Chrudim – Hr. Králové | 0:5 (kon.) | | | Tachov – Sokolov | 2:2 (5:3 po pen.) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 1:1 (3:1 po pen.) |
Dobrovice – Varnsdorf | 1:2 (kon.) | | | Hlučín – Opava | 0:1 (kon.) | | | Olympia Radotín – Bohemians 1905 | 1:2 (kon.) |
Karlovy Vary – Táborsko | 2:6 (kon.) | | | Velké Karlovice – Zlín | 1:6 (kon.) | | | Mohelnice – Frýdek-Místek | 1:2 (kon.) |
Slavičín – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Vítkovice – Karviná | 2:2 (3:5 po pen.) |
Newcastle – Arsenal | 0:1 (kon.) | | | Chelsea – Crystal Palace | 1:2 (kon.) | | | Bournemouth – Leicester | 1:1 (kon.) |
Aston Villa – Sunderland | 2:2 (kon.) | | | Manchester City – Watford | 2:0 (kon.) | | | Stoke – West Brom | 0:1 (kon.) |
Liverpool – West Ham | 0:3 (kon.) | | | Tottenham – Everton | 0:0 (kon.) |
Real Sociedad – Gijón | 0:0 (kon.) | | | Barcelona – Malaga | 1:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Rayo Vallecano | 3:0 (kon.) |
Real Madrid – Real Betis | 5:0 (kon.) |
Stuttgart – Frankfurt | 1:4 (kon.) | | | Augsburg – Ingolstadt | 0:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Hamburg | 2:1 (kon.) |
Mohuč – Hannover | 3:0 (kon.) | | | Darmstadt – Hoffenheim | 0:0 (kon.) | | | Bayern – Leverkusen | 3:0 (kon.) |
Bologna – Sassuolo | 0:1 (kon.) | | | AC Milán – Empoli | 2:1 (kon.) |
Caen – Lyon | 0:4 (kon.) | | | Angers – Nice | 1:1 (kon.) | | | Troyes – Montpellier | 0:0 (kon.) |
Lille – GFC Ajaccio | 1:0 (kon.) | | | Remeš – Lorient | 4:1 (kon.) | | | Rennes – Toulouse | 3:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Podbrezová | 5:1 (kon.) | | | Myjava – Zlaté Moravce | 0:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Skalica | 4:1 (kon.) |
Senica – Trenčín | 1:4 (kon.) | | | Ružomberok – Michalovce | 2:2 (kon.) |
Hulín – Kroměříž | 2:2 (kon.) |
Teplice – Slavia | 0:2 (kon.) | | | Jihlava – Hr. Králové | 1:0 (kon.) | | | Sparta – Plzeň | 5:1 (kon.) |
Opava – Bohemians 1905 | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 2:1 (kon.) | | | Slovácko – Jablonec | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Brno – Karviná | 0:1 (kon.) | | | Příbram – Olomouc | 2:1 (kon.) |
Žilina B – Nitra | 1:1 (kon.) | | | Bardejov – Prešov | 1:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – L. Mikuláš | 0:0 (kon.) |
Utrecht – Groningen | 2:0 (kon.) | | | Heerenveen – Zwolle | 1:1 (kon.) | | | Excelsior – Graafschap | 3:0 (kon.) |
Heracles – Twente | 2:0 (kon.) |
Leuven – Sint-Truiden | 1:0 (kon.) | | | Oostende – Waregem | 0:2 (kon.) | | | Mouscron – Kortrijk | 0:1 (kon.) |
Gent – Mechelen | 2:2 (kon.) |
Setúbal – Rio Ave | 2:2 (kon.) | | | Porto – Estoril | 2:0 (kon.) | | | Benfica – Moreirense | 3:2 (kon.) |
Admira – Austria | 0:1 (kon.) | | | Rapid – Mattersburg | 2:4 (kon.) | | | Grödig – Ried | 4:1 (kon.) |
Dynamo – Ufa | 2:0 (kon.) | | | Zenit – Samara | 1:3 (kon.) | | | Spartak – Machačkala | 1:2 (kon.) |
Piast Gliwice – Górnik Ł. | 3:0 (kon.) | | | Zagłębie – Chorzów | 3:1 (kon.) | | | Korona – Pogoň | 1:1 (kon.) |
konec
FK Zenit Petrohrad
1:3
(0:1)
FK Křídla Sovětů Samara
90
|
Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Stanislaw Drahun, přichází Igor Gorbatěnko.
|
|
88
|
Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Georgij Gabulov, přichází Jeroen Simaeys.
|
|
83
|
První střídání Samary. Odchází aktivní Yohan Mollo, místo kterého si zahraje Bateau.
|
|
75
|
Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Igor Smolnikov, přichází Alexandr Aňukov.
|
|
61
|
Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Alex Witsel, přichází Danny.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Artur Jusupov, přichází Alexandr Rjazancev.
|
Branky:
49. Nadson (vla.) – 17. G. Gabulov (Mollo), 52. Kornilenko (Mollo), 56. Kornilenko (Mollo)
Rozhodčí: Fedotov – Gavrilin, Nazarov
Diváci:
Karty: 67. Criscito (PET) – 27. Taranov (KSS), 37. Poměrko (KSS), 70. Konjuchov (KSS)
Neproměněná penalta: 61. Hulk (PET), brankář Konjuchov zneškodnil
FK Zenit Petrohrad:
Lodygin – Smolnikov (75. Aňukov), Garay, Neto, Criscito (C) – Javi García, Witsel (61. Danny), Jusupov (46. Rjazancev) – Hulk, Dzjuba, Šatov.
Náhradníci: M. Keržakov, Rudakov – Aňukov, Dolgov, Jevsejev, Rjazancev, Lombaerts, Danny.
Trenér:
FK Křídla Sovětů Samara: Konjuchov – Callagov, Koncedalov, Taranov (C), Nadson, Burlak – Poměrko, G. Gabulov (88. Simaeys), Drahun (90. Gorbatěnko) – Kornilenko, Mollo.
Náhradníci: Lobancev, Šilnikov – Jatčenko, Sadik, Čočijev, Machmudov, Simaeys, Gorbatěnko.
Trenér:
Náhradníci: M. Keržakov, Rudakov – Aňukov, Dolgov, Jevsejev, Rjazancev, Lombaerts, Danny.
Trenér:
FK Křídla Sovětů Samara: Konjuchov – Callagov, Koncedalov, Taranov (C), Nadson, Burlak – Poměrko, G. Gabulov (88. Simaeys), Drahun (90. Gorbatěnko) – Kornilenko, Mollo.
Náhradníci: Lobancev, Šilnikov – Jatčenko, Sadik, Čočijev, Machmudov, Simaeys, Gorbatěnko.
Trenér:
Rozhodčí: Fedotov – Gavrilin, Nazarov
Diváci:
Petr Kašpárek