Setúbal – Rio Ave 2:2 (kon.) | Porto – Estoril 2:0 (kon.) | Benfica – Moreirense 3:2 (kon.)
Benfica Lisabon
3:2 (0:1)
Moreirense FC
Sobota 29.08.2015, 21:45 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica, Lisabon (kapacita: 65.647 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 3. kolo

Rafael Martins poslal po půlhodině hry Moreirense do vedení, které hosté drželi až do závěru zápasu, jenže patnáct minut před koncem zápasu se v rozmezí necelé minuty prosadili střídající Raul Jiménez a Andreas Samaris. Šest minut před koncem ale opět z ničeho nic udeřili hosté, kteří zásluhou střídající Ramóna Cardoza vyrovnali na 2:2. Nicméně Benfica si vítězství zasloužila a také na něj dosáhla, když v 86. minutě vstřelil rozhodující gól Jonas. Na Estadio da Luz byl k vidění nádherný zápas. Konečný výsledek. Benfica 3 Moreirense 2. (23:44:19)

90+4

90+4
    Do konce čtyřminutového nastavení zbývá necelá půlminuta.

90+3
    Dnešnímu dramatickému zápasu přihlíží 43417 diváků.

90+3
    Boateng v blízkosti šestnáctky Benficy naskočil ramenem do Luisãa a uviděl žlutou kartu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Boateng (Moreirense FC).

90+2
    Benfica mohla založit rychlý protiútok, jenže jeden z domácích hráčů skončil s míčem v zámezí.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny stejně jako v prvním poločase 4 minuty.

90+1
    Cardozo byl za protesty potrestán žlutou kartou.

90
    Žlutou kartu dostává Cardozo (Moreirense FC).

90
    Jsem nesmírně rád, že tento zápas mohu komentovat, a věřím, že se u jeho sledování bavíte.

89
    Ehemeng už je v pořádku a zápas může pokračovat. Pokud by Ehemeng byl zraněný, tak Moreirense už využilo všechny tři možnosti střídání.

88
    Ehemeng tvrdě narazil do protihráče a zůstal ležet na hrací ploše.

87
    Tohle jsou okamžiky, kvůli kterým musíte milovat fotbal.
    86. JONAS - 3:2

86
    Benfica právě vstřelila branku!
    JONAS vrací Benfice zpět ztracené vedení!! Gaitán přesně odcentroval z levé strany a tentokrát v pokutovém území našel Jonase, který pohotovým volejem pod padajícím Stefanovicem poslal míč do sítě.

86
    Moreirense sahá po cenném bodu, zatímco Benfica by dnes dva body ztratila.

85
    Pokud jsem před chvíli říkal, že fanoušci Benficy ztichly, protože ještě není konec, tak nyní jsou doslova němí.
    84. CARDOZO - 2:2

84
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Dnešní duel patří střídajícím hráčům, RAMÓN CARDOZO přesnou střelou vyrovnává na 1:1!! Cardozo se po dlouhém autovém vhazování do šestnáctky Benficy dostal k odraženému míči a z blízkosti ho přesnou přízemní střelou uklidil k levé tyči.

83
    OFSAJDY: Benfica 1 Moreirense 3

83
    Ofsajd, ze kterého vybíhal domácí Jiménez.

82
    ROHOVÉ KOPY: Benfica 11 Moreirense 1

82
    Oba týmy využily všechna tři střídání a zbytek zápasu už by nemělo nic přerušit.

81
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Gonçalves, přichází Schons.

81
    Jiménez se dostal po rohovém kopu k hlavičce, ta však zamířila vysoko nad.

80
    Gaitán sice nedokázal odcentrovat z levé strany, ale po skluzu protihráče vybojoval pro svůj tým rohový kop.

80
    Talisca nikam nespěchal a v klidu rozehrál na Elisea.

79
    Moreirense v úvodu zápasu vstřelilo překvapivý gól a nyní by potřebovala další senzační okamžik, aby si ze zápasu odneslo alespoň bod.

