Třebíč – Jihlava 6:1 (kon.) | Kladno – Motor ČB 2:5 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 27.08.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Regionální pohár

Třebíčští ve třetí části přidali další dvě branky, Jihlavě se chvíli před koncem podařilo snížit. Suma sumárum – 6:1. Pro dnešek se s Vámi loučím, děkuji za pozornost. Na přečtenou. (19:57:41)

58:55
    Josef Skořepa vyslal provizorní střelu od modré, ale na Klimeše nevyzrál.

58:25

58:15
    Třebíč vyhazuje kotouč do pásma Jihlavy, v tomto oslabení už zřejmě gól nedostane.

58:01
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:44
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava využívá dvojnásobné přesilové hry, když se milimetrovou střelou prezentoval ALEXANDER GREBENJUK. Ten nedal Klimešovi příliš mnoho šancí.

57:30
    Až nyní se Třebíč osvobodila vyhozením a míří střídat.

57:15
    Střela Kalába od modré čáry končí na betonu Klimeše, Jihlava stále drží pásmo.

56:30
    Třebíč ihned po vhazování vyhazuje kotouč až k Sáblíkovi.

56:25
    Dakota Klecha (TRE) si odsedí 2 minuty za hákování, Charles Baldwin (TRE) 2+2 minuty za hrubost, Ondřej Šafář (JIH) 2 minuty za hrubost. Třebíč bude hrát oslabení pět na tři.

56:25
    A další šarvátka. Charles Baldwin si něco vyříkával s Ondřejem Šafářem, načež to vyústilo v pěstní souboj. Ten třebíčský hráč vyhrál. Tresty se stále rozdělují.

56:01
    Jihlavští už se radovali ze snížení, avšak sudí nakonec rozpažil, neboť byl touš dopraven do branky nedovoleným způsobem.

55:43
    Zakázané uvolnění Třebíče, vhazovat se bude před brankou Klimeše.

54:56
    Štebih pálil od modré čáry, ale jeho pokus byl zblokovaný.

54:25
    Jihlava drží touš v útočné třetině, zatím však bez střelby.

53:10
    Třebíč si nahodila puk do útočného pásma, kde posléze kličkoval Dolníček, nakonec však neměl komu přihrát, tak to zkusil naslepo před branku Sáblíka. Tam však byl pouze hráč Jihlavy.

52:20
    Jeden z jihlavských se dostal ihned po buly v útočném pásmu k zakončení, ale trefil pouze posledního obránce Třebíče.

51:19
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Tomáš Svoboda předvedl bravurní jízdu po levé straně, zbavil se obránce, načež předložil kotouč volnému MARKU ŠVECOVI, jenž touš uklidil do prázdné branky. Asistence: Tomáš Svoboda.

50:31
    Roman Erat jel sám na brankáře, pokusil se najít skulinku mezi betony, ale marně. Následně se k němu však kotouč odrazil a třebíčský forvard mohl trefit téměř prázdnou branku, avšak Lukáš Sáblík předvedl brilantní zákrok, kterým zamezil dalšímu gólu.

50:10
    Jihlava ihned vyhazuje kotouč ke Klimešovi a míří střídat.

49:59
    Šance Třebíče zůstala nevyužita, střela se nevešla mezi tři tyčky.

49:34
    Útočící hráč v brankovišti, Třebíč vykázána do středního pásma.

49:29
    Jiří Dobrovolný (JIH) si odsedí 2 minuty za sevření puku.

49:00
    Třebíč vyhodila kotouč do útočné třetiny a míří střídat. Jihlava je nyní týmem, který má více ze hry.

47:50
    Lukáš Jícha se už rozjížděl do zajímavé akce, ale byl podražen. Sudí však ukazuje, že se o faul nejednalo.

47:36
    Zakázané uvolnění Třebíče, vhazování před Klimešem.

46:45
    Marek Melenovský ukázal zkušenost, když se z rohu hřiště výtečně prodral téměř do mezikruží, odkud také vypálil. Jeho ránu však zlikvidoval Klimeš.

45:54
    Lukáš Klimeš měl dostatek místa na to, aby viděl střelu od modré čáry. Ta končí v jeho lapačce.

45:25
    Jihlava hned z kraje kombinuje v útočné třetině, podaří se jí snížit?

45:15
    Rostislav Malena (TRE) si odsedí 2 minuty za hrubost.

45:05
    Jihlava si vybojovala výhodu, nyní kombinuje v útočném pásmu.

44:25
    Jihlava znovu kombinuje v útočném pásmu, stále však nemůže přijít na recept, jak se dostat až do míst, odkud by šlo pohodlně zakončit.

Dnešní utkání sleduje 670 diváků, přičemž přibližně 15 je z Jihlavy.

