Chelsea – Arsenal 2:0 (kon.) | Swansea – Everton 0:0 (kon.) | Stoke – Leicester 2:2 (kon.)
Bournemouth – Sunderland 2:0 (kon.) | Newcastle – Watford 1:2 (kon.) | Aston Villa – West Brom 0:1 (kon.)
Manchester City – West Ham 1:2 (kon.)
Manchester City
1:2 (1:2)
West Ham United
Sobota 19.09.2015, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 6. kolo
    Kevin De Bruyne: "Nebránili jsme příliš dobře. Dokázali jsme si vytvořit několik šancí, ale soupeř bránil výborně."

Manchester City zůstává v tabulce na 1. místě, ale zaznamenal první prohru v sezoně. West Ham se v tabulce posunul na 2. příčku, kde zůstane minimálně do zítřejšího večera. (20:40:19)

Rozhodčí Madley ukončil dnešní utkání, které bylo velmi atraktivní a muselo bavit i nezaujatého diváka. Pro většinu se zrodil nečekaný výsledek, protože Manchester City prohrál s West Hamem 1:2. Hosté šli do vedení už v 6. minutě, to se přesně trefil Moses a ve 31. minutě navýšil vedení Sakho. Manchester City zabral a v závěru prvního poločasu snížil na 1:2, to se na listinu střelců zapsal De Bruyne. Druhý poločas patřil převážně Manchesteru City, který si dokázal vytvořit nespočet šancí, ale ani jednu z nich neproměnil. Obrovskou pochvalu si zaslouží celý tým West Hamu, ale především gólman Adrián, který si připsal několik výtečných zákroků a jeho návrat do branky vyšel na jedničku.

90+5

90+5
    Přihrávku od Jelaviće obdržel Obiang, ale zapomněl se v ofsajdu.

90+4
    West Ham získal míč a kombinuje na útočné polovině.

90+4
    Běží poslední nastavená minuta a West Ham je velmi blízko vítězství.

90+2
    Touré poslal centr do vápna, ale ani Bony a ani Otamendi branku soupeře neohrozili.

90+2
    Bilić vypadá velmi nervózně a bojí se, že jeho tým ztratí v závěru vedení. Kouč West Hamu si neustále povoluje kravatu.

90+1
    Sagna poslal dobrou přihrávku před branku, ale pozorný Reid odkopl balon do bezpečí.

90+1
    Domácí fotbalisté zahrávali další z rohový kop, ale tentokrát soupeře neohrozili.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.
    Jelavić svoji šanci nevyužil.

90
    West Ham z rohového kopu nic nevytěžil, a tak se stav skóre v 90. minutě nemění.

89
    Payet teď přinutil Harta k prvnímu zákroku. Gólman domácího celku si vedl na jedničku a míč vyrazil na roh.

88
    V pokutovém území fauloval Touré Jelaviće a rozehrávat budou hosté.

88
    Hart inkasoval dnes dva góly, ale za 88 minut si ještě ani jedenkrát nepřipsal zákrok. To gólman Adrián musel zasahovat už celkem osmkrát a ne vždy to měl jednoduché.