79
    DRŽENÍ MÍČE: Benfica 72% Moreirense 28%

78
    Estadio da Luz explodovalo radostí, ta ale rychle utichla. Každý si je vědom, že ještě není konec.

77
    Celý zápas se Benfica trápila, nyní ale v rozpětí necelé minuty dvěma góly bleskově otočila vývoj zápasu.
    76. Andreas SAMARIS - 2:1

76
    ANDREAS SAMARIS střílí exkluzivní gól a Benfica během necelé minuty otáčí vývoj zápasu!! Mitroglou skvěle podržel míč na pravé straně šestnáctky a poté přihrál Samarisovi, který se parádně opřel do míče a jeho střela zpoza šestnáctky vymetla levý horní roh Stefanovicovi brány.

76
    Jiménez byl na hřišti celou minutu a hned po příchodu na hřiště se dokázal prosadit!
    75. Raul JIMÉNEZ - 1:1

75
    Střídající RAUL JIMÉNEZ vyrovnává na 1:1!! Raul Jimenéz si naběhl na přední tyč na centr Gaitána z levé strany a přesnou hlavičkou míč uklidil přesně do levého horního rohu. Nádherný gól.

74
    Gaitán rozehrál standardní situaci, jeho centr ale odvrátil pozorný Cardozo.

73
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Eliseu, přichází Jiménez.

73
    Benfica je lepší. Má více šancí, dvakrát nastřelila tyč, ale gól se jí zatím vstřelit nepodařilo.

72
    Pokud Moreirense dotáhne zápas ke třem bodům, tak zřejmě bude hodně oslavovat.

71
    Vzápětí centroval z pravé strany pokutového území Jonas, jeho pas ale našel pouze náruč připraveného Stefanovice.

71
    Gaitán rozehrál rohový kop na přední tyč, kde trefil prvního hráče Moreirense.

70
    Samaris rozehrál rohový kop a jeho přetažený centr byl odvrácen za postranní čáru.

70
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Martins, přichází Boateng.

69
    Moreirense připravilo druhé střídání.
    68. Mitroglou se hlavičkou neprosadil, neboť jí Stefanovic vytáhl na břevno, následný volej Jonase byl zablokován!

68
    Gaitán našel skvělým centrem z levé strany na přední tyči Mitrogloua, jehož hlavičku směřující přesně do levého horního rohu dokázal Stefanovic vyrazit na břevno a následná dorážka a pohotový volej Jonase byl zablokován!
    67. Jonasova střela z hranice šestnáctky zamířila jen o kousek nad hostující branku!

67
    Gaitán přiklepl míč na střelu Jonasovi, jehož následná střela z hranice šestnáctky zamířila těsně nad!

67
    Obrana Moreirense stále odolává, vydrží to však až do závěrečného hvizdu?

66
    Z útoku Moreirense nic nebylo a domácí opět spěchají směrem vpřed.

65
    Střídající Cardozo se proti dvojnásobné přesile neprosadil, vybojoval však pro svůj tým alespoň autové vhazování.
    65. Mitroglou jen o kousek nedosáhl na Eliseovu příhru před branku!

65
    Jonas kolmou přihrávkou uvolnil na levém křídle Elisea, který poté hledal přízemním pasem před bránou Mitrogloua, který mohl míč uklízet do prázdné brány, jenže na něj těsně nedosáhl!

64
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Medeiros, přichází Cardozo.

64
    Moreirense připravilo po ofsajdu první střídání.

63
    Luisão se prezentoval nádherným skluzem, po kterém budou hráči Moreirense vhazovat v blízkosti rohového praporku.

63
    Těžko říci, co přesně Gomesovi je. Každopádně hráč Moreirense se zvedl na nohy a po vlastních odešel za postranní čáru, kde si vzápětí zase lehl.

62
    Vitor Gomes možná utržil úder mezi nohy, protože se drží v citlivé oblasti.

61
    Vitor Gomes utržil nepříjemný úder do oblasti zad a zůstává ležet na hrací ploše.

61
    Benfica pokračuje v útočném tažení. Gaitán odcentroval z levé strany šajtlí, jeho centr ale v pokutovém území na jeho spoluhráče neprošel.

60
    Mitroglou dokázal dostihnout kolmou přihrávku svého spoluhráče a z pravé strany pokutového území poslal na vzdálenější tyč centr, po kterém se dostal k hlavičce Jonas. Jeho pokus ale zamířil mimo.

59
    Téměř hodina hry za námi. Moreirense stále vede na stadionu světla 1:0.

58
    Útok Benficy zastavil útočný faul. Proti pravidlům se provinil obránce Semedo, který u rohového praporku evidentně zatáhl soupeře za dres.