43:23
    Další gól v síti Jihlavy. ROMAN ERAT zužitkoval precizní pas Tomáše Svobody a přesně zakončil. Asistence: Tomáš Svoboda.

42:25
    Jihlava potřebuje více štěstíčka ve finální kombinaci. Puk sice v útočném pásmu drží, ke střele se však téměř nedostává.

41:54

41:43
    Střela jednoho z hostujících hráčů končí na zadním mantinelu.

41:32
    Hraje se ve čtyřech, Jihlava u puku v útočném pásmu.

40:58
    Luka Petelin (TRE) si odsedí 2 minuty za sekání.

40:55
    Až nyní se Třebíč dostala do šance, když Svoboda pálil po diagonální přihrávce, avšak Sáblík výtečným zákrokem zasáhl.

40:45
    Třebíč kombinuje v útočné třetině, zatím se vše obešlo bez kloudné střelby.

40:01

Druhá část už bohatá na góly nebyla, přesto k vidění jeden byl. Tomáš Svoboda využil přesilovou hru Třebíče a poslal Horáckou Slavii do čtyřbrankového vedení. Jihlava je dnes vidět spíše u nedovolených zákroků, než šancí, či střel. Třetí třetina bude rovněž zajímavá, zůstaňte s námi.

40:00

39:50
    Jihlava nedokázala využít přečíslení dva na jednoho, nakonec nedošlo ani k povedenému zakončení. Klimeš kotouč sráží holí do rohu hřiště.

39:25
    Třebíč se usadila v útočné třetině, zatím však bez střelby.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:45
    Jihlava se pokusila o rychlý kontr, ale Tomáš Harkabus nedokázal projít přes dva obránce Třebíče.

37:55
    Třebíč se nemůže dostat do útočného pásma, zatím Jihlava brání na jedničku.

36:54
    Hra může pokračovat.

36:54
    Jihlavský trenér Petr Vlk stále debatuje s rozhodčím. Nutno dodat, že to, co dnes Jihlava předvádí, opravdu není normální.

36:54
    Stále se nehraje, neboť se odškrabává krev z ledu.

36:54
    Filip Dundáček (JIH) vidí 2 minuty za hrubost + 5 minut za vražení na hrazení, Václav Čejka (TRE) 2 minuty za hrubost.

36:54
    Filip Dundáček (JIH) putuje zaslouženě do kabin. Václav Čejka (TRE) však vidí také trest, neboť se ihned do hráče Jihlavy pustil pěstmi. Opravdu nevím, co dnes trenér Jihlavy doporučil svým hráčům, ale tohle už překračuje veškeré meze.

36:54
    To je až neuvěřitelné, co se tu dnes děje. Filip Dundáček zcela zbytečně sestřelil dalšího třebíčského hráče, na ledě zůstává kaluž krve, další šarvátka.

35:33
    Třebíčští se příliš nepohodli v rozehrávce, kotouč končí u Sáblíka, icing.

34:55
    Střela Severy z levé strany byla sražená, a tak nemusel Klimeš vůbec zasahovat.

34:40
    A další vyhození. V tomhle oslabení už domácí zřejmě gól nedostanou.

34:27
    Třebíč opět vyhazuje, tahle přesilovka se Jihlavě příliš nedaří.

33:55
    Třebíč vyhazuje kotouč za branku soupeře a střídá.

33:15
    Nejistě nyní vyjel Klimeš, nakonec však vše dokázal zvládnout a špičkou hole odklidil kotouč do bezpečí.

32:52
    Vyloučen Vojtěch Šik (TRE) na 2 minuty za nedovolené bránění.

32:22
    Až nyní přišla střela od modré, ale Klimeš s přehledem chytá.

32:15
    Jihlava sice drží puk v útočném pásmu, nutno však dodat, že pouze v místech, odkud se zakončit nedá.

31:35
    Jihlava drží kotouč za vlastní brankou, Třebíč se nesnaží napadat, neboť střídá.

30:25
    Dva třebíčští se nyní nepříjemně srazili, hra je přerušena.

29:52
    Tak to byla ukázková akce Třebíče! Horácká Slavia několika rychlými přihrávkami vykombinovala rozloženou obranu Jihlavy, na konci se dostal k zakončení do prázdné branky TOMÁŠ SVOBODA. Asistence: Petr Polodna, Roman Erat.

29:25
    Třebíč kombinuje před brankou soupeře, Sáblík však zatím všechny rány chytá.

28:29
    David Březina (JIH) odsedí 2 minuty za hráčskou lavici.

28:25
    Jihlava sice hraje ve čtyřech, přesto však drží kotouč v útočné třetině. Třebíč se k puku nemůže dostat.

