Albánie – Izrael 1:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Maďarsko 0:6 (kon.) | Chorvatsko – Gruzie 1:0 (kon.)
Švédsko – San Marino 3:0 (kon.)
Albánie
1:1 (0:1)
Izrael
Čtvrtek 03.09.2015, 15:00 • Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

85
    Žlutou kartu dostává Reichert (Izrael).
    Žlutou kartu dostává Hoxhallari (Albánie).

83
    Albánie právě vstřelila branku!
    Máme vyrovnáno! Albánii se i v oslabení podařilo srovnat! Z penalty srovnává ÇEKIÇI!

76
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Kinda, přichází Reichert.

62
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Latifi, přichází Cekici.
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Altman, přichází Gozlan.

59
    Hostující Kinda fauloval právě rozehrávajícího Latifiho a dostává žlutou kartu!

55
    Hostující trenér také reaguje na průběh druhého poločasu prvním střídáním. Ze hiště odchází Abu Abaid, na jehož místo příchízí Sardal.

49
    Hned poté však dostává žlutou kartu také hostující Abu Abaid.

49
    Tak to je velká komplikace pro domácí tým! Ve 49. minutě dostává červenou kartu domácí Avdijaj, který se provinil tvrdým zákrokem v souboji s Abu Abaidem.

46
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Qose, přichází Gino.

42
    Domácí Lulaj poslal tvrdě k zemi Peretze a dostává od hlavního rozhodčího první žlutou kartu tohoto zápasu!

29
    Hostující útočník Manaj, který je kmenovým hráčem Interu, má zřejmě nějaké zdravotní potíže a musí střídat. Na jeho místo přichází Avdijaj.

29
    Izrael právě vstřelil branku!
    Favorit dnešního utkání jde po necelé půlhodině do vedení! Prvním úspěšným střelcem dnešního utkání se stává DOR HUGY!

5
    Hned v páté minutě měla Izrael velkou příležitost! Gadi Kinda však trefil pouze tyč Strakoshovi branky!