58
    Benfica má tlak, stále mu však něco chybí.

58
    Po výhodě centroval z levé strany hřiště Gaitán, jeho pas byl ale na bližší pravé tyči odvrácen za postranní čáru.

57
    Benfica dostala výhodu.

57
    Z následného rohového kopu žádné nebezpečí nevzniklo a Stefanovic stáhl míč v pohodě ze vzduchu.
    56. Mitroglou vypálil z otočky levačkou a pěkně protáhl brankáře Stefanovice!

56
    Mitroglou skvěle vypálil z otočky levačkou na vzdálenější pravou tyč a Stefanovic se musel pořádně natáhnout, aby jeho přízemní střelu z hranice šestnáctky vytáhl na rohový kop!

56
    Samaris se sice před pár okamžiky prezentoval nepřesnou přihrávku, míč se ale odrazil zpět k hráčovi v červeném dresu.

55
    Moreirense se na chvíli ubránilo, u míče jsou ale znovu domácí fotbalisté Benficy.

55
    Střelec úvodního gólu zápasu už je zpět na nohou a zápas může pokračovat.

54
    Rafael Martins zůstal ležet na hrací ploše hlavní rozhodčí přerušil hru.

54
    Střídající Talisca vypálil levačkou zpoza šestnáctky. Jeho následná přízemní střela ovšem zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Stefanovic.

53
    Mitroglou předvedl přešlapovačku a z hranice šestnáctky tvrdě vypálil, jeho rána ale trefila pouze clonícího Danielsona.

52
    Talisca si srovnal míč na levačku a ze střední vzdálenosti napřáhl ke střele, ta však byla hodně nepřesná a zamířila několik metrů vedle levé tyče.

52
    Eliseu hledal na vzdálenější tyči pěkným centrem z levého křídla útočníka Mitrogloua, ten ale jeho pas nedokázal zpracovat.

51
    Talisca tentokrát odcentroval ze hry, jeho centr na vzdálenější levé tyči ale našel pouze brankáře Stefanovice, který míč v pohodě stáhl ze vzduchu.

51
    Taliscův centr na bližší tyč trefil prvního hráče a Moreirense odvrátilo míč do zámezí.

50
    Gonçalves zastavil protiútok Benficy tvrdým skluzem a domácí budou rozehrávat standardní situaci.

50
    Žlutou kartu dostává Gonçalves (Moreirense FC).

49
    Eliseu vybojoval na levém křídle míč a Benfica může přejít směrem vpřed.

49
    Sagna tvrdým skluzem v blízkosti šestnáctky připravil o míče Eliseua, který se poté ocitl na trávníku. Skluz Sagni byl však čistý.

48
    Gaitán nepříjemně došlápl u levé postranní čáry. Snad ale bude moci v zápase pokračovat.

47
    Rafael Martins se dostal v pokutovém území po skvělé práci svého spoluhráče do zakončení, to už ale bylo zbytečné, protože pomezní rozhodčí měl praporek rychle nahoře.

46
    Gaitán hledal centrem z levého křídla na vzdálenější tyči Mitrogloua, řecký fotbalista se ale do zakončení nedostal.

46
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Andrade, přichází Guedes.

46
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Talisca.

46
    Benfica rozehrála druhý poločas, před jehož začátkem sáhla ke dvojitému střídání.

46

Vracíme se zpět na Estadio de la Ruz, abychom sledovali druhý poločas pohledného ofenzivně laděného zápasu mezi Benficou a Moreirense, které překvapivě vede po prvním poločase 1:0.
    Benfica během úvodních pětačtyřiceti minut dominovala, gól ale padl na opačné straně z kopačky Rafaela Martinse.

Benfica byla během úvodního dějství lepším týmem a několikrát se dostala do slibných brankových příležitosti, jenže gól z ničeho nic padl na opačné straně, když se po pěkné akci prosadil přízemní střelou ke vzdálenější tyči Rafael Martins. Na domácí straně mohl vstřelit gól Jonas, který v největší šanci domácího týmu orazítkoval tyč. Skóre po prvním poločase. Benfica 0 Moreirense 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+4

45+4
    Jonas nedokázal vypálit z hranice šestnáctky, zatímco Pizzi vzápětí ano. Jeho přízemní střela ale nenadělala Stefanovicovi žádné potíže.

