

Vítáme Vás u on-line přenosu z Kladna, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná ve 12:20 hod.

Stadion: ČEZ Stadion, Petra Bezruče 2531, Kladno;
    souřadnice: 50° 8' 12,508" s. š., 14° 5' 37,346" v. d.;
    kapacita: 5 200 míst.

Příjemné středeční odpoledne z Kladna, kde zanedlouho budeme svědky přípravného zápasu. Mladší dorostenci PZ Kladno vyzvou mladší dorost HC Slovan Ústí nad Labem.

Z technických důvodů budeme z utkání přinášet jen změny stavu.

PZ Kladno: Altrichter (L. Novotný) – Beneš, Volráb, Pelant, Soukup, Šmatlák, Teinitzer – Vokurka, Neiss, Miška – Pokorný, Ploch, Sneda – Runza, Stůj, Šimáček – Routa, Jelínek, Rendla. Trenéři: Pavel Křepelka, Pavel Patera.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Korub) – Štochl, Šiller, M. Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička, E. Mareš, připraven Chmela – J. Tůma, Klepáček, Gottfried – Batryn, Čermák, Harkabus – Herák, Janoušek, Šindelář – připraven Bláha. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor, Lukáš Místecký.

Rozhodčí: Aleš Pokorný, Petr Řešátko.

00:01

02:07
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JAN TŮMA. Asistence: Petr Klepáček.

07:50
    Autorem branky je JAN TŮMA. Asistence: Albert Šiller.

20:00

Po první třetině vede Slovan. O obě vstřelené branky se zasloužil Jan Tůma nejprve ve třetí minutě a následně v minutě osmé.

20:01

40:00

Ve druhém dějství nepadla ani jedna branka. Jakub Volke si prozatím udržuje nulové konto. Kladno má na zvrat zápasu posledních dvacet minut.

40:01

46:32
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DAVID ROUTA. Asistence: David Pelant.

48:58
    Autorem branky je PATRIK ŠMATLÁK. Asistence: David Routa, Šimon Jelínek.

60:00

Ve třetí části dokázalo Kladno vyrovnat. O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.