Chabarovsk – Jokerit 2:3 (kon.) | Vladivostok – Riga 2:4 (kon.) | Omsk – Soči 5:1 (kon.)
Čeljabinsk – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Novokuzněck 1:0 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 1:0 (po pr.)
Spartak Moskva – Minsk 1:4 (kon.) | Záhřeb – HC Slovan 2:3 (po pr.)
Medveščak Záhřeb
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Slovan Bratislava
Pondělí 14.09.2015, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Sledovali jsme utkání, které nabídlo zajímavou podívanou především na začátku a na konci utkání. V prvních minutách jsme viděli hned tři branky, dvě na straně Slovanu a jednu na straně Záhřebu. Poté dlouho, dlouho nic a na konci zápasu vyrovnání. V prodloužení se štěstí přiklonilo na stranu Slovanu Bratislava, který však byl o malinký chloupek dnes lepším týmem. To je ode mne vše. Přeji hezký zbytek večera. (22:01:45)

62:31. STAROSTA - 2:3

62:31
    Slovan právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen Slovan znovu vyhraje na hřišti soupeře. Slovan se dostal do pásma, kde za brankou skvěle pracoval Lukáš Kašpar, který poté posunul na TOMÁŠE STAROSTU a ten dnes rozhodl ! Asistence: Lukáš Kašpar

61:00
    První minuta prodloužení nic nepřinesla. Utkání je nyní velmi vyrovnané a možná rozhodnout nájezdy.

60:01

Tak to jsou věci. Fanoušci Slovanu už v ochozech slavili, když jejich brankář chyboval a Marek Kvapil posílá utkání do prodloužení. V něm jsou šance velmi vyrovnané.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:32. KVAPIL - 2:2

59:32
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Tak teď Slovan jejich brankář nepodržel. Obrovskou chybou nechává domácí vyrovnat půl minuty před koncem utkání. Brust chtěl rozehrávat na jednoho z obránců, nahrál však na hůl MARKA KVAPILA, který pak brankáře Slovanu prostřelil.

58:49
    Domácí bez brankáře.

58:20
    Po jednom ze soubojů upadl jeden z domácích útočníků. Píšťalka rozhodčího zůstává němá.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.

57:20
    Slovan však také přidal a zatím stačí snahu Záhřebu eliminovat.

57:00
    Tři minuty před koncem je tu i první náznak zvýšené aktivity domácích.

55:30
    Glumac (ZAG) byl v dobré šanci. Objel branku a celé brankoviště, kde na jeho střelu však čekala lapačka připraveného brankáře hostů.

54:00
    Až nyní snad se dostanou na delší čas do útočného pásma hosté.

52:00
    Hra je opravdu kostrbatá. Žádný tým nemá sebemenší náznak lepšího momentu.

Zdeněk Kolbaba

Branky a nahrávky: 6. Genoway (Larkin, Hedberg), 60. Kvapil – 2. Viedensky (Bartovič, Barker), 5. Jeglič (Barker), 63. Starosta (Kašpar)

Medveščak Záhřeb: Heeter – Mantyla, Gysbers, Kinrade, Morrisonn, Larkin, Katic, Deutsch, Jurčina – Smoleňák, Mertl, Kvapil, Giliati, Brule, Bjokstrand, Genoway, Hedberg, Jamtin, Zánoski, Glumac
    HC Slovan Bratislava: Brust (od 60. Berry)– Novak, Barker, Starosta, Švarný, Sersen, Kozak, Luža, Skalický – Nedorost, Nagy, Kašpar, Jeglic, Ticar, Šťastný, Viedenský, Surový, Bartovič, Lušňák, Skokan