45+3
    Gonçalves odvrátil útok Benficy, ta se ale rychle k míči vrátila.

45+3
    Pizzi trestuhodně přišel o míč, stejně jako na opačné straně hráči Moreirense, z jejichž protiútoku nebylo nic.

45+2
    Eliseu byl faulován, když se ocitl v obležení dvou protihráčů.

45+2
    Gaitán poslal na vzdálenější pravou tyč krásný centr, po kterém se dostal k hlavičce Andrade, jeho pokus ale zamířil mimo.

45+1
    Nad rámec prvního poločasu byly za dvojnásobné ošetřování brankáře Stefanovice nastaveny 4 minuty.

45
    Běží poslední okamžiky prvního poločasu, nad jehož rámec by mělo být ještě něco nastaveno.

45
    Semedo byl faulován. Ohemeng šel do souboje dobře tělem, jenže to přehnal.

44
    Další rohový kop už následovat nebude a Moreirense se konečně ubránilo.

44
    Další rohový kop, třetí během pár okamžiků, tentokrát po hlavičce Mitrogloua, která byla tečována a zamířila vysoko nad.

43
    Luisão se po rohovém kopu dostal k hlavičce, která byla ještě tečována, a Benfica si standardní situaci zopakuje.

43
    Fanoušci to roztleskali, Gaitán ale zvolil místo střely centr na vzdálenější tyč, po které se Pizzi k hlavičce nedostal.

42
    Ehemeng zezadu podrazil nohy Andrademu a Benfica bude v závěru zápasu zahrávat volný přímý kop.

42
    Žlutou kartu dostává Ohemeng (Moreirense FC).

41
    DRŽENÍ MÍČE: Benfica 67% Moreirense 33%

41
    Své by mohli vyprávět hráči Stoke City, kteří dnes během úvodních 31 minut viděli dvě červené karty.

41
    Pizzi nastupuje na pozici defenzivního záložníka, takže nyní už si bude muset dávat velký pozor, aby náhodou nebyl vyloučen.

40
    Pizzi zastavil rychlý protiútok Moreirense taktickým faulem, za který byl odměněn žlutou kartou.

40
    Žlutou kartu dostává Pizzi (Benfica Lisabon).

39
    Pizzi hledal Andradeho, ten ale o míč přišel.

39
    Pokud sledujete dnešní utkání, tak si můžete mnout ruce. Moreirense se ujalo překvapivého vedení a Benfica se musí tlačit směrem vpřed.

38
    Zatím sledujeme velmi pohledné utkání. Doufejme, že bude pohledné a dramatické až do samotného závěru.
    37. Jonas v dobré pozici trefuje pouze tyč!

37
    Pizzi nádherně přihrál do šestnáctky Jonasovi, jehož následná střela z pravé strany pokutového území se od tyče odrazila do zámezí!

36
    Moreirense se dopustilo útočného faulu a domácí hráči v červených dresech opět spěchají směrem k bráně soupeře.

36
    Samaris se dostal po rohovém kopu na vzdálenější tyči k hlavičce, ta ale postrádala razanci a Stefanovic si připsal snadný zákrok.

35
    Moreirense si příliš míče neužije, ale ani mu to příliš nevadí. Po gólu Rafaela Martinse totiž vede nad Benficou 1:0.

35
    Sagna obstaral autové vhazování, po kterém vzápětí budou vhazovat hráči domácího týmu.

34
    Stefanovic už je opět zpět na nohách a ani teď to s jeho zdravím nebude nikterak vážné.

33
    Stefanovic zůstal po střetu se středním obráncem Benficy ležet na hrací ploše a podruhé v zápase je ošetřován.

32
    Pizzi rozehrál rohový kop, po kterém byl Luisão odpískán útočný faul.

32
    Vedení Moreirense málem mělo jepičí život, Andradův pokus ale v síti neskončil.
    31. Andrade (BNF)

31
    Andrade napřáhl zpoza šestnáctky pravačkou k nádherné technické střele, která málem zamířila do pravého horního rohu, nakonec ale skončila těsně nad břevnem!

31
    Benfica z ničeho nic inkasuje a Benfica musí ještě více zabrat.
    30. Rafael MARTINS - 0:1

30
    RAFAEL MARTINS zmrazil Estadio da Luz a krásnou přízemní diagonální střelou z pravé strany pokutového území na vzdálenější tyč poslal Moreirense do vedení!!

