Magnitogorsk – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Ufa – Omsk 2:3 (kon.) | Jaroslavl – Soči 3:0 (kon.)

49:50
    Tomáš Filippi byl faulován ve velké šanci a Roman Savčenko (AST) jde na trestnou lavici.

47:07
    Je tady další přesilová hra ve prospěch Magnitky. Dvě trestné minuty obdržel Brandon Bochenski (AST), který svému sokovi přidržel hokejku.

40:13
    Hned na úvod třetí třetiny je tady přesilovka pro domácí. Na lavici hanby odjíždí Brandon Bochenski (AST), který se provinil podražením.

39:48
    Stejně jako v první třetině tak i nyní si domácí v samém závěru a zřejmě i na začátku další periody zahrají přesilovku. Za faul kolenem je potrestán Talgat Žajlauov (AST).

37:01
    Jenže místo brzkého návratu k pěti hráčům na ledě přichází další přestupek domácích. Jsou z toho dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě a další zkrácená přesilovka pěti ku třem.

35:24
    Brandon Bochenski byl zasažen vysokou holí a jsou z toho dvě trestné minuty pro Sergeje Těreščenka (MET). Krátká přesilovka 5 na 3 ve prospěch Barysu Astana.

33:45
    Nedovoleným bráněním se provinil Jan Kovář (MET) a Barys si zahraje druhou přesilovku utkání.

19:10
    Alexej Litviněnko (AST) vyloučen za podražení. Domácím se naskýtá šance na snížení.

12:43
    Jevgenij Birjukov (MET) zatáhl za záchranou brzdu, zastavil přečíslení Astany a za podražení putuje na trestnou lavici.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 22. Birjukov (Osala, Antipin), 40. Mozjakin (Lee, Kovář), rozh. náj. Zaripov – 9. Boyd (Dawes, Bochenski), 18. Dawes (Boyd, Bochenski)