Leverkusen – BATE 4:1 (kon.) | AS Řím – Barcelona 1:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Arsenal 2:1 (kon.)
Olympiakos – Bayern 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Porto 2:2 (kon.) | Chelsea – Maccabi Tel Aviv 4:0 (kon.)
Valencia – Zenit 2:3 (kon.) | Gent – Lyon 1:1 (kon.)
KAA Gent
1:1 (0:0)
Olympique Lyon
Středa 16.09.2015, 20:45 • Ghelamco Arena • Liga mistrů • Skupina H

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (22:51:17)

Je dobojováno! Gent v dramatickém závěru udržel remízu proti Lyonu a získává svůj první bod v Lize mistrů. Domácí předvedli velmi sympatický výkon a se svým soupeřem dokázali držet krok i po vyloučení Dejaeghereho, který oslabil Gent ve 41. minutě. V závěru zápasu navíc přišlo další vyloučení a Lyon měl navíc k dispozici pokutový kop, ale Sels vychytal Lacazetteho a Gent se v posledních minutách ubránil v devíti lidech na hřišti. Za velmi sympatický výkon si belgický mistr tuto remízu rozhodně zaslouží, navíc nutno dodat, že v prvním poločase byl při plném počtu hráčů lepším celkem na trávníku.

90+3

90+2
    Lyon posílá do šestnáctky Gentu jeden centr za druhým, ale belgický celek se brání výborně i ve dvojnásobném oslabení.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty, během nichž se domácí budou bránit v devíti.

90
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Benito Raman, přichází Rafinha.
    88. Lacazette nepřekonal z penaltového puntíku Selse, který se stává hrdinou Gentu.

88
    Penaltu si vzal na starost Alexandre Lacazette, jehož pokus Sels skvělým zákrokem vytěsnil nad bránu!
    87. Foketův penaltový faul.

87
    Foket zatáhl za záchrannou brzdu, když poslal v pokutovém území k zemi Kalulu a dostává červenou kartu! Hosté budou navíc zahrávat pokutový kop!

85
    Lyonu se teď vůbec nedaří! Hosté hrají přesilovku a dalo by se očekávat, že budou svého soupeře "mačkat" v jeho šestnáctce, jenže hosté jsou v posledních minutách rádi, když se dostanou s míčem za půlku.

84
    Jeden z bránících hráčů Lyonu srazil Ramanovu střelu do zámezí a následovat bude roh domácího týmu.

83
    Centr nebyl vůbec špatný, ale pro míč si nakonec úspěšně došel brankář Lopes.

82
    Domácí mohou zahrozit směrem dopředu, jelikož mají k dispozici přímý kop na útočné polovině.

82
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Danjiel Milicievic, přichází Thomas Matton.

81
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Steed Malbranque.

80
    Milicevic měl k dispozici přímý kop, ale Gent nebyl vepředu v dostatečném počtu hráčů a obrana Lyonu měla s centrovaným míčem snadnou práci. Domácí soustředí všechny své síly na obranu remízového výsledku.

78
    Ferri chtěl z pravé strany centrovat před bránu na nabíhajícího Lacazetteho, ale centr byl velmi nepřesný a doletěl zcela mimo místo určení.

77
    Centrované míče však zatím neslaví úspěch, jelikož domácí obrana si s nimi ví rady.