29
    Semedův centr z pravého křídla byl příliš vysoký a domácí se k ničemu nedostalo.

29
    To byla poměrně dobrá šance. Kdyby Lópezova hlavička zamířila na bránu, Stefanovic by měl v bráně určitě starosti.

28
    Pizzi poslal na vzdálenější tyč dobrý centr, po kterém se dostal k hlavičce López, jehož pokus zablokoval jeden z hráčů Moreirense a brankář Stefanovic nemusel zasahovat.

27
    Semedo si na pravém křídle narazil míč s Gaitánem a po zákroku Evalda vybojoval pro svůj tým rohový kop.

27
    Jonas skvěle odcentroval z pravého křídla a na vzdálenější tyči hledal krásným centrem Mitrogloua, ten ale na míč těsně nedosáhl.

26
    Evaldovi byl odpískán útočný faul a Benfica spěchá znovu směrem vpřed.

26
    Benfica předvedla pohlednou kombinaci, u kolmé přihrávky do šestnáctky byl ale jako první opět Stefanovic, který domácí tým o zlomek sekundy připravil o šanci.

25
    Benfica pokračuje v územní převaze, na šance je to však vyrovnané, stejně jako na skóre, které se zatím neměnilo.

25
    Evaldo si počínal pozorně a na hranici šestnáctky zastavil útok domácí Benficy.

24
    Andrade byl faulován u postranní čáry a Benfica rychle rozehrála.

24
    STŘELY: Benfica 2 Moreirense 2

23
    Medeiros rozehrál standardní situaci a po odvráceném míči napřáhl k pohotové střele z voleje Danielson, jehož následná střela zamířila nad.

23
    Ohemeng se nedechl k velkému sólu středem hřiště a vybojoval pro svůj tým standardní situaci.

22
    Gaitán věděl moc dobře, co chce udělat. Skóre ale zatím zůstává bezbrankové.

21
    Gaitán se skvěle položil do míče a jeho následné nůžky zamířily zhruba dva metry vedle levé tyče. Fantastický pohotový pokud, kteří umí jen ti nejlepší hráči!

20
    Pizzi poslal dopředu dlouhý pas, který se Gaitán snažil hlavou usměrnit do běhu na Mitrogloua, u míče byl ale jako první brankář Stefanovic.

20
    Gaitán se snažil narazit míč spoluhráči do šestnáctky, hosté ale jeho úmysl přečetli.

19
    Benfica přitlačila a Moreirense se začíná ocitat pod velkým tlakem.

18
    Mitroglou vzápětí sprintoval za volným míčem, který se k němu šťastně odrazil, u míče byl ale na levé straně šestnáctky jako první brankář Stefanovic.

18
    Semedo se prezentoval drzým průnikem do šestnáctky, jeho následná přihrávka na Jonase ale neprošla.

17
    Gaitán už je za postranní čárou a chystá se k návratu na hřiště.

16
    Stefanovicův zákrok byl sice tvrdý, ale podle pravidel, takže o penaltě nemůže být ani řeč.

16
    Stefanovic vyběhl z brány, aby před Gaitánem odvrátil míč do bezpečí.

15
    Andrade nebezpečně vypálil z otočky a jeho přízemní střela zpoza hranice šestnáctky zamířila těsně vedle levé tyče!

15
    Medeiros vypálil zpoza šestnáctky, jeho táhlý přízemní pokus ale zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připravený Júlio César.

14
    Sagna se na pravém křídle nedostal k centru a hosté budou opět vhazovat.

13
    ROHOVÉ KOPY: Benfica 1 Moreirense 1

13
    Semedo odvrátil míč ve skluzu na rohový kop a Moreirense bude zahrávat první rohový kop v dnešním zápase.

12
    Eliseovi byl odpískán útočný faul a Moreirense se ubránilo.

12
    Benfica je v úvodu zápasu aktivnější, ale zatím se nedostala do žádné dobré příležitosti.

11
    Útok Moreirense zastavila nepřesná kolmá přihrávka, po níž brankář Benficy Júlio César zvolil rozehrávku nakrátko.

