Leicester – West Ham 2:1 (po pr.) | Sunderland – Manchester City 1:4 (kon.) | Aston Villa – Birmingham 1:0 (kon.)
Reading – Everton 1:2 (kon.)
Aston Villa FC
1:0 (0:0)
Birmingham City
Úterý 22.09.2015, 20:45 • Villa Park, Birmingham • Anglický Ligový pohár • 3. kolo

Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera! (22:47:31)

Je konec! Vítězství v birminghamském derby, a také postup do čtvrtého kola Capital One Cupu, slaví domácí Aston Villa. O výhře Villans rozhodl jediný gól, který vstřelil v 62. minutě hlavou Rudy Gestede. Druhý poločas byl rozhodně mnohem lepší, než první. Viděli jsme v něm několik zajímavých příležitostí, které si vypracovávali zejména Villans. Největší šance Blues na vyrovnání přišla v 74. minutě, ale Maghoma tváří v tvář Guzanovi neuspěl.
    Střídající Jack Grelish po přestávce výrazně oživil hru a v birminghamském derby dvou rozdílných poločasů mohl oslavovat gól, když přesným centrem našel Rudyho Gesteda.

90+5

90+4
    Míč mají domácí, tohle už Birmingham asi nezvládne.

90+4
    Toral nedokázal dobře odcentrovat, našel jen kopačku Westwooda.

90+3
    Hráči Aston Villy se snaží udržet míč na svých kopačkách.

90+2
    Jeden z hostujících hráčů zahrál míč do zámezí o Sinclaira. Kuszczak se okamžitě ujímá výkopu.

90+1
    Rozhodčí Madley nastaví čtyři minuty! Čtyři minuty naděje pro Birmingham.

89
    Jordan Ayew dosáhl svého, vybojoval roh.

88
    Sinclair byl na půlícím kruhu faulován Caddisem. Domácí mohou pošetřit čas.
    87. Fantastická práce v podání Jordana Ayewa (Aston Villa).

87
    Kuszczak ještě udržel hosty ve hře! Jordan Ayew se před bránou uvolnil a vypálil. Brankář Birminghamu míč vytáhl na roh.

85
    Solomon-Otabor se proti defenzivě Villans neprosadil. Guzan vykopává od své brány.

84
    Druhý poločas se pomalu chýlí ke konci. Podaří se Birminghamu vyrovnat?
    82. Scott Sinclair (Aston Villa) tečoval míč těsně mimo.

82
    Další dobrá šance Villans! Ayew opět našel Grealishe, jehož střílenou nabídku tečoval jen těsně mimo Sinclair!

81
    Střídání v týmu Birmingham City: ze hřiště odchází Donaldson, přichází Brock-Madsen.

81
    Střídání v týmu Birmingham City: ze hřiště odchází Maghoma, přichází Viv Solomon-Otabor.

Martin Augustin

Branky: 62. Gestede

Karty:   22. Agbonlahor (ASV), 41. Clark (ASV), 80. Westwood (ASV) – 77. Morrison (BIR)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:15.
    Aston Villa FC: Guzan – Richards (C), Clark, Lescott (46. Grealish), Amavi – Bacuna, Westwood, Veretout – Agbonlahor (46. Ayew), Gestede, Sinclair.
    Náhradníci: Bunn – Richardson, Ayew, Hutton, Sánchez, Gil, Grealish.

Birmingham City: Kuszczak – Caddis, Morrison (C), Spector, Grounds – Kieftenbeld, Gleeson – Maghoma (81. Solomon-Otabor), Davis (66. Toral), Gray – Donaldson (81. Brock-Madsen).
    Náhradníci: Legzdins – Robinson, Solomon-Otabor, Toral, Shinnie, Lowry, Brock-Madsen.

Rozhodčí: R. Madley – M. McDonough, P. Kirkup