Leverkusen – BATE 4:1 (kon.) | AS Řím – Barcelona 1:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Arsenal 2:1 (kon.)
Olympiakos – Bayern 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Porto 2:2 (kon.) | Chelsea – Maccabi Tel Aviv 4:0 (kon.)
Valencia – Zenit 2:3 (kon.) | Gent – Lyon 1:1 (kon.)
Dynamo Kyjev
2:2 (1:1)
FC Porto
Středa 16.09.2015, 20:45 • Olympijský stadion, Kyjev • Liga mistrů • Skupina G

Z Ligy mistrů je to pro dnešní večer všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět někdy u fotbalových přenosů na shledanou. (22:40:52)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 19:14.

Je za námi velmi zajímavý zápas, který na Olympijském stadionu v Kyjevě nakonec nabídl remízový výsledek. Domácí byli v prvním poločase lepším týmem a šli i do vedení po trefě kapitána Guseva, jenže za pouhé tři minuty nechali Porto srovnat. Velmi důležitý pak byl zákrok Casillase na konci prvního poločasu, který udržel poločasové skóre na 1:1.

Ve druhém poločase bylo o poznání lepším týmem Porto, které se také ujalo vedení a mělo i několik dalších příležitostí, jenže v samém závěru domácí zabrali a po standardní situaci srovnali na konečných 2:2.

90+3

90+3
    Artem Kravec dostal přihrávku do pokutového území, ale z úhlu napálil míč jen do boční sítě.

90+2
    Hosté měli možnost podniknout rychlý brejk, ale Layún mířil hodně nepřesně.

90+2
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Vincent Aboubakar, přichází Pablo Daniel Osvaldo.

90+1
    Rozehrávka rohového kopu nebyla v domácím podání úplně podařená.

90
    Ve druhém poločase se bude hrát ještě tři minuty.

90
    Porto se teď dostalo trochu pod tlak a Dynamo bude mít k dispozici rohový kop.
    89. Vitalij BUJALSKIJ - 2:2

89
    Dynamo Kyjev právě vstřelilo branku!
    Rybalka poslal míč jen do připravené zdi, ale odražený míč dostal Rybalka zpět na kopačky a přesnou přihrávkou našel VITALIJE BUJALSKÉHO, který k obrovské radosti celého stadionu srovnává..

88
    Domácím se nabízí ideální možnost na standardní situaci těsně před šestnáctkou.

88
    Žlutou kartu dostává Danilo Pereira (FC Porto).

86
    Domácí vrhají vše do útoku, což jen prokazuje příchod útočník Kravece.

86
    Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Artem Kravec.

85
    Dynamo pokračuje v útočném snažení. Z levé strany mohl přijít centr před Casillase, ale nakonec tomu tak nebylo.

84
    Dynamo se snaží něco vymyslet směrem dopředu, ale kombinace Kyjeva je poněkud zdlouhavá.

83
    K zakončení se dostal Garmaš, ale domácí záložník, který převzal od střídajícího Guseva kapitánskou pásku, mířil mimo.

Jakub Vais

Branky: 20. Gusev (Garmaš), 89. Bujalskij (Rybalka) – 23. Aboubakar (Layún), 81. Aboubakar

Karty:   46. Gusev (DKY), 57. Rybalka (DKY) – 17. Maicon (PRT), 48. Aboubakar (PRT), 88. D. Pereira (PRT)

Dynamo Kyjev: Rybka – Silva, Chačeridi, Dragović, Antunes – Rybalka, Garmaš – Gusev (C) (67. Bujalskij), Veloso (86. Kravec), D. González (70. Belhanda) – Júnior Moraes.
    Náhradníci: Šovkovskij – Petrović, Morozjuk, Kravec, D. Vida, Bujalskij, Belhanda.

FC Porto: Casillas – Pereira, Maicon (C), Martins Indi, Layún – André, D. Pereira, Neves, H Herrera (65. Tello) – Brahimi (78. Corona), Aboubakar (90+2. Osvaldo).
    Náhradníci: Helton – Osvaldo, Tello, Corona, Bueno, Imbula Wanga, Cissokho.

Rozhodčí: Brych – Borch, Lupp (všichni Německo)

Diváci: 52 369