Benátky n/J – Prostějov 1:0 (1:0 po s.n.) | Havířov – Motor ČB 2:5 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:1 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.) | Přerov – Kadaň 3:2 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Rytíři Kladno.
    Rozhodující trefu si připsal JAN RUDOVSKÝ.

58:04
    Tomáš Doležal (SLA) poslal hodně tvrdě na mantinel Redlicha a jeho odměnou jsou dvě minuty. Možná klíčová přesilovka zápasu.

53:46
    Hosté ztratili puk v útočném pásmu a dopustili se zbytečného faulu. Miloslav Čermák (SLA) odpyká trest za poražení.

52:36
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za podražení dostává Jan Rudovský (KLA).

50:48
    Další velká šance Tomáše Doležala. Micka vybojoval puk na Gutwaldovi a předložil jej Doležalovi, který trefil horní tyč.

46:41
    Tomáš Doležal dostal puk před brankou a z první vystřelil. Poté už zvedal ruce nad hlavu, ale sudí rozpažil. Mensator puk před čarou udržel.

37:41
    Po delší době se vylučuje. Střelec první branky Lukáš Jurík (SLA) dostává dvě minuty za hákování.

34:32
    Výborný protiútok Kladna. Stach našel před brankou Kindla a jeho teč skvěle zneškodnil přesouvající se Hylák.
    33:03. Miloslav ČERMÁK - 2:2
    Utkání můžete sledovat živě zde.

33:03
    Slavia právě vstřelila branku!
    MILOSLAVU ČERMÁKOVI se vyplatilo důsledné napadání kladenské rozehrávky. Pavlin poté poslal puk zmiňovanému útočníkovi před branku a ten přišpendlil kotouč pod horní tyč. Asistence: Žiga Pavlin.

32:40
    Dalecký na modré chytře vysunul do brejku Machače, jehož blafák Hylák vystihl.

26:41
    Zajíc se hnal před branku a byl faulován. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jiří Doležal (SLA)
    25:43. Václav SKUHRAVÝ - 2:1

25:43
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Paráda VÁCLAVA SKUHRAVÉHO. Zkušený útočník hned z buly zkusil vypálit a zaskočil Hyláka! Bez asistence.

24:27
    Rytíři hráli v šesti lidech, menší trest půjde odsedět Jan Rudovský (KLA).

22:21
    Trochu přísné vyloučení hostů. Za napadení dostává dvě minuty Žiga Pavlin (SLA).

21:20
    Slávisté už sice byli kompletní, přesto ovšem smolně inkasují. Střela DAVIDA STACHA nejspíš do branky nešla, ale odrazila se od jednoho ze slávistů a zapadla za Hyláka. Asistence: David Růžička.

19:55
    Bílek přenechal do druhé vlny Stachovi, který těsně minul.

19:14
    Další faul. Veterán Pavel Kolařík (SLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

16:43
    Dlouho se v pěti nehrálo. Za hrubost je vyloučen Jurij Repe (KLA).

12:34
    Série vyloučení ale pokračuje. Miloslav Čermák (SLA) dostává dvě minuty za hákování.

11:57
    Václav Skuhravý (KLA) dostává dvě minuty za krosček, ale současně jde ven také Antonín Růžička (SLA) za hrubost.

11:14
    Početní výhoda je však u konce, David Stach (KLA) podrazil Tomáše Doležala a dostává menší trest.

10:24
    Prvním vyloučeným hráčem Slavie v sezoně je Jiří Doležal (SLA), dvě minuty za nedovolené bránění.

05:58
    Hosté budou hrát první přesilovou hru. Jurij Repe (KLA) dostává dvě minuty za držení.
    04:49. Lukáš JURÍK - 0:1

04:49
    Hosté využili tlaku, který si před kladenskou brankou vytvořili. Nahození Knota se od klubka těl odrazilo přímo před LUKÁŠE JURÍKA, jenž poslal puk do sítě. Asistence: Tomáš Doležal, Ronald Knot.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 22. Stach (D. Růžička), 26. Skuhravý, rozh. náj. Rudovský – 5. Jurík (T. Doležal, Knot), 34. Čermák (Pavlin)