Třinec – Vlašim 2:0 (kon.) | Sokolov – Znojmo 1:0 (kon.) | Táborsko – Vyšehrad 2:1 (kon.)
Karviná – Č. Budějovice 5:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (1:0)
FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 19.09.2015, 15:30 • Soukeník • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

Děkuji za pozornost a u dalších onlajnů se budu těšit. Naslyšenou (17:24:36)

Táborsko vyválčilo další tři body za těsné vítězství 2:1. Za domácí se trefil v 18. minutě Presl a v 78. minutě střídající Strnad. Za hosty snižoval na 2:1 Patrik Gregora.

90+1

90
    Hlavní rozhodčí nastaví jednu minutu.

88
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Gregora poslal střelu po zemi a Toma nedokázal zasáhnou. Táborsko 2:1 Vyšehrad.

87
    Vyšehrad bude zahrávat rohový kop.

86
    Hosté vystřídali podruhé. Odstoupil Smolák a nastupuje Polanský.

85
    Hosté zahráli aut alá Island, ale obrana Táborska odhlavičkovala.

84
    Zajímavou střelu vyslal hostující útočník. Střela ale nemířila mezi tři tyče.

83
    Dnešní utkání sleduje 416 diváků.

82
    Ciku se protáhl kolem bránícího hráče a lobem přestřelil branku z pozice penalty.

78
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Nádhernou akci po levé straně zakončil Strnad. Prosadil se po nahrávce Džafiče do prázdné brány. Táborsko 2:0 Vyšehrad

77
    Ve velké šanci se ocitl Hanzlík, když na malém vápně zkoušel přihrát pod sebe. Jeho nahrávku chytl vybíhající brankář Krbeček.

75
    Táborsku už využilo i třetí střídání. Ze hřiště odešel střelec jediné branky Presl a nastoupil Ciku.

75
    Poprvé střídá i Vyšehrad. Odstupuje Mysliveček a přichází Šimkovský.

74
    Vyšehrad se snaží o vyrovnání. Táborsko má co dělat, aby se ubránilo.

73
    Džafičův centr chytá Krbeček.

72
    Džafič zkoušel patičkou prodloužit míč na rozbíhajícího spoluhráče, ale získal pouze autové vhazování.

70
    Táborsko podruhé v zápase střídá. Ze hřiště odchází ex sparťan Miroslav Slepička a nastupuje výborný střelec Miloslav Strnad.