27:45
    Jihlavští zřejmě přijeli zranit pár hráčů rivalské Třebíče, nyní si Jiří Dobrovolný (JIH) úmyslně vyšlápl na protihráče a zbytečným úderem do hlavy ve středním pásmu jej poslal k zemi. Za prohřešek vidí 2 minuty za úder do oblasti hlavy a krku, následně mu byly přiděleny další 2 minuty za hrubost, která přišla po zákroku. Klecha rovněž vidí 2 minuty za hrubost. Třebíč tak bude hrát 2 minuty přesilovou hru.

26:55
    Třebíč si nahodila puk do útočného pásma, tam však nikdo nebyl.

26:40
    Jistý zákrok Lukáše Klimeše, který sklízí zasloužené ovace diváků. Vhazování před jeho brankou.

26:05
    Střela Jakuba Fleka končí úplně mimo branku, Klimeš mohl zůstat klidný.

25:35
    Třebíč kombinuje na vlastní polovině, do útočné akce se zatím vůbec nežene.

25:05
    Klimeš raději podržel kotouč před dotírajícími útočníky soupeře, vhazovat se tak bude po jeho pravici.

24:16

23:55
    Další vyhození, Jihlava je v této přesilové hře bezzubá.

23:10
    Třebíč se opět dostala z vlastního pásma a může střídat.

22:50
    Jihlava se snaží přijít na recept, jak přelstít obranu soupeře soupeře. Zatím však bez úspěchu.

22:29
    Přihrávka rukou jednoho z jihlavských, vhazování ve středním pásmu.

22:16
    Vlastimil Bilčík (TRE) vyloučen na 2 minuty za hákování.

22:15

21:50
    Ani tentokráte Harkabus nedokázal najít skulinku mezi výstrojí Klimeše.

21:38
    Harkabus střílel z ostrého úhlu, ale jeho pokus skončil pouze na boční síti.

21:15
    Kalábova tvrdá střela končí v náruči Klimeše. Vhazování v pásmu Třebíče.

21:05
    Až nyní se Jihlava usadila v útočné třetině. Dostane se po kombinaci až ke snížení?

20:51
    Branka se dostala mimo své postavení, hra přerušena.

20:50
    Další vyhození Třebíče, Jihlava se stále nedostala do pásma.

20:30
    Třebíč ihned vyhazuje kotouč Sáblíkovi a může střídat.

20:15
    Rostislav Malena (TRE) si odsedí 2 minuty za podražení.

20:01
    I nyní dopadlo úvodní vhazování lépe pro Třebíč.

20:01

První část nám přinesla hned tři góly, všechny skončily v brance Lukáše Sáblíka. Třebíč tak vede 3:0 a nutno dodat, že velkou zásluhu na tom mají dva přesilovkové góly, které přišly po zbytečném faulu Kohouta. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, zůstaňte s námi!

20:00

19:22
    Ofsajdové pravidlo stálo proti Třebíči, vhazování ve středním pásmu.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40
    Třebíč kombinuje za vlastní brankou a již nikam nespěchá. Jihlava zatím nenapadá.

18:10
    Třebíč vystihla další rozehrávku soupeře, ani teď se Jihlava nedostane ke střele.

17:40
    Jihlavští se snaží o rychlý přechod do útoku, zatím se jim to však nedaří.

17:08

17:01
    Nyní už ke střelbě došlo, avšak ta byla zblokovaná a skončila nad brankou.

16:50
    Jihlava stále nevystřelila na branku Klimeše, přestože kombinuje v útočném pásmu.

15:45
    Jihlava si sice pomalu rozkládala obranu soupeře, nakonec však přišla nepřesná přihrávka, které Třebíč využila. Vyhodila puk až k Sáblíkovi a střídá.

15:08
    Václav Čejka (TRE) si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění.

14:35

14:18
    TOMÁŠ SVOBODA potrestal nešetrný zákrok Kohouta tím nejlepším možným způsobem, vstřelil nádherný gól. Zmiňovaný forvard dostal přihrávku na levou stranu, podíval se a milimetrovou střelou vymetl horní roh branky. Asistence: Vlastimil Bilčík, Petr Polodna.

13:35
    Přihrávka Polodny nebyla dostatečně rychlá, Třebíč zastavil ofsajd.

13:15
    Jihlava vyhazuje kotouč až ke Klimešovi a může střídat.

12:15
    A mohli jsme být svědkem hat-tricku! Luka Petelin velice šikovně tečoval ránu Erata, puk se však mezi tři tyčky nevešel.

11:25
    Tomáš Svoboda dostal ideální přihrávku do mezikruží, odkud také vyslal dělovou ránu. Ta pro smůlu Třebíče prolétla jen těsně vedle branky.

11:17
    Bilčík se znovu dostal ke střelbě od modré, ani tentokráte však na Sáblíka nevyzrál.

10:58
    Třebíč se nastěhovala do útočného pásma, zatím však bez možnosti střílet.

