Albánie – Izrael 1:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Maďarsko 0:6 (kon.) | Chorvatsko – Gruzie 1:0 (kon.)
Švédsko – San Marino 3:0 (kon.)
Albánie
1:1 (0:1)
Izrael
Čtvrtek 03.09.2015, 15:00 • Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Je konec! Izrael předvedla v prvním poločase velmi dobrý výkon a zaslouženě vedla 0:1! Albánie navíc od 49. minuta hrála bez vyloučeného Avdijaje, i tak však dokázala vyrovnat! V 83. minutě se z penalty trefil Cekici!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (17:29:32)

90+4

89
    V závěru se provinil nedovoleným zákrokem hostující Reichert, který poslal k zemi Hoxhallariho.

86
    Izrael si dokázala vybojovat rohový kop, nicméně rohový kop Raiyana však žádné nebezpečí nezpůsobil. Následně navíc fauloval Twitto.

85
    Žlutou kartu dostává Reichert (Izrael).
    Žlutou kartu dostává Hoxhallari (Albánie).

83
    Albánie právě vstřelila branku!
    Máme vyrovnáno! Albánii se i v oslabení podařilo srovnat! Z penalty srovnává ÇEKIÇI!

81
    Rashica byl ve středu hřiště faulovaný právě Jaberem. Následné standardní situace se ujal Cekici, avšak branku Elkaslasiho neohrozil.

79
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal Jaber, avšak jeho rána byla zablokována albánskou obranou.

76
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Kinda, přichází Reichert.

75
    Hostující Izrael je v posledních minutách velmi aktivní a vybojovala další rohový kop! Rozehrávky se ujal opět Raiyan, jehož centr našel Hugyho, který však stál v ofsjadu.

71
    Izrael šla velmi rychle do protiútoku rovněž vvybojovala rohový kop. Ten si vzal na starost Raiyan, hostující celek však branku Strakosha neohrozil.

70
    O dvě minuty později Albánie vybojovala další rohový kop, kterého se ujal znovu Cekici, avšak ani on branku Elkaslasiho neohrozil.

68
    Albánie v krátkém časovém sledu vybojovala dva rohové kopy. První rozehrál střídající Cekici, nicméně branku Elkaslasiho neohrozil. Druhého rohového kopu se ujal Gavazaj, avšak ani on neuspěl.

65
    Po delší době se dostala do zakončení také hostující Izrael. Střídající Goslan však mířil mimo!

62
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Latifi, přichází Cekici.
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Altman, přichází Gozlan.

59
    Hostující Kinda fauloval právě rozehrávajícího Latifiho a dostává žlutou kartu!

58
    Po nedovoleném zákroku Jabera na Laciho zahrával Latifi volný přímý kop! Rozehrávka se mu však příliš nepovedla.

55
    Hostující trenér také reaguje na průběh druhého poločasu prvním střídáním. Ze hiště odchází Abu Abaid, na jehož místo příchízí Sardal.