11
    Stefanovic si otřel obličej ručníkem, který má připravený v síti, a můžeme pokračovat.

11
    Brankář Stefanovic si něco udělal při odkopu od brány, ale vypadá to, že bude v pořádku.

10
    Jeden z hráčů Moreirense je ošetřován. Hra byla přerušena.

9
    Gaítan předvedl u postranní čáry v rychlém sledu dvě "Zidanovky", tedy dvakrát se otočil s míčem kolem své osy, vzápětí s ním ale skončil v zámezí.

8
    Semedo rozehrál další útok Benficy, domácí se ale po pravém křídle tentokrát neprosadili. Následovalo autové vhazování.

7
    Semedo využil volného prostoru na pravém křídle a do šestnáctky poslal přízemní centr, který ukryl v rukavicích připravený Stefanovic.

7
    Pizzi poslal do pokutového území Moreirense nebezpečný ostrý centr, který brankář Stefanovic vyboxoval do bezpečí.

6
    Pizzi rozehrál rohový kop rychle nakrátko, ale rozhodčí ještě nedal pokyn a záložník Benficy si situaci zopakuje.

5
    Rafael Martins dostal krásný dlouhý pas do běhu, a přestože se útočník Moreirense, nenacházel v příliš ideální pozici, z úhlu napřáhl k pohotové střele, která prověřila pozornost brankáře Júlia Césara!

4
    Pizzi se zmocnil odraženého míče a poté v klidu rozehrál na obránce.

3
    Benfica mohla přejít do rychlého protiútoku, Gonçalves byl ale ve středovém kruhu faulován.

2
    Mitroglou chtěl zrychlit hru kolmou přihrávkou, jeho přihrávka ale byla nepřesná.

1
    Hlavní rozhodčí Jorge Ferreira dal pokyn k zahájení zápasu a střetnutí mezi Benficou a Moreirense mohlo začít.

1

Hráči obou týmů už jsou na stadionu světla připraveni na hrací ploše a první měření v letošním ročníku portugalské ligy mezi Benficou Lisabon a Moreirense bude moci za pár okamžiků začít.

Benfica Lisabon: Júlio César – Semedo, Luisão, López, Eliseu – Samaris – Andrade, Pizzi, Gaitán – Jonas, Mitroglou. (rozestavení 4-1-3-2)
    Náhradníci: Moraes, Fejsa, André Almeida, Talisca, John, Jiménez, Guedes. Trenér: Rui Vitória.

Moreirense FC: Stefanovic – Sagna, André, Danielson, Evaldo – Vitor Gomes, Palhinha, Gonçalves – Ohemeng, Rafael Martins, Medeiros. (rozestavení 4-3-3).
    Náhradníci: Hugo, Schons, Cardozo, Sousa, Luis Carlos, Patrick, Boateng. Trenér: Miguel Leal.

Rozhodčí: Jorge Ferreira.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Vzájemné zápasy

V sezoně 2014/2015 na sebe měly oba kluby štěstí a krom dvou utkání v ligové soutěži se ještě střetly v Ligovém a také v národním poháru. Všechny zápasy měly jediného vítěze a to fotbalisty Benficy, při celkovém skóre 12:3. I proto budou dnes domácí hráči jasným favoritem utkání.

Obhájce ligového prvenství má za sebou stejně jako jeho dnešní soupeř rovněž dvě úvodní kola nového ligového ročníku a po suverénní výhře v prvním zápase nad Estoril přišla poměrně nečekaná porážka od aktuálního lídra z Aroucy. Se ziskem tří bodů jsou tak hráči z hlavního města ve středu ligové tabulky se ziskem tří bodů.

Odehrané zápasy

Arouca – Benfica 1:0
    Benfica – Estoril 4:0

Jedenáctý celek uplynulé sezóny vstoupil do letošního ročníku nejvyšší portugalské soutěže nedobrým způsobem, v prvních dvou zápasech zapsal dva porážky a navíc nedokázal vstřelit jediný gól. Vcelku logicky se tak hosté nachází na dně ligové tabulky, na předposlední sedmnácté pozici.

Estoril – Moreirense 2:0
    Moreirense – Arouca 0:2

Příjemný sobotní večer při sledování online přenosu z portugalské Primeira Ligy, v rámci jejíhož 3. kola pro Vás budeme mimo jiné sledovat i souboj Benficy Lisabon a Moreirense FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.