10:33
    LUKA PETELIN si zapisuje druhý střelecký zásah! Ján Nico střílel od modré čáry, čehož Petelin využil a přesnou tečí rozvlnil síť. Asistence: Ján Nico, Marek Švec.

10:24
    Bilčík to zkusil z osy hřiště, ale jeho rána končí pouze na hrudníku Sáblíka.

10:15
    Třebíč se nemůže usadit v útočném pásmu, Jihlava zatím brání výborně.

09:50
    Jihlava vyváží kotouč do útočného pásma, cenné vteřiny rychle plynou.

09:35
    Martin Kohout (JIH) velmi tvrdě zezadu narazil Svobodu na mantinel, sudí Blecha ihned ukazuje, že se bude udělovat trest do konce utkání. Uvidíme, zdali to Svoboda ustál ve zdraví. Trest odsedí Jiří Severa.

08:49
    Klimeš střelu z pravé strany vyrazil do rohu hřiště, načež Třebíč vyhodila puk na zakázané uvolnění.

08:05
    Jihlava se nemůže dostat do útočného pásma, Třebíč stále brání modrou čáru.

07:15
    Třebíč výborně pressuje, Jihlava nemá příliš prostoru na rozehrávku.

06:25
    Petr Poldna si našel před brankou Jihlavy odražený kotouč, pokusil se ihned zakončit, ale jeho střela skončila na betonu Sáblíka.

05:28
    Třebíčští si nyní příliš neporozuměli v rozehrávce, a tak se dostal Josef Skořepa do velmi slibné šance. Měl před sebou pouze brankáře, ten mu však touš na poslední chvíli vypíchl.

04:43
    Grebenjuk dostal nabídku na levé křídlo, odkud také zakončil. Jeho tvrdou ránu však brankář Klimeš zneškodnil.

04:11
    LUKA PETELIN se dostal ke kotouči před brankou soupeře, udělal dva rychlé kroky do strany a prohodil touš mezi betony Sáblíka. Asistence: Milan Přibyl.

03:50
    Šafář střílel z dobré pozice, ale jeho pokus končí až v ochranné síti. To nebyla příliš povedená střela.

03:50
    Polodna se sice dostal k puku, ale byl obtěžován několika protihráči, nedokázal tak touš vyhodit z pásma.

03:26
    Úmyslný ofsajd, Dukla vykázána do vlastního pásma.

02:59
    Kalábova prudká rána prosvištěla vedle branky Klimeše, Jihlava přesto drží pásmo, neboť se puk odrazil k jednomu z hráčů Jihlavy.

02:45
    Jihlava nadále kombinuje kolem branky Klimeše.

02:29
    Klimeš předvedl jistý zákrok proti střele z osy hřiště. Vhazování v obranném pásmu Třebíče.

02:11
    Jihlava kombinuje v útočné třetině, zatím se však vše obešlo bez střelby.

01:52
    Luka Petelin (TRE) si odsedí 2 minuty za faul kolenem.

01:45
    Jihlava má výhodu, pokud nevstřelí gól, bude se moci těšit na první přesilovou hru.

01:01
    Petr Polodna střílel od levého mantinelu, Sáblík jeho ránu vyrazil pouze do strany, kde byl osamocený Psota. Tomu však kotouč přeskočil hůl na poslední chvíli, a tak k zakončení nedošlo.

00:23
    Sáblík chytá střelu, která přišla ihned po vhazování. Buly se bude opakovat.

00:19
    Chybná rozehrávka Dukly přinesla velkou šanci pro Třebíč, Roman Erat se ocitl zcela sám před Lukášem Sáblíkem, avšak nedokázal ho přelstít. Vhazování po pravici brankáře Jihlavy.

00:15
    Třebíč si nahodila kotouč do útočného pásma, nebyl zde však nikdo, kdo by v akci pokračoval.

00:01
    Úvodní vhazování dopadlo lépe pro Třebíč.

00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Klimeš (Svoboda D.) – Malena, Bilčík, Čejka, Nico, Šaur, Přibyl, Šik – Erat, Dolníček, Svoboda T. – Švec, Polodna, Psota – Petelin, Bitner, Beneš – Kusko, Baldwin, Klecha – Juráň

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Škarek) – Štebih, Dobrovolný, Šimek, Kvapil, Grebenjuk, Dundáček, Šafář, Kaláb, Melenovský, Jícha, Severa, Prokš, Březina, Flek, Skořepa, Důras, Harkabus, Kohout, Seman, Alexejev

Rozhodčí: Blecha, Pokorný – Lainka, Klouda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 5. Petelin (Přibyl), 11. Petelin (Nico, Švec), 15. Svoboda (Bilčík, Polodna), 30. Svoboda (Polodna, Erat), 44. Erat (Svoboda), 52. Švec (Svoboda) – 58. Grebenjuk

Rozhodčí: Blecha, Pokorný – Lainka, Klouda